Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł ponownie! :papa:

 

Byłam dzisiaj na wysokich obrotach, a teraz też oklapłam. Sporo spraw miałam na biednej mej głowie, ale dałam radę.

Po obiedzie zrobiłam jeszcze małe pranko ręczne (sweterków), no i dość chyba na dziś.

W dalszym ciągu poranki mam ciężkie... trzeba się chyba z tym oswoić, ale jest to trudne, chciałabym już mieć lepszą formę porankową. :bezradny:

Może bliżej wiosny coś drgnie...

 

kosmostrada, łoj, to Kochana zostaniesz na jakiś czas sama, bez chłopaków. Na długo się wybierają?

Mocna, czarna herbata prędzej postawi Cię na nogi niż kawa.

To jutro robisz się Kosmuniu na bóstwo, super relaksik Cię czeka u kosmetyczki. Daj się ponieść temu uczuciu. :great:

 

Cześć Chłopaki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Ḍryāgan, :hide::lol:

 

Argish, Esh, to słabo... :( Niech Ci więc chociaż to wolne miło i spokojnie minie...

 

Sigrun, No domyślam się, że teraz będzie harówa...

 

mirunia, Kochana też liczę na to, że jak będziemy się budzić i będzie jasno, to łatwiej będzie. A nie myślisz, że u Ciebie to trochę "zasługa" tego tabsa, co bierzesz na noc?

Chłopaki wyjeżdżają o szóstej, myślę, że w nocy w sobotę powinni być z powrotem. No już się cieszę na tą sobotę tylko dla siebie. Bylebym tylko za sprzątanie się nie zabrała... :D

Jutro ma fryzjera i kosmetyczkę, więc kumulacja. :D Jak już tam dotrę, to pewnie na relaks sobie pozwolę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, cześć! Dałaby Ci Sigrun odwiedziny, że hej!!!

 

Następny chętny :mrgreen:

Pewie, że by mu dała, bo przecież ja wtedy byłbym u niej, nie? A zgodę kolegi Davina już mam. No! I wszystko zostanie w forumowej, wariackiej rodzinie, nie? Będzie jak w "Modzie na sukces"

 

:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×