Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa sporty, w których jestem na prawdę niezła to łyżwiarstwo i koszykówka. Wszystkie pozostałe dyscypliny to tylko walka ze słabościami.

 

Stalingrad!

 

[videoyoutube=4YXcC97V3qA][/videoyoutube]

 

Właśnie się zastanawiam jak popracować nad gustem muzycznym moich goblinów, bo dzisiaj w świetlicy zrobili mi bal disco polo :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zastanawiam jak popracować nad gustem muzycznym moich goblinów, bo dzisiaj w świetlicy zrobili mi bal disco polo :mhm:

Puść im taki wynalazek

[videoyoutube=sax-BlhYHus][/videoyoutube]

Z jednej strony będą mieli coś z disco, a z drugiej coś ciut mocniejszego, więc może nie będą mieli aż takiego szoku jak zaczniesz ich edukować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, ja się trochę martwię, że 8-letnie dzieci pewnie oglądają teledyski disco polo, które są strasznie wulgarne, w sensie tancerki wyglądają jak prostytutki.

 

A tak w głębi serca czuję, że polubiliby Big Cyca ("najlepsza na świecie jest miłość w klozecie, a każdy szalet jest pełen zalet", "miłość, miłość między nami, miłość między fekaliami, miłość babci klozetowej do chłopaka z podstawowej" <-- to o nich :mrgreen: ), ale jako pedagog muszę dawać dobry przykład :P

 

[videoyoutube=Wj-19pZoEBI][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, jaka cisza, jak coraz głośniejsze kawałki wrzucamy :yeah:

A one mi się nie otwierają coś. Chyba jakiejś wtyczki nie mam

Może też o przeglądarkę chodzić.

 

Dobry wieczór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[A ładnie narysowane i kredkami pokolorowane przyjmą?

 

Ḍryāgan, sprawdź w ustawieniach czy nie masz zaznaczonej opcji, żeby blokowało flash itp.?

 

Carica Milica, dobry wieczór :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×