Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

Santiago20, zalezy w jakiej dawce brales flupentiksol (fluanxol). W malych dawkach on aktywizuje, bo blokuje autoreceptory (co podnosi poziom dopaminy).
Równie dobrze, może zamulać na maxa, ja brałem dawki 1 mg - 3 mg i była zamuła, z resztą jak na każdym syfie zwanym neuroleptyk, neuroleptyki powinni podawać u nas w sejmie i w Brukseli. :mrgreen:

Wtedy ludzią żyło by się lepiej, ot co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, zalezy od osoby. W teorii niska dawka aktywizuje i brak takowego dzialania moze wynikac z kilku rzeczy, niekoniecznie musi to byc wina leku. Tez nie czulem efektu na niskiej dawce neurolepa, ale nie obwiniam akurat o to leku.
To czyja to jest wina, twojego receptora!? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence, chocby i. Zbyt mala ilosc/wrazliwosc receptorow moze dac tak slaba odpowiedz. Dzialanie aktywizujace tych lekow bardzo czesto zanika nawet u osob, u ktorych one dzialaja, a to wynika wlasnie z tolerancji (glownie). W moim przypadku jednak podejrzewam glownie wplyw prolaktyny, aczkolwiek ciezko mi dokladniej stwierdzic w jaki sposob mialoby to sie dziac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wam powiem, że mam kurwa już dość tej pierdolonej zamuły, czuje jakieś masakryczne zobojętnienie, z jednej strony wyszedłbym gdzieś, pojechał, coś zobaczył, spotkał się z kimś, a z 2 strony siedzę na krześle jak pojebany, co chwile jakieś zjebane myśli mi przez łeb przelecą, nie chce już tak żyć. :pirate::evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, co chwile jakieś zjebane myśli mi przez łeb przelecą, nie chce już tak żyć.

 

ja z kolei z myślami nie mam za większego problemu , problemem są emocje , lęk , zaniżony nastrój .

jak Ty funkcjonujesz po takiej dawce Mirtazapiny . ja raz wziąłem to na wieczór ( chyba 10mg ) to za minut nażarcie mnie totalnie wzięło , a cały następny dzięń to zamuła .Jak jakiś neurojebtyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, co chwile jakieś zjebane myśli mi przez łeb przelecą, nie chce już tak żyć.

 

ja z kolei z myślami nie mam za większego problemu , problemem są emocje , lęk , zaniżony nastrój .

jak Ty funkcjonujesz po takiej dawce Mirtazapiny . ja raz wziąłem to na wieczór ( chyba 10mg ) to za minut nażarcie mnie totalnie wzięło , a cały następny dzięń to zamuła .Jak jakiś neurojebtyk

No właśnie chyba muszę sobie dać spokój z tą mirtą, bo jedyne co jest do przodu to samar. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba muszę sobie dać spokój z tą mirtą, bo jedyne co jest do przodu to samar.

 

samar to jedno ,,, a w głowie poprawa jaka ?

Taki cud na kiju miał być na tym połaczeniu z wenlą,,, a tu widze szambonurek w stroju odświętnym tylko,,, :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie chyba muszę sobie dać spokój z tą mirtą, bo jedyne co jest do przodu to samar.

 

samar to jedno ,,, a w głowie poprawa jaka ?

Taki cud na kiju miał być na tym połaczeniu z wenlą,,, a tu widze szambonurek w stroju odświętnym tylko,,, :?

Ja już w żadne cuda na kiju nie wierzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Biorę 150 wenli od 2 lat ponad. Wróciły mi lęki ostatnio.... + czuje się jak total zombi, zaczyna mnie to mocno wkurwiac. Wyebka na wszystko. Myslivie ze psychiatra mi zmieni lek?
Zmieni!, ważniejsze jest pytanie, na jaki!?, bo jeśli na Ssri to twoja sytuacja raczej się nie poprawi, może nadszedł czas by po prostu zejść z leków, tego się nie powinno brać całe życia(powiedziałem to ja co biorę antydepresanty 3,5 roku). :mrgreen::hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego się nie powinno brać całe życia(powiedziałem to ja co biorę antydepresanty 3,5 roku).

fajno brzmi ,,,, ale czy nie jest to tylko teorią . Dnia nie potrafię wyrobić bez prochów ,,, więc o czym tu gadka ,,,,więc chyba mi przyjdzie umrzeć w aptece ( najlepiej podczas promocji )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tego się nie powinno brać całe życia(powiedziałem to ja co biorę antydepresanty 3,5 roku).

fajno brzmi ,,,, ale czy nie jest to tylko teorią . Dnia nie potrafię wyrobić bez prochów ,,, więc o czym tu gadka ,,,,więc chyba mi przyjdzie umrzeć w aptece ( najlepiej podczas promocji )

Ale czy ty jesteś tak do końca czysty??, w sensie, zero narkołaków??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazzowa, zalezy na jakie. Z wenla dziala przeciwstawnie (alkohol obniza poziom serotoniny, zatem generalnie z serotoninowcami). Generalnie tak czy siak to zly pomysl z wielu powodow, niszczy neurony, uzaleznia itd. Wiadomo, czlowiek nie wielblad, ale warto miec swiadomosc. Co do dragow, to znow zalezy jakie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jazzowa, zalezy na jakie. Z wenla dziala przeciwstawnie (alkohol obniza poziom serotoniny, zatem generalnie z serotoninowcami). Generalnie tak czy siak to zly pomysl z wielu powodow, niszczy neurony, uzaleznia itd. Wiadomo, czlowiek nie wielblad, ale warto miec swiadomosc. Co do dragow, to znow zalezy jakie.
Jakich by dragów nie brała to niszczy sobie mózg, ja nie widzę jakiekolwiek sensu w braniu antydepresantów razem z narkotykami.

 

Po:

1. Nigdy nie wiadomo jak zareaguje twój organizm na daną substancje psychoaktywną, a już w szczególności z lekami przeciwdepresyjnymi, jakie by nie brała, większość jedzie po serotoninie jedne mniej inne więcej.

2. Niszczysz sobie wątrobę na maxa, nie wiem czy ona zdaje sobie z tego sprawę.

3. Zanieczyszczenia w towarze, kiedyś przykładowo amfy było mniej więcej pół na pół, dilerzy dodawali kreatyne albo jakieś leki przeciwbólowe, teraz towar jest tak zanieczyszczony, że tam w zasadzie nie ma fety, tylko różne dziwne substancje pochodzenia nieznanego, np: strychnina,

tłuczone szkło, żeby jebało po nosie i komuś się wydawało, że towar jest kozak. :pirate:

4. Same narkotyki wywołują depresje, psychozy,nerwice i lęki, pogłebiają też istniejące zaburzenia, pomagają na kilka godzin, a potem dół jest 3 razy większy.

 

Polecam zapisać się na terapie i odstawić dragi i alkohol wtedy można zabrać się za leczenie, bez tych rzeczy nie ma sensu w ogóle czegokolwiek leczyć, to tak jakby leczyć człowieka który ma raka płuc, a on jara nadal szlugi, 1,5 paki dziennie, no bądzmy poważni. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twardym mówie nie, ale czasem piję i ostatnio częściej palę.

Vengence, z Twojego opisu wynika że masz taką samą dawke, a pijesz też

 

Wenla na mnie działała super przez dłuugi czas, ostatnio stwierdzam że za bardzo mnie otumania i trochę wróciły lęki ..

Terapia tak czy inaczej, wiadomo, choć jest to tylko szansa na ozdrowienie.

+ nie mam zamiaru całkowicie odmawiać sobie używek - wolę zgnić niż żyć w totalnej abstynencji :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twardym mówie nie, ale czasem piję i ostatnio częściej palę.

Vengence, z Twojego opisu wynika że masz taką samą dawke, a pijesz też

 

Wenla na mnie działała super przez dłuugi czas, ostatnio stwierdzam że za bardzo mnie otumania i trochę wróciły lęki ..

Terapia tak czy inaczej, wiadomo, choć jest to tylko szansa na ozdrowienie.

+ nie mam zamiaru całkowicie odmawiać sobie używek - wolę zgnić niż żyć w totalnej abstynencji :roll:

Ok zrobisz jak będziesz uważać, tylko tak piszę, włączył mi się tryb umoralniacza, ja pije od święta, kiedyś imprezowałem co weekend, od czasu do czasu się wrzuciło jakąś extase, koks, lub fete, ale mało brałem, ale moje środowisko konkretnie ćpało, straciłem 2 kumpli przez prochy i wódę, dlatego będę innych ostrzegał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vegence, dzięki, wiem to :) widzę co sie dzieje. nie twierdzę że nigdy nie miałam styczności, bo były epizody, ale akurat np. jak nie brałam leków ( wpadłam na pomysł odstawienia wenli bo przeciez sie tak rewelacyjnie czułam )

zmieniłam się znacznie, od wielu miesięcy tylko popijam czasem, imprezuje baaardzo rzadko, dużo pracuje.

takie towarzystwo ćpuńskie i wspomnienia powodują u mnie lęki między innymi, więc nie chce mieć nic wspólnego.

 

niestety jestem takim zombie przez wenle, ze alkohol i maria mnie wyłączaja z tego stanu - zaczynam myślec, jestem błyskotliwa, interesuje mnie cos. byc moze dlatego jednak czasem po to sięgam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vegence, dzięki, wiem to :) widzę co sie dzieje. nie twierdzę że nigdy nie miałam styczności, bo były epizody, ale akurat np. jak nie brałam leków ( wpadłam na pomysł odstawienia wenli bo przeciez sie tak rewelacyjnie czułam )

zmieniłam się znacznie, od wielu miesięcy tylko popijam czasem, imprezuje baaardzo rzadko, dużo pracuje.

takie towarzystwo ćpuńskie i wspomnienia powodują u mnie lęki między innymi, więc nie chce mieć nic wspólnego.

 

niestety jestem takim zombie przez wenle, ze alkohol i maria mnie wyłączaja z tego stanu - zaczynam myślec, jestem błyskotliwa, interesuje mnie cos. byc moze dlatego jednak czasem po to sięgam ;)

 

Ja też się czuje jak zombiak, po wenli, nie wiem jak kogoś może ten lek aktywizować. :mrgreen:

ja jeszcze mirtazapine biorę, ale od dzisiaj już jej nie biorę bo ona dodatkowo muli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×