Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej chłopaki!

 

mirunia, Cześć Kochana! A ja nie ma kożucha, futra i w ogóle... :why: Chociaż moja puchówka jest super, to marznę w końcówki. :D

No Ty to w ogóle się luzujesz, bo przecież urlopik zaczynasz. Ja jeszcze w ferie będę miała trochę odsapnięcia.

Tak mnie zawstydziłaś tym porządkiem, że chyba sobie kurze zetrę z biurka i okolic. :oops:

Coś mam ostatnio problemy ze spaniem. Budzę się, bardziej drzemię, niż śpię...

 

cyklopka, A czemu chcesz zapijać nalewkę? Za bardzo bimbrem jedzie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, no co ty. Wątpisz w moje farmaceutyczne rozcieńczenia etanolu :mrgreen: Jest pyszna, bardzo słodka, degustuje się ją małymi porcjami, dlatego jakieś picie by się przydało.

 

Dobra, wpadłam do domu jak po ogień. Lecę prosto do biura, na terapię, do sklepu i do kumpla :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z łożka pomaga mi wstac tylko włączona suszarka do włosów

Jak to robisz? Znaczy w jaki sposób Ci to pomaga? Pierwsze słyszę.

Ja jestem w pracy, ale dzisiaj senność mnie ogarnia. Sam już nie wiem, czy to z powodu leków. czy z powodu spadku nastroju, jestem mocno zdekoncentrowany. Wszelka działalność zajmuje mi podwójną ilość czasu. Na razie daję radę, bo jeszcze luzik poświąteczny, połowy ludzi nie ma, bo na urlopach. Ale jak się z tym potem ogarnąć to nie wiem. Znaczy jak poprawić koncentrację, myślenie. Powinienem przestać brać leki, ale wtedy co innego szwankuje. Będzie ciężko

 

Bardzo prosty, gdy poza kołdrą świat jest paskudny i zimny, tak jak na przykład teraz :( biorę leżącą obok suszarkę do włosów, włączam do kontaktu i się dogrzewam, póki mój organizm będzie na tyle dogrzany, by przeżyć odkrycie się :P

 

A myślałam, że spod gorącego prysznica dziś nie wyjdę, chyba się myć przestanę w ramach protestu przeciwko aurze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :*********

Sniegiem sypie, ja z bolem glowy okropnym ktory mi minac nie chce ... taki bol pulsujacy z tylu glowy esh. Do tego zaliczylam juz w pierwszy dzien sniegu wywrotke i tylek mam obtluczony no ale nic to. Jakos trzaa te zime przetrwac.

W piatek ide do pracy za srode :roll: zeby miec tyle godzin ile miec powinnam . No i wreszcie mam swoj telefon nowy ale nie mam sil go uruchomic i poustawiac.

 

Milego wieczoru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chili z soczewicy

 

Składniki

1 srednia cebula, posiekana

1 por, posiekany

1 czerwona papryka, pokrojona w kostke

2 cebulki dymki, posiekane

2 zabki posiekanego czosnku

 

225g soczewicy

800g puszka pomidorow

3/4 szklanki warzywnego rosolku lub wody

420g puszka czarnej lub czerwonej fasoli

1 lyzka przyprawy chili

1 lyzeczka soli

po 1 lyzeczce suszonego majeranku, oregano, bazylii, cuminu i pieprzu

1/2 szklanki startego parmezanu

 

 

Przepis

 

Pierwsze piec skladnikow lekko posmazyc na patelni, okolo 8 minut. Dodac reszte skladnikow z wyjatkiem sera, dobrze wymieszac, przykryc i dusic az soczewica bedzie miekka, okolo 1 1/2 - 2 godziny. Dodac parmezan i dusic jeszcze chwile bez przykrycia az sos bedzie gesty.

Podawac z kleksem kwasnej smietany, mozna oproszyc dodatkowym parmezanem. Swietnym dodatkiem do tego chili jest chlebek kukurydziany.

 

 

Chyba sie pokusze jutro zrobic....

Rozgrzewajace a soczewice mam zawsze w stalych produktach w kuchni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, wlasnie jakis kurs trzeba miec co niby ma oznaczac ze podnioslam kwalifikacje i musze jeden miec zaliczony a le maja tylko komputer a ja go mam w malym palcu i florystyke oraz szycie .. no zaden dla mnie . Poza tym nie wiem kiedy ja mam tam jezdzic jak ja juz nie mam czasu.,

 

A to troche odsapniesz od pracy :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×