Skocz do zawartości
Nerwica.com

ALKOHOL A BEZSENNOSC!!!


Gość krysiunia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie ? czy ktos z was ma problemy z zaśnieciem po wypiciu alkoholu? bo ja od około 1,5 maskra...obojetnie co wypije wino,piwo, czy wodke nie moge zasnac pozniej mecze sie nawet do 4 ramo maskra. dodam ze biore jedynie 1 tab tegretolu cr200...ale jezeli cos mam zamiar pic nie biore wtedy!! niewiem czy ma cos to wspolnego z tymi lekami czy z psychika napradwe niewiem ??? pije braadzo rzadko bo mecze sue z ta bezsennoscia !!! Czy ma ktos z was taki problem??? serdecznie pozdrawiam :P:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Średnio po imprezie zakrapianej alkoholem udaje mi się przespać jakieś trzy, góra cztery godziny. Dlatego zmuszony jestem później odsypiać w ciągu dnia. Nie powiem żebym czuł się z tym rewelacyjnie, ale podchodzę do problemu na zasadzie "coś kosztem czegoś". W przeszłości wyglądało to nieco inaczej i odnoszę wrażenie, że wraz z upływem lat wpływ alkoholu na pogorszenie jakości snu jest coraz bardziej w moim przypadku zauważalny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym cierpieć tylko na taką bezsenność. O.o :P

Dawniej nie miałam problemów z zasypianiem po spożyciu alkoholu. Dopiero gdy naprawdę zaczęłam się borykać z problemami ze spaniem, zaczęłam mieć też trudności po wypiciu. Dlatego sięgam po alko sporadycznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przegnę z alko to zasypiam od razu,ale za to budzę się o 4 rano z tachykardią i niepokojem i nie mogę zasnąć.Czuję się fatalnie,ale nie zasnę i kropka.Patrzę za to z zazdrością na męża,który największego kaca poprostu przesypia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alienated czasem ja też kłade się spać o 4 tylko że już o 6 lub 7 będę na nogach z lękiem,tachykardią i całą resztą.A moj mąż wstanie dpoiero w południe.To jest wkurwiajace.

 

[Dodane po edycji:]

 

to jest w.........e!Chciałam napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, jak już wcześniej wspominałem, również nie pośpię dłużej niż około trzy godziny. Wstaję niewypoczęty i rozbity, ale inne niepokojące objawy na szczęście nie występują. Być może ma to też związek z faktem, że rzadko kiedy zdarza mi się przeholować...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×