Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

czy ja wiem czy zawiecha, zawieche można mieć bez refleksji , nad porcją pomidorowej gapiąc się na dobijające się do okna muszysko ;D

 

Z tą odległością , moim babciom i dziadkom będą musiały wystarczyć życzenia przez telefon.

 

 

 

Czy postrzegasz ludzi czasem przez pryzmat siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

skąd wiesz, kiedy postrzegasz innych przez pryzmat siebie, a kiedy inaczej?

 

Odpowiem na to pytanie, bo wydawało mi sie że było zadane do mnie, a jeśli nie to ja się wcisnę z odpowiedzią ;)

No a wiem po samym toku myślenia :

a) mniej ukrytym - > O kurde, ale to jest wariatka nigdy nie zrobiłabym tak jak ona. Jak tak można, ani mi się śni z nią gadać - np.

b) trochę lawiranckim kodem nadane -> Ale super z niej babka, wreszcie trafił się ktoś normalny , skoro razem tak dobrze nam się pracuje, a ona nawet potrafi robić dużo lepiej ode mnie. ( Często przez to wizja danej osoby staje się bardzo wyidealizowana , za co zazwyczaj dostaje się po uszach , albo nóż w plery )

 

 

Mess, nie nie wszyscy faceci to dupki.

 

 

Czy denerwuje Cię kiedy jakiś sprzęt w domu wydaje za głośne dźwięki ? ( piszcząca ładowarka etc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ćpam, więc nic nie polecam. W zamian odpowiem jednak na poprzednie pytanie.

Co powinno się robić, zależy od nas samych. Na przykład tą zabawę ktoś stworzył, żeby była jakąś zabawą. Nie znając zasad tej zabawy, można nie mieścić się w formule tej konkretnej zabawy. Można oczywiście nie zważać na to, na czym zabawa polega i zacząć grać według własnych zasad, ale wtedy tworzy się już zupełnie nowa zabawa.

 

Akceptujesz ograniczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×