Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie:*******

Ja dzis mam wkurwa , bo walkowalam u mojej dawnej psychiatrki moj obecny stan i to co u mnie sie wydarzylo przez prawie dwa lata od kiedy u niej nie bylam. I co? I od tego walkowania zrobilo mi sie slabo i wpadlam w lęki esh.W kazdym razie mam zostac poki co przy solku bo to jedyny lek ktory w miare toleruje ale mam zmienic pore brania na noc i sprobowac brac 50... A jak nie da m rady to zostac przy 25 rano i reszta na wieczor.

 

Na terapii czulam sie juz dobrze ale mialam dol w zwiazku z ta slaboscia u lekarki . T poddala myslz ebym to potraktowa jak jakis egzamin przed ktorym nostwo ludzi sie stresuje i tak reaguja wlasnie jak ja. No i ta staram sie myslec. Psychitrka ne byla zachwycona ze chce zmniejszyc czestotliwosc sesji i moja T tez. Wiec poki co jeszcze do marca jestem na cotygodniowce a pozniej bedziemy myslec. Stwierdzily obydiwe ze moj stan nie jest stabilny i ze zobaczymy jak bedzie jak trcohe sie uspokoi w moim zyciu.

 

I tyle.

P byl na audycie i zabral mnie na obiad ... I wrocilam wlasnie.

Ide odpoczac ale mam ochote kopnac kogos ze zlosci za ten ranek :roll::roll::roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ale jak to, złościsz się o to, że się źle czułaś? :bezradny:

 

Z racji tego, że mam referat do napisania i parę innych kwiatków do zaliczenia na koniec semestru, przypominam sobie o wszystkich innych rzeczach, które miałam do zrobienia. Dodatkowo przyszły łamigłówki.

 

Ogólnie ciężki tydzień się zapowiada, mimo że przed wolnym, no i peniam przed jutrem :zonk:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×