Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczorkiem!

 

Poszwendałam się po domu, trochę ogarnęłam chałupę, a teraz kocykuję i stękam na ból głowy po jednej stronie... chyba od szyjnego, to takie charakterystyczne "bolenie", bo promieniuje przez szyję do barku :( Zaraz nasmaruję się Voltarenem... łoj ten SKS. :bezradny:

Pogoda też nie napawa optymizmem, straszne skoki ciśnienia i temperatury... znowu idą mrozy. Ja kcę wiosny i całej jej urody, skoro zimy ni ma. :bezradny:

Na jutro mam trochę planów wyjściowych, kilka spraw do załatwienia... takich formalnych, więc czas urozmaicony i dawka świeżego powietrza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Padam na pysk , wrocilam jakos tak po 17 , po drodze zakupy w Lewiatanie ( kupilam na promocji uda z kuraka i wlasnie je na jutro pieke bo jutro zas caly dzien poza domem gdyz mam jeszcze przed praca 2 godzinne warsztaty w Centrum aktywizacji i juz majtalami trzese ze mnie slabosci zlapia jak u lekarki ) No nie mam czasu sie ustabilizowac bo mi stale nowe rzeczy wymyslaja , mam byc aktywna a nie chorowac na mozg. :roll:

 

mirunia Kochana zakupy w Rossku tez mie czekaja bo mi sie troszke rzeczy konczy i trzeba uzupelnic , czekam jednak na wyplate.Kochana:******** obys jutro miala dzien spokojniejszy ! Co dobrego pichcisz?

 

cyklopka udanych jaselek i trzymam kciukasy :********

 

kosmostrada :********* bylas u kosmetyczki? Jak wizyta i co za zabiegi mialas? :105:

 

A ja ide odpoczywac

 

12510380_940544432689725_7431770260517089796_n.jpg?oh=683868933630bd4884338581db2b2e6c&oe=57454A10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AAA nie pochwalilam sie WAm ze dostalam dzis pochwale :) ze dobrze wykonuje swoja prace i ze sa zadowoleni ze tam jestem:) Jakie to mile i jak mnie to motywuje ! :105: czuje sie doceniona i az sie chce pracowac.

W mojej poprzedniej pracy przez trzy lata slyszalam ze kobiety sie do niczego nie nadaja ... :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, :papa: razem (prawie) pisałyśmy :D

 

platek rozy, ugotowałam pyszną jarzynową, z groszkiem i pulpety w sosie pomidorowym z dużą ilością marchwi. :D Do tego kluchy. Mam ochotę zrobić w weekend kopytka, dawno już robiłam. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×