Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/90d2dbdcda427d00

 

Na pewno nie wyglądam tu na zle zbudowanego. Sześciopak czy muły widać dopiero bez koszulki. Kobieta musi Ciebie chcieć zobaczyć bez tej koszulki pomijam plaże. A żeby chciała i tak musi zaakceptowac twarz i wzrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi na ziemi pragnie mieć związek być z kimś. Poza tym mam też inne problemy, a jeden z nich jest naprawdę poważny i jakoś to ten brak kobiety mnie przytłacza. To, że przez to jak wyglądam nie mogę znaleźć sobie dziewczyny.
Skąd wiesz, pytałeś wszystkich? Może woleliby dach nad głową albo czystą wodę pitną?

1275836558_by_DanKra1_600.jpg

 

To się nazywa piramida potrzeb.
No, ale weź, chyba piramida Twoich potrzeb.. bo np. moja piramida, związków w ogóle nie uwzględnia. :]

U mnie moja sympatia spadła na 7 miejsce na liście priorytetów, bo praca, szkoła, fanklub, kurs tańca, terapia, koncerty. Bardzo lubię chłopaka i chcę się z nim lepiej poznać, ale lepiej i pewniej się czuję mając swoje życie i swoje pasje, które mogę realizować sama i z osobami podzielającymi te zainteresowania.

Jak byłam młodsza, z niższą samooceną i mniej udolna w relacjach z ludźmi, to "nieszczęśliwe zakochanie" tudzież "brak kogoś" wysysał mi radość z każdego zajęcia.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam swoje pasje, mam pracę. Bardzo lubię te rzeczy, ale chcę mieć dziewczynę.

Wiem o co Ci chodzi, ale ja nie odpadam za ciało. Tak ciężko to pojąc odpadam za twarz w tym tkwi problem. Trochę to radzenie siłowni na wszystko u faceta przypomina ten kawał

Kolega mówi do kolegi, że jest głody, a ten mu na to, że ma stare ciastka, ale najpierw niech wypije 5 szklanek wody. Gdy ów facet to zrobił. Jego kumpel częstuje, go tymi ciastkami, ale on odmawia. Na to ten odpowiada, że mu się pić chciało, a nie jeść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego moją jedyną nadzieją są operacje plastyczne, a ewentualnie potem mogę ćwiczyć na siłce. Zresztą nie wiem czy takie operacje mi coś pomogą, bo twarz naprawdę mam kiepską.

 

Wreszcie zobaczyłam Twoje zdjęcie, bo wcześniej się nie załapałam na oględziny. Nie jesteś ani super ciachem, ani ciasteczkowym potworem. Ot, przeciętny facet, który ma skrzywiony obraz siebie. Zacznij od terapii, a tam Cię już pokierują na odpowiedni tor działania.

Byłem na terapii i mój problem to bycie wiecznie nie w typie przez twarz. Np na 10 wiadomości, które mi odp kobiety z tych 10 każda mi pisze, że jestem nie w jej typie z urody dlatego nie ma mowy o randce. Tu jakoś praktycznie każdej kobiecie się fizycznie nie podobałem. Takie sytuacje, a miałem ich tysiące świadczą, że to chodzi o urodę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, trochę racji w tym kawale jest, z drugiej strony są pożal się Boże dietetycy, którzy właśnie tak radzą.

 

Ja wiem, że potrzeba miłości/akeptacji/r*chania jest dość powszechna, też taką posiadam, ale nie nakręcam się całymi dniami śpiewając "Olaboga, nie wytrzymom, wszytkie majom, a jo ni mom".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka nic na to nie poradzę. Mam 30 lat nie będę młodszy. Pasje wszystkiego nie zastąpią.

Też mam 30 lat i nad tym nie płaczę.

 

My tu jesteśmy forum psychologiczne, nie klinika medycyny estetycznej, więc siłą rzeczy pracujemy nad psychiką i podejściem do życia, i w tym widzimy drogę poprawy.

 

Dlatego teraz bym ci odradzała myślenie o operacji, bo to jednak koszty, cierpienie fizyczne, a możesz się rozczarować, kiedy nic się nie zmieni w twoim życiu.

 

Jest na forum sporo ludzi z depresją, które myślą, że odwzajemniona miłość ich uleczy. Są osoby w związkach, które cały czas zmagają się z chorobami/zaburzeniami psychicznymi. Są też związki, które ciągną w dół, więc teraz cieszę się, że już nie jestem w takim związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×