Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

misty-eyed, czytam i myślę o tobie!

 

O was też, ekipo!

 

Właśnie wróciłam od kumpla. Matka mi urządziła atak paniki, gdyż ponieważ musiałam autobusem wrócić do domu wypiwszy jedno piwo :great: Graliśmy w grę planszową, miałam za zadanie im utrudniać, ale ostatecznie pełny sabotaż nie był możliwy, więc dałam im wygrać ;) Ogólnie radość z posiadania swojej paczki kolegów :)

 

Terapeutka mi "kazała" się umówić z W. jak następnym razem przyjdzie do nas do pracy (za tydzień!) zamiast czekać na kolejną okazję, żeby go pogłaskać po plecach, prośbę swą argumentując tym, że nie będziemy żyli 200 lat, żebyśmy sobie mogli pozwolić na takie tempo :lol: I mam nie zbierać danych i nie układać ich we wiarygodne scenariusze, tylko się zająć tzw. "realem" :P I popłakała się ze śmiechu jak jej opowiedziałam o zaciągnięciu Araba na wigilię w pracy z barszczykiem na wieprzowinie :lol:

 

Przyjaciółka jest chora, więc jutro zostaję w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, no w realu mam gorzej, tutaj przynajmniej mogę udawać zadowolonego, w realnym świecie moja kamienna twarz mówi wiele.

 

To może musisz popracować nad sobą? Inni pewnie terapię ci zalecą, ja się nie znam ale chyba jest jakiś sposób żeby temu podołać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, nie nienawidzisz mnie za to, że cię skrytykowałem? Myślałem, że już mnie nie lubisz, w takim razie hej:)

 

A kiedy mnie skrytykowales?

Anetka abrakadabra xx sobie wkręcił, że Cię obraził a Ty nawet nie pamiętasz kiedy to było. Dobre i znamienne... często tak robimy wszyscy.

 

Serio Miko?

A obrazil mnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×