Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


Mc18

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Marcin mam 18 lat i swoją 'przygodę' z nerwica lękową zacząłem parę miesięcy temu. Na początku pracował em i zacząłem mdlec poszedłem więc do lekarza gdzie przypuszczał padaczke. Byłem u neurologa i skierował mnie do szpitala ale zanim trafilem na oddział poszedłem na neurologię bo miałem wysokie ciśnienie (180/130 tętno 120) po tygodniu mój lekarz prowadzący uznał że jestem symulantem. Leżąc na neurologii nie stwierdzili padaczki a zylaka na móżdżku wielkości paznokcia. Na neurologii mi powiedzieli że to nerwica więc poszedłem do psychologa i to potwierdzil. Poszedłem jeszcze na kardiologie bo jak sami wiecie przy nerwicy boli serce żeby wywołać lęk. W październiku zmarł mi tata gdzie nawet nie mogłem być na pogrzebie ponieważ nerwica nie pozwolila. Wracając z kościoła do domu zadzwoniła moja 'dziewczyna' że poznała kogoś i zrywa ze mna. A to przyczyniło się do depresji niestety. Teraz żyje z dnia na dzień wychodze z założenia co ma być to będzie najwyżej wyprowadza mnie nogami do przodu z domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×