Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kochani :********

Ja wrocilam do domu niedawno , po calym dniu poza nim :) rano bezrobocie bo na terminy dalej jezdze gdyz praca w formie stazu jest. Pozniej do pracy a tam byly trzy grupy kursantow naraz wiec zamieszanie konkretne ale to ogarnelam , nastepnie po pracy do lekarki ogolnej bo musialam po recepty jechac.Teraz zjadlam i odpoczywam . padam na pysk ale tak dawniej zylam i dzis czuje sie niezle :mhm:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, zalezy bo mi np krio pogarszalo bole kregoslupa , a pomagala podczerwien na cieplo ;)

 

kosmostrada, ano zyje Kochana :********* zyje i jestem mega zmeczona ale zle sie nie czulam a w pracy to sie czulam calkemj dobrze nawet :) Lubie tam chodzic :) Dostalam od kolezanki gazete numer specjalny Charakterow , w tamtym tygodniu dostalam z przepisami na mieska :) . Zaraz kapiel i wywale sie kolami przed tv ale z ksiazka :D

 

A w poczekalni u lekarki taki oto malunek zmajstrowalam ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Powiem Ci, że ja wzięłam 10 zabiegów lasera i prądów, potem lekarka mi dołożyła jeszcze 10 ultradźwięków z maścią, bo bez efektu. Byłam zdołowana, ale mi powiedziano, że ten efekt nie jest od razu, trzeba poczekać. I faktycznie, i odpukać już rok minął i mnie nadal tak potwornie nie boli. Ja akurat chodziłam na Nfz, to mogłam sobie pozwolić na cierpliwość.

Jak Ci pomaga maść, to weź sobie te ultradźwięki z maścią, ładnie ją "głęboko" wprowadzają.

 

platek rozy, Och, jak Cię ściskam z tej radości! To zostajesz przy tym tabsie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ide do dentysty na leczenie kanalowe a chyrlam jak gruzlik nawet jak śpię i pluję ropą pomarańczową.nie twterdze że jutro będe kurwa zdrowy tak jak wymaga tego sytuacja.zakaszlę i połkne igłe którą dentysta mi dzibie w zębie lub sie połamie w zębie kiedy rzuca głową podczas kaszlu jak kolbą karabinu po wystrzale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, a nie wiem czy zostaje bo zmniejszylam dawke na malenka , inna niestety sprawiala ze bylam snieta do okolo 18 i musialam pic po kilka mocnych kaw a i tak odmozdzenie i ospalosc zostawaly ... Zapytam jutro lekarki co z robic :) Ja sadze ze sie musze pooswajac to wskakuje w swoje tory i bez lekow wtedy moge znow dzialac . Tylkoz e teraz jeszcze kurs mam zrobic jakis w ramach kontraktu i tez dumam ze zas beda herezje wiec wolalabym sie czyms powspomagac jeszcze. Zobacze co jutro powie lekarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Wnioskuję, że tłumacząc na nasze bojasz się jutrzejszego dentysty. ;) Dasz radę!

 

platek rozy, Ciekawam , co Ci lekarka powie. Może być, że wskoczyłaś na swoje tory, a może ta drobinka też troszkę pomaga. Wiesz nam ciupinkę trzeba, żeby działało. ;) Jutro podejmiesz sobie decyzję.

Wybrałaś już ten kurs?

 

Carica Milica, :papa: Jak Ci minął dzionek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, Wnioskuję, że tłumacząc na nasze bojasz się jutrzejszego dentysty. ;) Dasz radę!

 

bzdura.nie bojam sie dentysty tylko od kilku dni mnie rozłożyło.mam zajebisty kaszel,gorączke,wszystko smakuje jak woda bo dosłownie szczam nosem zamiast penisem a migdałki tak bolą że ból budzi w nocy.a podczas kanałówki trzeba być nieruchomo bo najpierw sie rozwierca ząb potem sie w nim grzebie różnorakimi igłami,edno chuckami którymi można spowodować oparzenia a podczar kaszlu rzuca całą głową jak karabinem do tyłu przy oddaniu strzału

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carica Milica, No ale odespałaś. To dobrze.

 

nieboszczyk, może Cię dentysta nie przyjąć w takim stanie.

 

platek rozy, No pamiętam, myślałam, że może coś nowego się pojawiło... A to szycie na nic Ci? Lubisz ciuszki, zmysł artystyczny masz, może dla siebie jakieś przeróbki, cudeńka ciuszkowe i nie tylko? Czy w ogóle Cię to nie kręci?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, w sumie zemdliło mnie od chwalenia się przeprowadzką "mamy łóżko, telewizor, przydałby się alkohol". Wtedy zrozumiałam, że u siebie będę miała łóżko i TV w dwóch różnych pokojach, i fajnie, że cudze problemy z alkoholem mnie nie dotyczą :great:

 

Jak nauczę się jeszcze kilku chwytów w pół godziny, to nagrywam mój trybut dla Króla, żeby jeszcze dzisiaj wpuścić w eter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nieboszczyk, może Cię dentysta nie przyjąć w takim stanie.

 

nie musi mi grzebać w zębie miazgociągami i endo chuckami wystarczy że przepłucze kanały podchlorynem sodu bo mam takie ropnie pod zębem że ból spać nie daje jeść nie moge i mam powiększone węzły chłonne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, No widzisz, nie do końca Twoja bajka. Już na wejściu pokłóciłabyś się o telewizor w sypialni. :D

I jak odbierasz te teorie, że D.B. sobie pomógł w odejściu?

 

platek rozy, No tak, to ten kurs to byłby jakiś koszmar.

 

nieboszczyk, Ale dentysta może nie chcieć się zarazić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×