Skocz do zawartości
Nerwica.com

nerwica a papierosy


Gość korek1

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz dzasti ...

masz świętą rację, że te pytania ludzi "czemu nie pijesz" są dołujące. Ty masz chociaż wymówkę z prawkiem, a ja nie mam prawka! Przecież nie wszystkim powiesz, że nie pijesz bo bierzesz leki na nerwicę ponieważ nie każdy Cię zrozumie. A tak poza tym głupie pytania -" jak długo jeszcze będziesz brała te tabletki?"

 

Życzę Ci , żeby ta terapia pomogła Ci i żebyś mogła przełamać strach.

( ja jestem w trakcie i mam nadzieję, że kiedyś się uda)

 

( ja też wcześniej piłam). POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEJ! A ja sobie dzis zrobilam test. Niepalilam do 14:00, choc czesto pale rano , dzis popstanowilam zobaczyc jak to dziala. Zapalilam i myslalam ze skonam, a wczesniej... zero objawow nerwicy potem atap.. fakt faktem facet mnie wkurzyl ale jestem pewna ze fajki mi nie pomagaja:( wiec evrybody rzaucmy palenie!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam nie przeszkadza że palę....w koncu trzeba miec w zyciu jakąs przyjemność... ;) A że nie piję alkoholu, nie biorę narkotyków zostaje palenie. Uwielbiam palić.....ale przed nerwica rzuciłem (nie paliłem rok), aż do pierwszego ataku....wtedy wziąłem pierwszego od roku papierosa do ust i tak juz zostało..... Może kiedyś jeszcze rzuce , ale póki co nie zamierzam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam tylko tyle,ze ostatnio mialem okres,ze przez tydzien nie palilem.

Czulem sie o niebo lepiej jesli chodzi o nerwice i leki.Moze jest to zwiazane z tym,ze czlowiek staje sie bardziej pewny siebie,dokonal czegos,rzucil cos,postanowil cos i tego dokonal.Nie wiem:)W kazdym badz razie po tygodniu zaczalem znow palic i juz nastepnego dnia bylo gorzej.

Dzis zaczynam znow niepalenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dzisiaj rzucam.Wyrzuciłam całą paczkę ukochanych Pall Malli prosto do kontenera,aż mnie serce boli :roll: ,ale czuję,że to właściwy krok i chyba ostatni dzwonek,bo później będzie coraz trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slyszalam ze papierosy moga nasilac objawy nerwicy i tez poteguja stres,co Wy na ten temat sadzicie?Przyznam sie ze rzucilam palenie pol roku temu i wyraznie odczulam poprawe mojemgo samopoczucia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co właściwie to pisze, ale niech będzie... Może ktoś mi wreszcie przemówi do rozsądku. Palę od jakiegoś miesiąca, moze ponad. Ostatnio mam uczucie jakby cos mi blokowało i siedziało w gardle, ciagle kaszle. Mam 19 lat i w tym wieku nie miewa sie raka krtani (chyba) Moge chyba to zakwalifikowac do obsesyjnych lęków bo to juz nie pierwszy raz tylko, że chodziło o zupełnie inna sprawę...

Ech jak ktos ma jakies mocne agrumenty to dawajcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moge chyba to zakwalifikowac do obsesyjnych lęków bo to juz nie pierwszy raz tylko, że chodziło o zupełnie inna sprawę...

napewno p omiesiacu palenia nie mozna dostac raka krtani, wedlug mnie to urojenie. Ja pale prawie 10 lat i ostatnio mialem kompletne badania i... nie mam zadnego raka. Moja rada taka - lepiej nie palic mimo wszystko - bedziesz zdrowsza i bez lekow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po miesiącu nie można... ale (wedle różnych badań) ok. 90% raków płuc i spora część krtani/gardła, a nawet ... pęcherza (!) spowodowana jest paleniem. Oczywiście, że niektórzy palą i żyją w zdrowiu 100 lat. Ja bym jednak nie ryzykował.

 

pzdr.,

J.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli ten temat juz byl to wywalcie i dajcie namiary gdzie go znalesc

 

mam pytanko

dlaczego mam tak zejak zapale nawet najslabszego papierosa to od razu kreci mi sie w bani mam uczucie niby szczekoscisku i robi mi sie tak jakby słabo

no niby to dobrze bo pale juz coraz mniej ale chce poprostu wiedziec czy to tez od nerwicy i czy ktos z was tak ma

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też kopce jak lokomotywa.Szczękosciski u mnie są przez cały czas.myślałem że to dlatego że staram się jakoś funkcjonować,poprostu

zaciskam zęby i jestem niby mocny ale widzę że to nie prawda.Ostatnio

aby mi ulżyło zjadam chociażby skibeczkę chlebka i jest lepiej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty nie masz raka ,ale przestan palic przeciez palenie nic ci nie da a wrecz przeciwnie.Jezeli teraz po miesiacu palenie masz takie straszne mysli z tym zwiazane to co bedzie za rok czy dwa nie warto.Tez palilam takze moge cos na ten temat powiedziec.Wiem jak sie czuje czlowiek ktory pali,mowie ci skoncz z tym teraz na samym poczatku.Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×