Skocz do zawartości
Nerwica.com

Gdzie jest dawny użytkownik tego forum?


lula

Rekomendowane odpowiedzi

no spoko ale co to zmienia? dalej jestes odurzony uzywka : D (zreszta mnie trawa nie kreci jestem wieksza fanka alko zdecydowanie)

elo, Faktycznie kobiety są z gruntu zle, pozdro 600.

cudowny wniosek! tell me more :105::105::105:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież Kalebx pisał tak metaforycznie, nie trzeba brać wszystkiego zaraz jako pewnik, poza tym ja wolę jednak sex od przebywania na forum.

Ale każdy może mieć inaczej, np: niektórzy wolą układać bierki na chacie, zamiast wyjść na dyskotekę, albo książkę czytać w sobotni wieczór, czy tam piątkowy, ok książka to fajna sprawa, ale w miesiącu masz dużo czasu by ją przeczytać a weekend jest krótki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elo, Faktycznie kobiety są z gruntu zle, pozdro 600.

E tam, to my jesteśmy z gruntu źli... Kobiety to anioły ;-)

 

Jestem na obserwacji przez moderację, bo wiesz niebezpieczny jestem i muszę być pod kuratelą

o kurcze, a co trzeba zrobić, żeby być pod kuratelą? Bo ja bym chciał, żeby się ktoś mną zaopiekował, choćby moderacja z forum :(

 

Żartuje z tymi kobietami, choć ja osobiście nie mam dobrych wspomnień odnośnie moich związków, choć nie mogę powiedzieć,

że nie było bardzo fajnych chwil, ale ogólnie na końcu zawsze było zle.

Co do kurateli to musisz złamać regulamin :), to się tobą zajmą. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na tym polega ta zabawa

aha czyli wyciskanie ostatnich sokow sprowadzamy do cpania? to ja jednak ciesze sie ze nie korzystam w ten sposob z zycia : D

Ale każdy może mieć inaczej, np: niektórzy wolą układać bierki na chacie, zamiast wyjść na dyskotekę, albo książkę czytać w sobotni wieczór, czy tam piątkowy, ok książka to fajna sprawa, ale w miesiącu masz dużo czasu by ją przeczytać a weekend jest krótki.

no wlasnie jeden postawi na ksiazke drugi na forum a trzeci na dyskoteke nikomu nic nie narzucajmy niech kazdy bawi sie tak jak chce tylko jesli sie jest tym trzecim a wybiera sie opcje druga to chyba mozna miec pretensje tylko do siebie nie?

pewnie ,że metaforycznie , a Elo już mnie ukrzyżować by chciała .
nie tyle ukrzyzowac co zrozumiec po prostu
Kobiety chyba nie lubią metafor, ale z drugiej strony,

a co one ogólnie lubią.

oj tam... to tylko ja ich nie lapie a nie zaraz wszystkie kobiety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vengence,

Co to za przyjemność siedzieć na forum!?, wlepiać się w ten monitor, przesiadywanie na forum to raczej bardziej forma kary aniżeli nagrody, inni się bawią i cieszą życiem i wyciskają z niego ostatnie soki, a ty możesz sobie pomarzyć o tym na forum, lol2

 

1. gdyby forum nie uprzyjemniało czasu, byłoby tu znacznie mniej ludzi.

2. forum jest dla mnie jedną z form przyjemności, a nie jedyną więc korzystanie z niego nie wyklucza się z cieszeniem na inne sposoby.

3. nie jesteś w stanie ustalić, co mogą ludzie, których nawet nie znasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za przyjemność siedzieć na forum!?, wlepiać się w ten monitor, przesiadywanie na forum to raczej bardziej forma kary aniżeli nagrody, inni się bawią i cieszą życiem i wyciskają z niego ostatnie soki, a ty możesz sobie pomarzyć o tym na forum, lol2. :pirate:

 

W jaki sposób inni cieszą się życiem i wyciskają z niego wszystkie soki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×