Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to moze byc depresja?


nefertirii

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co mam robić ze swoim zyciem. Za 2 miesiące kończę 21 lat, wiec powinnam żyć pełnią życia. Chciałabym. Niestety od pewnego czasu, mniej więcej 6-7 miesięcy dzieje się ze mną coś dziwnego... Nie potrafię już cieszyć się życiem i nie widzę w nim sensu. Wszystko co robię w ciągu dnia jest dla mnie wielkim wysiłkiem i wszystko to robię automatycznie jak już uda mi się zmusić. Ciągle towarzyszy mi poczucie beznadziei, zmarnowanego czasu i braku celu w życiu. Zawsze chciałam podróżować, poznawać ludzi i uczyć się nowych rzeczy, założyć rodzinę..Teraz to wszystko wydaje się niemożliwe. Pojawiły się problemy w relacjach międzyludzkich. Zawsze byłam osobą towarzyską, lubiaca ludzi, chociaż nie potrafiłam znaleźć prawdziwego przyjaciela ale nie przeszkadzało mi to jakoś specjalnie. Teraz nie potrafię rozmawiać z nikim, ludzie coraz bardziej mnie męczą i nie potrafię już spędzać z nimi czasu. Nie chodzę na imprezy, bo nie czuję się dobrze w klubach- głośnych i zatłoczonych miejscach a moich znajomych średnio interesują inne rozrywki. Mam dwie współlokatorki ktorych praktycznie nie znam, gdyż siedzą ciągle pozamykane w pokojach i nie są zbyt chętne do jakichkolwiek kontaktów. Czuje się bardzo samotna... Ponadto cały czas się boję. Sama nie wiem czego, chyba po prostu świata. Przytłacza mnie... Najlepiej czuje sie w domu rodzinnym, wśród najblizszych. Mam czasem momenty kiedy bardzo się nakrecam, mam nagły przypływ mocy i czuję ze moglabym góry przenosić jednak zdarza się to bardzo rzadko... Poza tymi krótkimi chwilami euforii-ciągle pustka.. Nie wiem już co robić i jak sobie z tym poradzić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×