Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Heloł wszystkim niewitanym!

 

Z przyjaciółką pogadałam, trochę smutno, bo ma pewien problem, jak to nerwicowiec ciężko przechodzi, ale cieszę się, że mogłam być przy niej. Miła wiadomość, że mój prezent trafiony - pali woski codziennie. :yeah:

Chyba pójdziemy razem na jakąś jogę, czy coś. Ma zrobić research.

Wypiłam herbatkę rozgrzewającą w z malinami.

 

platek rozy, Muszę się dopiero zapisać na termin do kosmetyczki, oczywiście dziś zapomniałam zadzwonić, taki autosabotażyk zapewne... ;) Mają mega promo na pazury i jakiś kosmiczny zabieg ujędrniająco-odmładzający . Bojam się, że jak stamtąd wyjdę, to dowód będę musiała w sklepie pokazywać... :lol:

Będzie dobrze Platuś jutro, to tak walczy franca, żeby cofkę zaliczyć, nie daj się!

 

mirunia, Ale sobie Słońce dogadzasz... :105: A ja dziś na leniuszka - odgrzanie wczorajszego obiadu. :smile:

W Rossku mówisz zaszalałaś? :D

 

Davin, Trzymam kciuki za sanatorium, energię dobrą Wam cały czas przesyłam w tym temacie. ;)

 

cyklopka, Wróciłaś? Bo czekam na relację, jak było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dzisiaj w pracy też się śmiałam pokazując jaki sobie krem kupiłam w Rossku... że za tydzień, dwa, koleżanki mnie nie poznają, tak się odmłodzę! A koleżanka na to... no, żebyś do niemowlęctwa nie wróciła! :mrgreen:

A krem - Esencja komórek macierzystych. :mrgreen:

 

To ja jutro będę miała dzisiejszy obiad i wolne od garów, o! ;)

 

Też jestem ciekawa relacji Cyklopki. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, a gdzie fotka? :mrgreen:

Żadne selfie nie wyszło, a zdjęcia pamiątkowego z moimi goblinami nie dałam rady zrobić, bo mnie babcie z tabletami stratowały. Ale różnica między makijażem robionym 10 sekund a 20 minut jest widoczna.

 

Najbardziej zapracowany trener w Polsce południowej nie dotarł na naszą wiekopomną rewię noworoczną, więc jak głupia wyglądałam ładnie przy obcych ludziach. W sumie to nie miałam co robić, zrobiłam zdjęcia dzieciom w czasie przedstawienia, ale nie jestem zadowolona z rezultatów.

 

Ale były słodziaki, ktoś kto ich nie zna by pomyślał, że grzeczni albo co. Przyznaję, lubię małych chłopczyków, również niegrzecznych i co mi zrobicie.

 

Potem z żalu zeżarłam ukradkiem ciasta przyniesione na kiermasz, bo i tak miałam brzuch nieciekawy, to mi było wszystko jedno. A koleżanka na to, że ona planuje schudnąć do mojej figury. Ciekawe czy chce spuchnięty brzuch. Ona jest w ogóle dużo wyższa ode mnie, cięższej budowy, nie sądzę, żeby się mogła zmniejszyć.

 

Ogólnie brzuch szkoda gadać , skórki od paznokci obgryzione i kurcz w stopie z bólem jak przy złamaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, mnie możesz doszkalać, w okolicach matury mówiłam dobrze, teraz tylko śpiewam. Ich bin die fesche Lola!

 

Z innego wątku, dawna znajoma, co jej ciągle remont nie wychodzi i miałyśmy z nią nie rozmawiać przyszła się wypłakać mojej mamie, potem się śmiały i ogólnie rozmawiałyśmy :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Ḍryāgan, kto śpioch, to śpioch. ;) Ja wcinam śniadanie w pracy i zaraz wyruszam w rejs, a tu na dworze dzisiaj zimno!

Może mnie obudzi ten lekki mrozik....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×