Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

bulwersować można w nieco bardziej stonowany sposób, po którym ludzie będą Cię dalej szanować, bulwersowanie w Twoim ostatnim stylu jest zwyczajnie prostackie i przykre dla oka jeto :) nic dziwnego że się psiapsióła wypięła, każda normalna dziewczyna by się wypięła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kuźwa, padłem jak Drygent na sylwka :shock:

pamietam jeszcze, ze jak rzygałem do umywalki to sie zastanawiałem co mi Dżolka odpisze, pozniej chcialem sprawdzic, ale zdołałem tylko kopniakiem wyłączyć kompa i walnąć sie na wyrko.

 

Masturbow, ale ja doskonale wiem, że można w sposób stonowany, tylko ja lubie tak, bo wciąż nie moge uwierzyć, ze tekstami o pikantnych stopach tak łatwo idzie strlować kobiety :P

 

 

a ciekawe co robi Hobbi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem kilka ostatnich stron i to, że jetodik niby bulwersuje swoimi tekstami i poczuciem humoru - nie wiem, bo nie jestem na bierząco - ale błagam Masturbow, przy niektórych Twoich tekstach i żartach tu na forum to ja się rumieniłem ze wstydu jak mała dziewczynka, to co niby ten biedny jetodik takiego pisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bieżąco, no siddhi weź......:) no przecież nie o kilku ostatnich stronach mówię jeej, wszak mało co dołożył do pieca, a o jego aktywności z okresu ostatnich miesięcy. mam uczulenie na przedmiotowe traktowanie dziewczyn i wypowiadanie się o nich bez szacunku, w ogóle do gadki o seksie jako takiej mam awersję (lul), a co dopiero w taki sposób, jak dick tutaj pisywał o braniu z dupy do buzi i tym podobne. no ale biorąc pod uwagę poziom, jaki tu zwykle prezentuję (czyli jego brak), to się faktycznie nie powinnam wypowiadać w karcącym tonie o czyichś tekstach, przyznaję Ci rację:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzką przyzwoitość udowadnia się czynem a nie forumowym słowem :cry:

przyznaje, ze te teksty są uj warte moje, po prostu lubie bulwersować forumowiczki, sprawdzać linie na ile moge sobie pozwolić, a w realu to wcale nie jestem taki demon seksu, właściwie to moje libido jest marne, kompletne odwrócenie tego co pisze na forumie :bezradny:

ale kogo to obchodzi, kto by mnie chciał wysłuchać?

tylu ludzi już zawiodłem :-|

z drugiej strony to zły jestem na Was, tak na Was, nie przewidziało Wam sie, bo skoro skreślacie mnie tak łatwo to troche nie fair, chyba, ze na serio jestem dla Was taki męczący, wtedy zrozumiem, ale czy to nie Wasze podejście do mojego trolingu tak Was męczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze jedno MSP, Turbina, Ego oraz każda użytkowniczka do której pisałem sprośne rzeczy, żeby nie było wątpliwości, absolutnie mnie nie kręcicie, lubie Was i dlatego tak sobie z Wami igram, żebyście sobie nie robiły nadziei.

miałem kobiete w realu, którą kochałem i jak z nią mi nie wyszło to z żadną inną mi nie wyjdzie i już nawet nie szukam :-|

 

ale nie obiecuje, że nie będę dalej Was zniesmaczał sprośnymi żartami, bo po prostu taki mam styl i możecie mi skoczyć na pompkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby nie było jesteście bez dwóch zdań ładne i wartościowe i wielu facetom sie podobacie, ale moje serce jest już zajęte...

dlatego przestańcie mnie molestować seksualnie, zwłaszcza Ty Turbina :nono:

hehe, a tak na serio, doprowadzam sie do porządku i to nie, że wytrzeźwiałem i że obietnica obowiązuje tylko do kolejnej nayebki, tylko przemyślałem to sobie i koniec z tym trollingiem, Truchło przykro mi, wiem, ze lubiłeś sie ze mnie pośmiać, ja też lubiłem sam z siebie, ale koniec pajacowania właśnie nastał...

 

teraz najprawdopodobniej będziecie mi zarzucać, że się wymądrzam (Wam coś zawsze nie pasi :P)

a będziecie tak zarzucać mi to bo zaczne pisać o sprawach które mnie nurtują, a że są to akurat sprawy egzystencjalno-filozoficzne to nie zamierzam Was przepraszać...

co złego to nie ja, peace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bukens to akurat prosta sprawa, lubie miec kontrole, wmieszać sie w społeczeństwo w realu to utracić kontrole, w realu argumenty tracą, tam byle przygłup Cie zakrzyczy bo wystarczy ze jest krewki, tutaj, czarno na biały uzasadnienie miażdży każdą głupizne i wyciąga ją na wierzch jeśli jest potrzeba, tutaj wybieram z kim pisze, tutaj są zasady, tutaj są fajni ludzie, którzy niekoniecznie noszą maski.

to forum to jest moja przynależność do społeczeństwa, a Turbina, tak, właśnie ona! chciała je zamknąć nie wiedzieć czemu :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda, ben poruszył dosyć wpływową na nasze życie kwestię, mianowicie dość istotnie ludzie potrzebują innych ludzi do tego by się nad nimi wywyższać :bezradny:

 

Turbinka ja tam nie wiem :bezradny:

moge przedstawić różne ujęcia tych co dosyć ciekawe odpowiedzi na to - palące chyba wielu ludzi - pytanie proponują... ale co mi po tych odpowiedziach kiedy w bolesnych chwilach fantazjuje o samobójstwie? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×