Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!!

Za śpiocha to pewnie w weekend będę robić, a dziś to skoro świt byłam z piesełem nad morzem. Jako że nie mam teraz najlepszej fazy, uznałam to za całkiem dobry pomysł - tlen, ruch i szum fal.

Codzienna relacja pogodynki :smile: -mrozik ale sympatyczny, co jakiś czas pojedynczy płatek śniegu, słońca nadal brak.

Relacja ze spożycia płynów - nadal mleka w pracy brak :roll: , więc kubas z herbatą, ale pyszną latte dziabnęłam w domu, więc nie cierpię. ;)

 

A tak to właśnie umówiłam się do kosmetyczki na jutro na rozpieszczenie. O. Trzeba jakoś się wspomagać.

Dziś walczę w pracy z papierzyskami. Nie lubię, czuję się jakby były złośliwe, wredne i chciały mnie pochłonąć. :pirate:

 

Miłego dnia pracusie i luzaki też!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry:)

 

Beznadziejna pogoda... Wczoraj lalo...a wieczorem mroz...wiec lodowisko...teraz tez na plusie wiec na wieczorny spacer zakladam lyzwy.

Mialam pochodzic za spodniami...ale mi sie odechcialo:) no ale zrobilam co mialam i zaliczylam poczte...i ksiazka dla przyjaciolki wyslana:) mam nadzieje ze sie ucieszy:)

 

kosmostrada, oj trzeba trzeba sie rozpieszczac :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczornie witam!

 

Jak dobrze, że to już czwartek. :yeah:

Nakarmiłam rodzinę plus kolegę młodego i teraz nareszcie od rana klapnęłam.

Wieczorem jedziemy po zakupy, bo jutro nie mam kiedy, w sobotę monsz z młodym wyjeżdżają do Berlina i trzeba im prowiant nabyć na wyprawę.

Oczy mi się lepią, ale już tyle kaw dziś wypiłam, że nie ma jak się wspomóc.

 

Co tam u Was moi Drodzy? Popiszcie coś, bo zaraz zasnę... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Ech, z piesełem ktoś musi dostać, a poza tym jeszcze mojej fobii łba nie ukręciłam i raczej wolałabym, żebyście mnie nie spotkali w stuporze z wybałuszonymi gałami i szczękościskiem. :D

 

Sigrun, Hej Kochana, wolne dziś miałaś?

 

Argish, Hej hej! Jak w nowej pracy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×