Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, z polewą czekoladową, zostały z sylwestrowego świętowania (koleżanka zrobiła). Były jeszcze z lukrem i owocami, ale szybciutko zeszły.

Muszę wrócić do gotowania (i do wielu innych rzeczy), ale jakoś motywacji brak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, Pożarłabym taką babeczkę, z czymkolwiek... :why: Fajnie kombinowałeś z tym gotowaniem, nie jakieś tam banalne obiadki. Dla nas tu to też była frajda to Twoje kucharzenie. Fajnie by było, gdybyś wrócił do tematu.

 

mirunia, Już głowę umyłam psze Pani... :D Podsuszyłam, olejek wtarłam i czekam aż doschnie.

Też uwielbiam masaż głowy, ale koleżanko- fryzjerka nie ma takiego zwyczaju, bo ma za dużo klientek na masowanie głów.

Ech przypomniałaś mi o odrostach, czas się umówić, co by nie straszyć.

 

Purpurowy, To przecież nie Twój problem, że Ci lat odejmują, czy płci nie odróżniają. Ty po prostu taki masz głos i tyle. Po prostu dzwoń.

 

Saszka, Pisz o wszystkim, to Cię lepiej poznamy. Sama widzisz jak tu mielimy ozorami. :D

A gotowanie to jeden z naszych tematów kluczowych. :great:

 

No dobra, etap wylaszczenia pierwszy zaliczony, teraz makijaż. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, :D Próbuj ćwiczyć swój głos, obniżać tonację... czytaj na głos i ćwicz. Cosik z hormonami było nie tak podczas dojrzewania i stąd pewnie brak całkowitej mutacji, ale można to wyćwiczyć- zejść niżej.

 

Saszka, tak, napisz więcej o objawach i samopoczuciu. Kiedy i w jakich sytuacjach czujesz się najgorzej i z czym masz problemy. Sam niepokój i kołatanie serducha to jakby początki nerwicy. Czy masz lęki i w jakich chwilach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, bardzo ładny cyckonosz. I gatki też do tego fajne. Ale komplet ostro opróżnia portfel. :bezradny:

No widzisz to ja jednak mam szczęście, chociaż trudno mi stanik wygodny dostać, to jednak w TK M. zawsze coś upoluję za rozsądną kasę. Nie lubię tam grzebać w ciuchach, ale w dziale bieliźnianym wsiąkam. ;)

 

Ḍryāgan, :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saszka, ja w domu w ogóle nie robię ćwiczeń na mięśnie, bo bałabym się coś nadwyrężyć bez nadzoru. Robię tylko oddechowe i rozciągające. A łydy buduję na kursie tańca.

 

kosmostrada, ten biedny wilk nie żyje od ponad 20 lat, staram się mu czynić honor nosząc go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mam okrutną słabość do ładnych rajstop i pończoch, a te jeszcze do tego cieplaki... :105: Dobrze, że u mnie nie ma calzedonii w outlecie, bo zapewne głos rozsądku by nie pomógł. :D

 

cyklopka, Też staram się sobie tak powiedzieć patrząc na futro w lumpku, że w końcu ja go nie zamówiłam i już lepiej żeby ktoś je chociaż nosił, po czym przymierzam i robi mi się niedobrze... :roll: Chyba nie przeskoczę. :hide:

 

platek rozy, Żeby można wstawić fotę tylko dla Spamoludków, nie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×