Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry!!!

 

A u mnie wreszcie popadał śnieg! :yeah: Tak tylko poprószył, ale już jest ładniej. Temperatura też przyzwoita ok -4, więc piękny spacer właśnie uskuteczniłam.

Z rańca załatwiłam sprawy i zakupy, byłam pogadać i umówić się do mojej fryzjerki.

Pojechałam po prezent na urodziny dla siostrzenicy. Zażyczyła sobie konkretny kocyk. No to telepię się sryliard kilometrów (angażując mensza jako kierowcę, bo coś wspomaganie siada przez mróz), udaje mi się z trudem ten koc znaleźć w sklepie, paczę cenę - stówa. :shock: No ale co, obiecałam... :bezradny:

Teraz skończę kawkę i odsapkę i idę gotować zimową grochówę.

Nie za dobrze się z rana czułam, ale udało mi się zebrać do kupy. Mam dziś chyba gorszy dzień, bo przyszło mi to trudniej.

 

 

mirunia, :papa: Ale dziś pysznościami się otaczasz! :smile: Zazdraszczam faworków.

Wiesz że wroniszcza ukradły jednak tą słoninkę, mimo moich sprytnych zabezpieczeń? Nie mogłam powiesić nowej, bo u mnie w okolicy cała słonina wykupiona. :bezradny:

 

Platek rozy - Jak u dentysty?

 

Hej chłopaki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, od godziny sypie u mnie śnieg! Zaczyna się robić pięknie zimowo. :D Już wiem, skąd ten ból głowy, bo chmurzyska niziutko, śniegowe.

 

kosmostrada, hej Kochana, nareszcie i Ty masz zimę i upragniony śnieg! :D Szkoda, że za parę dni zniknie, jak zacznie lać deszcz i będzie na plusie. :(:shock: Też rano byłam do kitu i musiałam się jakoś pozbierać... taki dzień.

Zimowa grochówa jest cymes! Ja już mam gar barszczu, wyszedł pyszny, taki słodko-kwaśny, dałam sporo też kopru i natki, teraz się przegryza i niedługo łapię za łyżkę. Będę go miała chyba na tydzień :mrgreen: po co mi taki gar? :shock:

 

Łoj, szkoda tej słoninki... a to złodziejki wrony! :D U mnie wisi, ale nie było dzisiaj sikorek, chyba zbyt pochmurno i też ich głowa boli. ;)

 

Kocyk fajny prezent, no cóż Ciocia obiecała. ;)

 

Sigrun, hej! To masz ogródek w domu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, kosmostrada Hey Kobietki :**********

Ja juz w pracy siedze , za godzine do domu . U mnie dzis strasznie sypal snieg ale od jakiegos czasu topnieje i zrobilo sie plus 3..

U dentystki nawet ok , troche mnie potyrpalo ale bylo pozniej w miare. Zabek do zaplombowania za dwa tygodnie.Wprawdzie ta pani dentystka nie jest taka mila jak moja byla no ale trudno , zobaczy czy dobrzez eby robi , oby.

 

mirunia o zupka pyszna , bardzo lubie taki barszcz! :105: Moze mozna goz amrozic jak tak duzo wyszlo?

kosmostrada moze na ta zmiane pogodowa masz dzis gorsze samopoczucie????Jakiz to kocyk kupowalas???/

 

Sigrun, Hey Pieknoto :******** Ales wczoraj pysznosci zajadala !

 

Wracam do papierkow , i zjem zupe krem bo sobie po drodze kupilam taka z marwita za 5 zl :) Krem z brokula zserem plesniowym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×