Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, ja już dawno mówiłem, że jak się nie weźmiesz za siebie to będziesz alkoholikiem pełną gębą. Wtedy mi nie bardzo wierzyłeś. Teraz to już nawet nie jest ostatni dzwonek, to już dzwon pogrzebowy. Natychmiast uciekaj na detoks i wyzwól się z tego nałogu, bo będzie źle. I potem ani kropelki...

Tak, masz rację i teraz w tym momencie publicznie piszę to co już dawno powinienem napisać: przepraszam Cię że zignorowałem Twoje porady, kiedy miałeś całkowitą rację

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi nie chodzi o żadne przeprosiny ani nic takiego. Chodzi mi o Ciebie, bo mi szkoda, że młody chłopak marnuje sobie życie, które i tak jest przejebane wystarczająco. Po prostu zrób coś ze sobą przynajmniej w tym jednym punkcie.

Rozumiem, ale i tak uważam że przeprosiny Ci się należały, bo twierdziłem że nie masz racji, kiedy ją miałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrocilam do domu , wlasnie pozeram nalesniki orkiszowe ze serem i pije zielona herbate z pomarancza , ananasem kandyzowanym i nagietkiem . Taka paproszkowa. Ta zielona to jedyna ktora z zielonych mnie zachwycila.

 

Zamowilam sobie futeralik na moj telefon na ebay- u . Tutaj w sklepach widzialam taki za 49, a ja zamowilam bezposrednio w w Chinach z darmowa wysylka za niecale 15 zl.

 

s-l300.jpg

 

 

mirunia nie mrzoilam nigdy zupy ale moja sasiadka tak robi i mowi ze ma na dni kiedy nie ma czasu ugotowac obiadu .

Co na weekend planujesz porabiac???

 

kosmostrada to Ci zachcianke miala siostrzenica :D hihi nota bene tez lubie czerwony kolor.

 

Sigrun jakie to kozaczki????

Zaciekawilam sie :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×