Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Kochani dzien dobry:********

Kuzwa minus 18 mam stopni za oknem , wzielam tablete i znow niemoc jest ze mna .. Ale wyruszam po stanik , na hokej nie ide bo to na dworze na lodowisku to bym zamarzla tak siedzac na dupie.

 

kosmostrada Kochana :********* w TKMaxxxie to ja nie widuje innych rozmiarow jak b i c czasami d sie trafi ale to juz na obwod kosmiczny 85 czy 90 ...

Wymyslilam sobie ze pojade do Dali , maja sliczne staniki i nasze Polskie oby byla przeena jakas bo normana cena kolo 150 zl --- sasiadka na wiosne kupila u nich za 70 sliczny stanik w kolorze ciemnogranatowym ... moze i mnie sie cos trafi.

 

mirunia :******** Slonce lodowisko i hokej odpuszczam.

A TY jakie masz plany>>>>???

 

 

Milego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mrozno .

 

Ja jak jak zawsze wyczerpana. Masakra.

 

 

Mirunia ostatatnio kupiłam Kalms. I w sumie czulam sie spokojniejsza.

Czegos potrzebuje na wyciszenie i na te nerwy. Za duzo mialam w tym roku zlych wiesci, przezyc i chyba to bylo ponad moje sily...

 

 

 

Kosmostrada ja herbatke poprosze;) tylko na tyle sobie moge sobie pozwolic.

Zadne alko, kawy, cola - zaraz mi serce wali jak szalone.

 

No to sobie pomarudziłam ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

A ja wstałam byle jaka, zaczęła mnie głowa boleć, takie nerwobóle. Zaraz wezmę procha. Słoneczka nie ma, jest szaro i chyba spadek ciśnienia.

Mróz trzyma, jutro ma być mniejszy.

 

platek rozy, mądrze robisz odpuszczając hokej, za duży mróz. Trzymam kciuki, żebyś dostała ten stanik i w rozsądnej cenie.

Nie mam żadnych planów na dzisiaj, pokrzątam się w domu i może mały spacer na dotlenienie. Jutro do pracy. :bezradny:

 

Saszka, tutaj można sobie pomarudzić, pośmiać się... to pomaga! To łykaj Kalms, skoro pomaga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ takie tam, ja chyba już ostatnią taką głupią noc mam, bo w poniedziałek do pracy.

Ciężko mi z tym brakiem żarcia w nocy :mhm:

U mnie praca dopiero w piątek się zacznie. Może jakieś zlecenie jeszcze wpadnie (sądzę, że miło by było)?

Jeżeli o jedzenie chodzi, cóż... Rozumiem Cię, brzuch mi chyba urósł i czuję się z tym... nieciekawie. Na szczęście chęć ćwiczeń mnie nie opuszcza ;)

A teraz idę pokrzyczeć :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!!!

 

Już będąc na dworzu zorientowałam się, że nic pod spodnie nie włożyłam. Ale myślę - mam kozaki, długą puchówę, bez przesady. No. To teraz nie mam czucia w udach. :roll: Jest okrutnie zimno, chociaż piękne słońce świeci. Pies dziś wystąpił pierwszy raz w tym sezonie w kurtce na misiu. :P

Mam dziś w planie rodzinne wyjście do pierogarni wieczorem, a tak to zobaczę co popołudniu będę porabiać, zdecydowanie już nie w plenerze.

Nie no muszę chyba dziabnąć gorącą herbatę, bo cały czas mnie telepie z przemarznięcia. :shock:

 

platek rozy, To udanych łowów stanikowych, wiem jak mi samej trudno kupić, więc trzeba tu Cię wspierać. :smile:

 

mirunia, Proch pomógł na główkę? Mówisz chcesz wystawić nogę odważna dziewczyno? ;)

 

Saszka, Zawsze się czujesz z rana gorzej?

 

nieboszczyk, dasz radę, bo lubisz tam jeździć.

 

Ḍryāgan, Co będziesz dziś porabiał?

 

tosia_j, takie tam, :papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, witaj. U mnie też zimno, aż mi oddech na zaroście wczoraj zamarzał.

Ḍryāgan. dzisiaj bodaj na TVN o 20:00 będzie pierwsza część. Piszę, bo może lubisz reklamy wydłużające film o połowę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niewitanych! :papa::papa:

 

Słońce jednak wyszło i uświetniło mi mroźny spacer, brrr... poliki czerwone, nos jak u św. Mikołaja! Ale dotleniłam się, potuptałam... brakuje tylko śniegu, no tak krajobrazowo.

 

kosmostrada, nie wzięłaś ciepłych galotów pod spodnie w taki mróz? :shock: Podwozie trza chronić dziewczyno! :D

Proch zadziałał na głowę, jest lepiej. Też zjadłam jaja (sadzone) na drugie śniadanie i mam ciepło w brzuszku. :yeah:

Teraz mała kawusia i pomyślę co na obiad wykombinować. :bezradny: Chce mi się normalnej zupy na mięsku, może grochówkę machnę z czosnkiem... mam groch łuskany, szybko się ugotuje.

A później słodkie lenistwo. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie tam, No ba, masz swoją kawkę , czy Ci zrobić? ;)

 

mirunia, A jednak wyszłaś w ten mróz :great: , słoneczko pozwala to dzielniej znieść. ;)

Ja nie wiem, jakaś pomroczność mnie dziś złapała, bo jak można tak wyskoczyć... :roll:

Grochówka świetnie współgra z tą aurą. :105: Gdyby nie to, że mamy już od dawna zaplanowane to noworoczne wyjście na obiadek, to bym też upichciła.

 

Purpurowy, A co tam w nocy się działo?

 

Idę umyć głowę, zobaczymy, czy czysty łeb doda mi skrzydeł. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×