Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej tak bym wyglądał po operacjach plastycznych. Myślicie, że warto?

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/020a60b0fe616596

 

jak założysz do tego hipsterskie okulary i zapuścisz brodę, to laski będą Twoje 8)

Pytam sie serio. Brody nigdy nie bede mial. Proste pytanie. Czy hipotetycznie dalbys mi szanse z taka uroda,na randke?

 

Ale ja też pisałam dosyć serio

Koleś ze zdjęcia nie jest jakiś tam urodziwy ale i nie paskudny, nie ma w nim czegoś wyjątkowo odpychającego (wodogłowie, bezzębie itd) więc można go trochę podrasować, co wpłynęłoby pozytywnie i na pewno znalazłaby się jakaś amatorka.

 

Poza tym trochę ciężko jest mi oceniać kogoś kto się nie rusza. Bywa, że po ujrzeniu na zdjęciu jakiegoś aktora czy piosenkarza, przestaje mi się on na nim podobać.

Tak jak pisałam wcześniej, to ważna jest mowa ciała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eva ale na tym zdjęciu jestem pod rasowany i odp. za siebie nie za jakieś tam wyimaginowane dziewczyny. Cyklopka Ciebie też się to proste pytanie dotyczy. Czy była byś się wstanie ze mną umówić na randkę, jeżeli byś mnie nie znała i chodziło tylko mój wygląd. Liczę na prostą odp i szczerą. To jest tylko pytanie hipotetyczne, ale odpowiedź na to pytanie najwięcej wniesie do dyskusji. Próba ucieczki od pytania i tworzenie historyjek jak to tam jakaś jest dla mnie traktuję jak odp. nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Koleś posłuchaj. Na tym zdjęciu, które jest tutaj cytowane na ostatnich stronach nie wyglądasz W OGÓLE ATRAKCYJNIE. Gdybym był dziewczyną to nigdy w życiu z kimś takim nawet bym się nie pocałował. Wyglądasz na nim jak jakiś lamus. Dokładnie tak, jak lamus na strzała. Jak taki nerd, inteligencik. Przepraszam za szczerość ale taka jest prawda. Co to za fryzura z dupy wzięta? Zetnij włosy normalnie, po męsku. Kup sobie soczewki bo w tych brylach wyglądasz jak błazen. Uśmiechnij się czasem, a nie masz minę jak kot srający na pustyni. No i mniej siedzenia przed komputerem, a więcej ruchu bo jesteś jakiś zamulony. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olalala bardzo dużo z tego wynika, bo mój problem polega na tym, że ja nawet dla bardzo brzydkich kobiet jestem nie w typie dla każdej nie mal kobiety jestem z byt nie w typie by miała ochotę iść ze mną na randkę. Rozumiesz teraz mój problem. On wynika z urody mojej twarzy nie z gadki nie z pietruszki nie z plam na słońcu tylko z tego jaką mam twarz.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Koleś posłuchaj. Na tym zdjęciu, które jest tutaj cytowane na ostatnich stronach nie wyglądasz W OGÓLE ATRAKCYJNIE. Gdybym był dziewczyną to nigdy w życiu z kimś takim nawet bym się nie pocałował. Wyglądasz na nim jak jakiś lamus. Dokładnie tak, jak lamus na strzała. Jak taki nerd, inteligencik. Przepraszam za szczerość ale taka jest prawda. Co to za fryzura z dupy wzięta? Zetnij włosy normalnie, po męsku. Kup sobie soczewki bo w tych brylach wyglądasz jak błazen. Uśmiechnij się czasem, a nie masz minę jak kot srający na pustyni. No i mniej siedzenia przed komputerem, a więcej ruchu bo jesteś jakiś zamulony. Pozdro.

 

Ja ogólnie nie wyglądam atrakcyjnie w żadnej fryzurze, ba ta jest oceniana przez większośc osób jako najlepiej do mnie pasująca. W krótkich wyglądam zle, bo mam odstające uszy i wysokie czoło. Bez okularów wyglądam gorzej, bo mam bardzo blisko osadzone oczy. Ja mam urodę nerda wyglądam jak nerd nawet w ciuchach skate nawet jak mam fryzurę na punka. Wrzuciłem to zdjęcie, bo to max co mógłbym osiągnąć przy operacji plastycznej. Zamulone na tym zdjęciu wyglądam, bo mam słaby wzrok. Ruchu mam dużo, bo pracuję fizycznie. Cenię Twoją krytkę, bo własnie mi na tym zależało, jak odbierany jest mój wizerunek na tej fotografii. Realnie wyglądam jeszcze gorzej.

 

Więc niby co ja mam zrobić żebym przestał być dla każdej kobiety nie w typie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Powiem szczerze, że nie wiem. Bardzo ciężka sprawa. No jesteś mega brzydal nie ma co ukrywać prawdy. Ludzie może boją się powiedzieć prawdę, aby cię nie urazić? Wyglądasz bardzo antypatycznie i aseksownie. Nie mogę patrzeć na to zdjęcie bo chce mi się wymiotować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Przepraszam, trochę faktycznie przesadziłem z tymi epitetami. Co do drugiego zdjęcia bez okularów to jest chyba jeszcze gorzej. Wyglądasz po twarzy i oczach na osobę mocno zmęczoną, jakbyś całe dnie przed komputerem siedział. Na takiego no-life wyglądasz. Oczy masz jakieś smutne jakbyś był w ciężkiej depresji. Źle się odżywiasz bo masz paskudną cerę i jakieś syfy na twarzy. Włosy masz jakieś dziwne, takie anemiczne, ja mam chyba nawet ładniejsze i gęstsze w majtkach. Nos jak kartofel. W ogóle szkoda gadać. Szczerze współczuje, sytuacja jest tragiczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Syfy to od odżywiania fakt, ale już mi schodzą kwestia po kremowania. Czerwień to niestety efekt trądzika różowatego, to jest nie wyleczalne. Oczy mam chore dlatego pewnie tak to odbierasz. Włosy cóż zaczęły mi się przerzedzać no i mam mysi kolor, a to też nie pomaga. Więc nie wiem czy operacje plastyczne mają jakiś sens. Czy to w ogóle coś mi pomoże? Nie prosiłem Ciebie o nabijanie się ze mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, operacje plastyczne nie pomogą. Włożenie uśmiechu, zmiana fryzury myślę, że są w stanie poprawić sytuację. Wyglądasz bardzo... depresyjnie... :roll:

Jednak nic to nie daje. Bo miałem miliony fryzur i nie raz się uśmiechałem. Z resztą ja się bardzo często śmieje i guzik, bo było ciągle i jest nie jesteś w moim typie. Rozumiem, że chcesz mi zasugerować, że nic mi nie pomoże. Tylko boisz się to napisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×