Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się chętnie podłączę pod grzane wino, Ḍryāgan, nastawisz? ;)

 

No, zwaliłam się na wyro z lapkiem, mój koto-pies wtulił się i mruczy... :smile: Jeszcze tylko zrobię chłopakom kanapki na drogę ( nie będę wstawać o piątej rano, tak daleko moje poświęcenie nie sięga) i zaczynam odpoczywać...

 

misty-eyed, mirunia, Tak jak mówicie Dziewczynki - za dużo zamieszania i zaczynają się styki przepalać. ;) Mój mąż ma wyciętą tarczycę i dzięki lekom jest ok, fakt że blizna niewyjściowa, ale w końcu poderżnęli mu gardło...

 

Argish, Infinity, Dziewczyny tulam!

 

Zosia_89, Grunt, że ciepełko Cię ogarnęło! :great:

 

Davin, O, ktoś tu nie w humorku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo zimne piwo też rozszerza naczynia włosowate w palcach i paradoksalnie nie mam wtedy zimnych rąk.

 

Podchodzę do tych wypracowań jak pies do jeża, przyszła mam i wisiała nade mną, żebym jej jakieś recenzje perfum wyszukiwała, a nie powie o co jej chodzi, czy o sklep, czy o opis producenta czy opinie internautek. I kolejne pół godziny z głowy i jeszcze foch, że mi się nie chce szukać.

 

Czy ja mogę się wylogować z życia na 48 godzin, bo mi się nie chce robić :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, witaj :D Może jednak jutro uda Ci się odpocząć? I tak, mimo wszystko, jesteś bardzo dzielna, podziwiam Cię za tę wizytę u fryzjera i kosmetyczki. Ja nadal mam fobię kosmetyczno-fryzjerską, a brakuje mi odwagi, a właściwie wstydzę się, prosić Sąsiadkę o ponowne cięcie ;) Chodzę jakby lekko zaniedbana...w moim wieku nie wygląda to fajnie... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, przydałaby się taka umiejętność;)

Przesyłam Ci mnóstwo energii i serdeczności z centrum naszej pięknej Ojczyzny...

 

Mamie przejdzie, nie martw się. Może po prostu nie wie, jak ugryźć ten problem...?

 

Świetny mecz w Krakowie. Uwielbiam ręczną, tu wszystko dzieje się błyskawicznie :D

Ostatnie sekundy - wygrywamy z Serbią!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, chciałaby sobie pointernetować, ale komp zajęty, bo udaję, że się uczę. :-|

 

Właśnie zamiast klepać wypracowania, to czytam porady psychologiczno-randkowe. Genialny newsletter, właśnie było coś w stylu, jeśli nie wiesz na danym etapie co ktoś myśli czy czuje, to się nie baw w detektywa, tylko spędzaj miło czas, bo jak zaczniesz peniać, to tylko pogorszysz. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisałam W., że za dużo myślę i to mój podstawowy problem, a on mi odpisał coś w deseń, że dobra głęboka rozkmina nie jest zła :P

 

Bo mnie jeszcze mało zna i nie wie, jak ja potrafię przekombinować :twisted:

 

Ale uczę się, we wtorek mam psychiatrę, w środę terapeutkę. Powiem psychiatrze, że jak umiera znana osoba, to nieraz "wiem", zanim usłyszę w wiadomościach i co ona na to. I czemu jeden z moich ulubionych wokalistów napisał kawałek inspirowany wierszem jednego z moich ulubionych poetów. To był mój pomysł, a on "wiedział". A terapeutce muszę o tym śnie z ośmiornicą i o tym, że się boję iść spać, i przy jedzeniu się nieraz denerwuję i kaszlę :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Tak Kochana, odpocznę, jestem jutro sama, pełen luz, muszę sobie tylko na to pozwolić. ;)

Wiesz ja się tak zawzięłam, że powiedziałam sobie, że choćbym miała się porzygać na miejscu, to i tak pójdę. :P Faktem jest, że ja sobie sprytnie lekki komfort w sytuację wprowadziłam - moja fryzjerka to mama koleżanki mojego syna od podstawówki, więc jesteśmy friendówy ( wie o moich dolegliwościach), a z moimi kosmetyczkami też jestem na ty, byłam ich pierwszą klientką i mają do mnie sentyment, mam więc wszędzie dobrą atmosferę, specjalne traktowanie i ogólnie wszyscy się starają mnie zabawić... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, to masz naprawdę wymarzone waruneczki :D Ja często mam zawroty od kręgosłupa szyjnego, więc to dodatkowo mnie krępuje, ale najważniejsze jest coś innego.../w tej sprawie pw napiszę/.

Wiesz, ja czuję, że jesteś w ogóle bardzo sympatyczną osobą, więc narzucasz innym taki stosunek i traktowanie Ciebie :D To tak się dzieje...

Takie czary mary :D

 

Kochana, naprawdę daj sobie jutro odpocząć. Po spacerku z pieskiem /uwielbiam/, może zacznij od fajnej relaksacji? Ja tak robiłam, gdy miałam gorsze samopoczucie psychiczne...bardzo mi pomagało, bo to czas tylko dla Ciebie. Wyłączałam telefon i pół godziny tylko moje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, nie jestem pewna, o czym konkretnie myślał, jak to pisał, ja się cieszę, że pisał. I że myślał. ;)

 

W każdym razie nie będę się już krępować zagadać z początkiem ferii, skoro jesteśmy w kontakcie :great:

 

Napisałam jedno wypracowanko z ociąganiem. Jeszcze drugie, może zdążę przed północą, a potem i tak będę siedzieć jak debil. Chyba zarządzę alert na forum, żebyście mi przypominali o lekach :hide: I mam soczek, fajny, ale nieludzko słodki. Chyba zacznę częściej rozcieńczać te cuda z Hortexu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, Bardzo dziękuję Ci za komplement . :oops:

 

Kanapki zrobione, ja cała nerwowa, bo ciężkie warunki pogodowe, męcząca jazda, no ale staram się nie wkręcać sobie żadnych filmów. :silence:

Z nerwów zrobiłam się głodna i mea culpa wbrew postanowieniom nie żarcia na noc wsunęłam kawał sera i jogurt. No trudno. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja praca mózgu jest już dawno zagrożona, wracając z zajęć nie mogłam sobie po której stronie ulicy jest teatr, przystanek od domu. Chciałam iść do Rossmanna, ale nie wiedziałam, na którym rogu jest Rossmann, a na którym teatr. Wydawało mi się, że oba są po jednej stronie, ale przy różnych przecznicach, a tak na prawdę są na przeciwko siebie :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×