Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

misty-eyed, :papa: chyba wywołałam Cię myślami. :D No jakieś ciężkie dni ostatnio mamy. Kumulacja różnych przyczyn zewnętrznych potrafi nieźle nam namieszać w emocjach i osłabić system nerwowy.

Rozumiem Twoje obawy co do wylotu Dzieci, ale nie zamartwiaj się... będzie dobrze!

 

kosmostrada, jam już w piżamce... dobrze wygrzana, zaraz mykam pod kołdrę.

Myślę, że jutro będzie lepszy dzień dla wszystkich nas... czego życzę!

 

Dobrej nocy i dobrego jutra dla Wszystkich! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, tulam! Zrób sobie jakąś drobną przyjemność na wieczór.

 

Ja umyłam gufkę, musiałam fioletowym szamponem, bo inny mi się skończył, będę miała szare włosy jutro. Rozumiecie, żeby dwie kobiety miały pospołu 2 szampony, a 12 odżywek?!

 

Patrzę na artykuł z chemii analitycznej i mam ochotę oddalić się szybkim krokiem, ukryć, olać pracę, szkołę, przyjaciół i nie wychodzić do wiosny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, cyklopka, dziękuję Kochane za ciepłe słowa :D

 

cyklopka, przyjemności, te które chciałabym sobie sprawić, są niemożliwe do spełnienia... ;)

 

Ja mam jeden szampon i 3 odżywki-wszystkie obciążają mi włosy...więc ich nie używam, ale 12 na 2 kobiety to rzeczywiście dużo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwie odżywki to gratisy z farb, dwie dostałam na dzień nauczyciela (gobliny wiedzą, czego mi trzeba), jedną kupiłam mamie pod choinkę, żeby miała z tej samej serii co szampon, ale dla pozostałych 7 nie ma wytłumaczenia :lol:

 

Teraz muszę myć gufke co 2 dzień, bo trzeba w pracy wyglądać, więc teraz częściej używam odżywek. Ale 12...

 

Mam takie opory przed pisaniem, a nawet chamskim kopiowaniem artykułu, że mi się studia przypomniały, ech. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry :********

Wstalam juz o 4 i dumalam czy mnie zlapia slabosci :o Nosz.

I teraz jestem zmieta , wylekniona i nijaka.

 

mirunia ,kosmostrada , misty-eyed, dziekuje za cieple slowa :********tulam Was goraco , musi byc lepiej dzis !

Ja sie wczoraj porycalam to juz nie zajrzalam .

 

Jak sie czujecie Dziewczynki????

ja zaraz wychodze ale jak bede miala chwile to napisze z pracy.

 

cyklopka, 12 odzywek :?:mrgreen: to masz wybor :D A ja mialam wczoraj umyc glowe ale w moim dolku tego nie zrobilam i wygladam jak wyplosz. :roll: Trzymam kciuki za dzis.!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

No gdzie to słońce, gdzie? Jeszcze gdzieś tak półtora miesiąca i będzie można przestępować z nóżki na nóżkę w oczekiwaniu na wiosnę.

Dziś w parku byłam na granicy zawału, bo znowu jakiś pies luzem rzucił się na mojego. Starałam się jakoś je rozdzielić nie tracąc przy tym ręki i równowagi podcięta przez nie i przez smycz mojego. A klęłam...Zapewne z boku wyglądało to kuriozalnie. Jatki właścicielce nie zrobiłam, bo przepraszała strasznie i sama wyglądała jakby miała zaraz zejść.

 

Licha dziś jestem po tym wczorajszym rozpadzie, głowa ćmi, no ale nic. Idę wieczorem tradycyjnie na spotkanie z BFF, trochę się muszę zmusić, bo na nic chęci nie mam. Wykombinowałam sobie, że na siłę się rozpieszczę - dostałam smsa od mojej kosmetyczki, że mają jakąś zabójczą promocję i chyba się zapiszę - z rok pewnie nie byłam. Trochę też wyzwanie, bo moje fobie obejmują również tą wizytę . :roll:

No i tak się dzień toczy i tak sobie mówię - ot chandra, nie demonizuj, to normalne, górka znów przyjdzie.

A dziś w pracy znów herbata zielona. Zapomniałam kupić mleko do kawy, eh te dziury w mózgu.

 

platek rozy, I jak Kochana, rozkręciłaś się?

 

Zosia_89, Oj, za rzadko nas odwiedzasz! miłego dzionka!

 

Ḍryāgan, :papa: Mam nadzieję, że dobry humor Cię nie opuścił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nocy świrowałam pawiana, bo się stresuję referatem. Mam nadzieję dzisiaj skończyć, a najlepiej zaraz, wytnij, wklej i udawaj, że wiesz o czym to jest :hide: Spałam bardzo krótko, bo miałam na rano, za to piękny wschód słońca i byłam zadowolona z dzieciaków, bo mają ładną wymowę, przećwiczyliśmy dwie samogłoski i od razu jest jakość.

 

Zosia_89, Ḍryāgan, nawzajem!

 

Kto dzisiaj już przytulił jakiegoś Araba? :great:

 

Wieczorem mamy jasełka, będę robić zdjęcia, będą rodzice dzieciom, ksiądz proboszcz i inne dzikie węże :great: Mama mi się kazała ładnie ubrać. Mhm, oczywiście, postaram się i nie koniecznie ze względu na księdza proboszcza :P Makijaż lvl Emma Stone :oops: Pewnie grafitową swetrosukienkę i powieszę sobie wisior w kształcie gitary, bo przecież żałoba po Bowiem.

 

kosmostrada, serio wam współczuję stresów związanych z aktywnością typu fryzjer czy kosmetyczka, dla mnie to super relaks :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada Kochana :*******tulam i mleczko podsylam bo mam w pracy az 6 kartonow :shock::D wreszcie sie odrobilam , zamieszanie straszne jak tyle grup naraz ale ogarnelam wszystko, i za pol godziny do domu. Nie mialam czasu na nic wiec zemdlec nie moglam bo o tym nie pomyslalam i nie zlapalam lękow , no gwoli szczerosci mialam takie pomniejsze.

 

Popijam earl greya z cytrynka i odsapne chwile.

 

Oj mialas przygode na spacerku z pupilem :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Ja tez już kończę za chwilę i do domu lecam coś upitrasić, bo pustki. :bezradny:

Znowu ciężki dzien w pracy, mała zawierucha i na dokładkę wyjście służbowe w tę chlapę. Ale nie ma tego złego, co by...- zaszłam do rosska sobie i kupiłam lakier do paznokci (jaśniutki), pomadkę ochronną nivea, krem Perfecta i mydełka. :D Zaopatrzonam!

 

kosmostrada, hej Kochana, ściskam Cię w tym lichym samopoczuciu, mam nadzieję, że już lepiej! To miały psiaki spotkanie I stopnia tak z samego rana, ale dobrze się skończyło. A gdzie miała ta pani smycz???

 

platek rozy, widzisz Kochana, udało się! Jak jest głowa zajęta robotą, to nie ma czasu na lęki... super, oby tak dalej!

Widzę, że pani dr zaleciła Ci branie solka na noc, myślę, że prześpisz to zamulenie i otępienie i będzie teraz lepiej w ciągu dnia. :D

 

cyklopka , cześć! Jak tam referat... gotów?

 

Do miłego! :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×