Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, No dokładnie trzeba ją podostrzyć, co ja też intuicyjnie zrobiłam.

Oj gatków bym nakupowała, ale ich rozmiarówka staników też mi nie pasuje.

 

cyklopka, Ja to po prostu nie umiem usiedzieć na doopsku, bo mam wrażenie marnowania czasu i dlatego tak łatwo się wkręcam w obsługę innych, bo przecież trudniej pomyśleć o sobie. ;)

No, może być fajne wydarzenie.

 

Purpurowy, Ja cały czas mam mieszane uczucia co do Twojej nowej fryzury, ale może tak być , że po prostu akurat Ty cudnie w niej wyglądasz.

 

Idę kończyć obiad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam niedawno z łazęgostwa po chałupkach. Ominął mnie obiad w domu, bo załapałam się na pieczone ziemniaki, dorsza i surówkę z kapuchy u Bratanka. W miłej rodzinnej atmosferze. Pobawiłam się z dziećmi, graliśmy w domino, układaliśmy puzzle (kilka zestawów), no i pogadałam sobie z ich rodzicami. Ponieważ było już ciemno, Bratanek piknie odwiózł mnie pod dom. :D

 

kosmostrada, platek rozy, a zupa-krem z marchwi jest też słodka, ale doprawiona imbirem i odrobiną chili jest zajefajna - dodałam jeszcze kleksa ze śmietany na talerzu i był to strzał w dziesiątkę. Muszę ją znowu powtórzyć.

 

platek rozy, to zaopatrzona już jesteś w rajtki i zima Ci nie straszna! Fajne zakupy.

 

cyklopka, gratuluję Ci piąteczek i szósteczek - dobra jesteś!

 

Widzę, że przybywa nam rywali kulinarnych, łoj dobrze, dobrze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Ja cały czas mam mieszane uczucia co do Twojej nowej fryzury, ale może tak być , że po prostu akurat Ty cudnie w niej wyglądasz.

Według mnie nie jest źle, bo na łyso już mi się znudziło, z "normalną" fryzurą to kiepsko to wygląda, a tak to jest coś pomiędzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, No to fajna niedziela, cieszę się!!!

Marchwianka kojarzy mi się z problemami żołądkowymi i gotuję ją tylko w sytuacjach awaryjnych. Ale to jest inny smak. Ten jest no niestandardowy.

 

Śmiercionauta, Powodzenia więc na terapii !!! Niech Ci służy! Ucieszę się jak zaczniesz tu wpadać z ciekawostkami kuchennymi. to będzie dobry znak. :smile:

 

cyklopka, Ja też mam luźniej w ferie, ale jeszcze tyle muszę czekać, cały miesiąc.

Koniecznie pisz o postępach z W. :105:

 

Purpurowy, najważniejsze, że Tobie się fryzura podoba.

 

Infinity, Biegasz z nimi na smyczy, czy lecą luzakiem?

Z moim pierwszym psem biegałam i jeździłam na rowerze. Z terrierem się nie da, bo skubaniec musi dokładnie wszystkie wiadomości przeczytać i obsikać każde drzewo i słup. Cały czas z nochalem przy ziemi. :bezradny:

 

Jakoś strasznie zimno mi się zrobiło. Podkręciłam ogrzewanie i wskoczyłam pod koc z gorącą herbatą. Poczytam i jak się rozgrzeję idę dłubać swoje malowanki.

Rozmrażam ostatnie moje trzy bułeczki z jagodami... :why:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, napiszę tylko jeśli się faktycznie spotkamy, siać spekulacji już więcej nie będę :mhm:

 

Obrazki logiczne mi ciągle nie wychodzą, wystarczy mały błąd w liczeniu kratek i dupa. Myślę, że moja koncentracja nie jest ok.

 

Będę myć gufke, dzwonić do klientki, ogarniać skierowanie do sanepidu, może jutro pójdę już coś załatwiać w tym kierunku, bo mam tylko dwa tygodnie.

 

A na zupę to bym wbiła do Płateczkowej :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja wlasnie lubie takie pomieszane smaki :) ostro slodkie :*******

W rajstopki zaopatrzonam i bardzo mnie to cieszy bo jednak chadzam w spodniczkach i zima :) a te sa ladne i cieple , z dodatkiem kaszmiru :)

Kochana niedziela Ci minela milutko , fajnie tak wyjsc i posiedziec z bliskimi :)

 

kosmostrada, oj jakbym miala wiecej pienazkow to tez bym sie zaopatrzyla w majtaski z intimissimi :105: maja duzo fikusnych wzorow :)

 

cyklopka, jestem naczelna od fit zupek :mrgreen::mrgreen:

 

 

Cos sie na wieczor roztelepalam , w glowie sie zrobilo jakos dziwnie i chyba ide sie uplumkam i popatrze na Sherlocka na dwojce :)

Ma byc odcinek specjalny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Kochana napisz mi czy ta kieca z wielkim golfem ta z Vubu co kupowalas jest dobrej jakosci? i jak z rozmiarowka , nie chinska >? bo jest to przecenione na 50 zl i mnie kusi :)

Dobra jest, gruby, miękki materiał, b. ciepła.

 

Ja weszłam w S, bo mam drobną klatę. Rozmiary różnią się tylko szerokością, długość tuniki i rękawa jest praktycznie taka sama.

 

A ja chyba potrzebuję zimowych bucików bez obcasa :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×