Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Problems99,jeśli uważasz,ze nudzisz-to się mylisz...Przeczytałam z uwagą wszystko-niestety na lit,z którym tak wiążesz nadzieję-nie wszyscy idą...tzn.nie na wszystkich działa tak,jak to powinno być.Ale próbuj,wiem że próbujesz walczyć...wszyscy walczymy,Ci którzy są na lekach i Ci którzy z nimi eksperymentują.Trzymam kciuki za Twoja walkę(!) :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikołaju, trzymaj się. Totalny chaos był u mnie ostatnio obecny praktycznie cały czas. Natłok myśli nie do opanowania. Coś się jednak przełamało i dzisiaj zamiast chaosu czuję pustkę. Ta pustka jest aż niewygodna, trochę mnie przeraża. Nie wiem co gorsze.

Joaszka, Ty też się trzymaj. Może to stres? Jutro pierwszy dzień w szpitalu. Trzymam za Ciebie mocno kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joaszka,co się stało?Jaka była przyczyna? :shock:

 

Nie mam pojęcia. Zeszłam po schodach do kuchni (u moich rodziców), poczułam się dziwnie (pulsująca krew w szyi i w uszach, czułam, że serce bije mi bardzo powoli ale strasznie mocno wyrzuca krew), siadłam na łóżku a potem obudziłam się już na ziemi.

Przynajmniej jest pewność, że to nie padaczka, bo za dużo przeciwpadaczkowych gówien biere xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz coś przeciwko,Marwill?Nie" krzaczorz",tylko napisz coś konstruktywnego o chad..."a moze tak parę słów o sobie"?(Rejs)

 

 

Carico,cieszę się,że luzujesz,bo jakby na to nie spojrzeć tak chyba jest(?)

 

Joaszka,to chyba "uboki" po lekach plus stres przed jutrem,nie martw się będziemy tam z Tobą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×