Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

A mozna to odszukac?

No biologicznych rodziców to podobno jakoś przez sąd można odszukać, ale małpy już raczej nie. Z resztą nie wiem czy chcę ich odszukać.

 

ja bym poszedł jeszcze dalej i poszukał ''gadzich'' przodków, albo jeszcze dalej i ''rybich'' a potem to już tylko Boga bym szukał lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, w wolnej chwili przewertuję spamową i poczytam co u Was :) mam nadzieję, że to "prawie" to jakaś dobra zmiana, a nawet jeśli nie to jesteś dzielną kobietką - tak Cię postrzegam ;)

 

widziałam, że o tej porze zastanę Cię tu, Purpurowego i Cyklopkę ;)

Ja tutaj jeszcze statystycznie ze 20 lat posiedzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemka, dzisiaj znaczne lepszy dzień od wczorajszego. rozmawiałem z ordynatorem, że chce wrócić do szpitala, ale powiedział mi, że mnie nie przyjmie bo "muszę funkcjonować w rzeczywistości poza szpitalem". Po zajęciach poszedłem na spacer po Puławskiej, kupiłem sobie budzik i zjadłem pizze. Później spacerowałem i słuchałem muzyki i ucieszyłem się, że taką

czynnością sprawiłem, że poczułem się dobrze. Koło osiemnastej spotkałem się z kolegą Karolem i poszliśmy do centrum. W zasadzie pół dnia spacerowałem i teraz czuje się całkiem znośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, mam długie brązowe kozaki, ale na obcasie i boję się w nich chodzić w zimie :zonk: I oficerki na niskim, które mają mega poślizg i już się w nich kilka razy zabiłam. Teraz do pracy chodziłam w takich krótkich kozakach obcas 4-5, ale mi się już znudziło, chciałbym coś na płaskim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy ludzie genetycznie mają jedną " matkę ", ale ona była już homo sapiens, nie żadna małpa :nono: Wcześniej wiadomo, byli człekokształtni przodkowie, ale oni trochę się różnili od współczesnych małp. Gadzi przodkowie też byli i jednokomórkowy przodek wszystkich żyjących na ziemi istot też musiał w pewnym momencie się pojawić. Wiecie, dużo artykułów popularnonaukowych przeczytałam do magisterki 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×