Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jak nawiedzić kogoś we śnie?


ekstraktzaloesu

Rekomendowane odpowiedzi

pośród demonów, bo to sam Lucyfer mnie pokrył:> wiem, że to niewiarygodnie brzmi i pewnie każdy pomyśli, że wkręcam lub naigrywam się, ale odbyłam astralny stosunek zakończony astralnym orgazmem z diabłem, to chyba było następstwem psychozy alkoholowej wtedy. w każdym razie popjerdoliło mi się od tamtego czasu coś w głowie i nie puszcza :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zsynchronizowało się z załamką nerwową (lub poprzedziło ją), której żniwo zbieram do dziś, w amoku alkoholowym nietrudno o taki udupiający nerwowy turning point, a że akurat zaakcentowało na siły nadprzyrodzone to chvj tam, daleka jestem od wiary w cokolwiek poza próchnieniem ciała po śmierci:) wszelkie wrażenia czegoś niematerialnego zaczynają i kończą się w obrębie pojedynczej bańki, jeśli się komuś zaczyna za dużo wydawać, tzn. że sobie za bardzo namieszał w psyszce, wszelkie takie eksperymenty mogą stać się zapalnikiem do rozwoju choroby psychicznej i później już z górki. trochę mnie zastanawiało to oobe zawsze, bo wiele lat doświadczałam świadomego śnienia, oobe jest stopień wyćwiczenia wyżej, niby to frajda, choć boję się, że na tym etapie nieogaru muszej psychiki mogłoby mnie to kosztować pobyt na zamkniętym :P te niby eksperymenty, że ktoś sobie np. ukrył kartę, na której nie widział, co jest i rankiem okazywało się, że wychodząc z ciała podczas snu skumał prawdziwy motyw, wydawały mi się jednak cokolwiek naciągane... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

choć potęga podświadomości potrafi mi zasrać w głowie, tutaj się dzieją dziwne rzeczy, potrafię 'mobilizować' ludzi na odległość, notorycznie już od lat mam takie akcje, że przykładowo ktoś nie odzywa się do mnie trochę czasu, parę tygodni załóżmy, wysilam się i w przeciągu pół godziny mam sygnał od tej osoby i wiele innych sytuacji ściągania myślami lub wpływania myślami na czyjąś (względem mnie) postawę, o co kaman z tym, ludzie odbierają fale, czy jak, to mnie przyznam trochę schizuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pośród demonów, bo to sam Lucyfer mnie pokrył:> wiem, że to niewiarygodnie brzmi i pewnie każdy pomyśli, że wkręcam lub naigrywam się, ale odbyłam astralny stosunek zakończony astralnym orgazmem z diabłem, to chyba było następstwem psychozy alkoholowej wtedy. w każdym razie popjerdoliło mi się od tamtego czasu coś w głowie i nie puszcza :/

Mnie się porąbało w głowie dokładnie po pewnym śnie, który miałem w wieku 7-dmiu lat, do dzisiaj odczuwam skutki tego snu, zdarzają mi się też krótkie cielesno-emocjonalne flashbacki tamtego snu. Nauka mówi, że sen nie może wywołać skutków trwających prawie 20 lat, ja jednak mam wrażenie, że to ten sen wywołał pewne moje problemy trwające do dziś. Nie będę się na razie "kłócił" z nauką, zobaczę, co powie terapeuta, gdy będę poruszał temat tego snu i jego konsekwencji, ale jeśli terapeuta nie będzie umiał inaczej tego wyjaśnić, to wtedy będę definitywnie zdania, że sen jest w stanie wywołać długotrwałe konsekwencje w psychice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]choć boję się, że na tym etapie nieogaru muszej psychiki mogłoby mnie to kosztować pobyt na zamkniętym :P
odwiedzałabym Cię. Mogłoby Ci się od tego pogorszyć i wtedy odwiedzałabym Cię dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×