Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nowa i spragniona rozmowy i zrozumienia.


Asik34

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy :lol: nawet nie wiecie jak bardzo sie cieszę że tak ciepło mnie przywitaliście i pomyśleć, że tak długo czekałam aby do Was dołączyć.Nie chcę już dłużej sama w tym tkwić, chcę o tym rozmawiać,uczyć sie od Was opanowania i samopomocy w czasie kiedy mnie to dotyka. Muszę Wam powiedzieć że bardzo pomaga mi czytanie tej stronki przestaje bić serduszko i nie gniecie w dołku. To chyba myśl, że nie jestem sama i wiem że Was też to dotyka. Pozdrawiam :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opowiedzcie mi proszę coś o terapii. Do kogo mam sie zwrócić i ile kosztuje i czy wogóle pomaga. Lekarka pierwszego kontaktu powiedziała mi że mam nerwicę wegetatywną . Narazie jest ok ale nie wiem jak to będzie dalej. Ostatni atak miałam w swoje urodziny. Myślałam, że chociaż w taki dzień mnie oszczędzi ale się pomyliłam, pół nocy sie męczyłam. Nie chcę już tego przeżywać mam już tego dosyć choć moje ataki są już trochę słabsze niż kiedyś. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć, ja chodzę na terapie indywidualna. Nie place nic, bo idzie z nfz czy kasy chorych :) Za miesiąc rozpoczynam grupową i też free. Terapia bardzo mi pomaga. Jak ide na nią to jestem zestresowana , a wychodzę jak nowo narodzona. Podczas rozmów z psychologiem dużo rzeczy sie dowiedzialam o sobie i swoich odczuciach. Chodzę od ok. 9 miesięcy , ale wiem , że potrzebne mi jest znacznie więcej. Najważniejsze , zebys trafiła do kogoś kogo polubisz. Jak nie będziesz się czuła dobrze w towarzystwie tego lekarza, to nie bój sie zmienic.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×