Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Blue czemu?/

 

Chciaz powiem wam, ze jak wspominam opowiadania kolezanki ( miala depresje) o tym ze niczym znalazła dobra psychoterapie to upłynelo czasu. I ooglnie wiecej nasluchałam sie negatywnych rzeczy

Ale..z racji ze tematu nie znam, nie wypowiem sie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, A bo nie posprzątałam porządnie przed świętami osłabiona chorobą, a trzeba zrobić błyska raz na jakiś czas, aby pewnego dnia w syfie się nie obudzić. ;)

Jak moja T. mówi poprawę to najpierw otoczenie widzi a potem delikwent... :D Zobaczysz będzie lepiej, tylko tak się nastaw, nie wypatruj objawów.

Mróz okropny, a u mnie przez morze jaki dotkliwy... :bezradny:

 

Sigrun, Ile masz urlopu Kochana? Będzie awans, to pewnie będzie lepszy piniondz. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, jutro jeszcze ma być dość mroźnie... nie zmarznie Ci dupka na tym meczu hokejowym? Chyba, że to kryte lodowisko, to co innego... i ciepło się ubierzesz. :D

No i dobrze zrobiłaś, że postawiłaś "do raportu" tych od telefonu. Takie oczekiwanie psuje człowiekowi cały plan dnia i wkurza. Ale dobrze się w sumie skończyło, a Ty przesiedziałaś w ciepełku i na pewno wykorzystałaś pożytecznie ten dzień. :D

 

Ja zrobiłam pranie ciuszków, później umyłam głowę i zrobiłam sobie paznokcie, a zaraz kolacja i tv pod kocykiem. ;)

 

Saszka, witaj na Spamowej. Spróbuj na razie leków ziołowych... proponuję Melisanę Klosterfrau (poczytaj w necie) lub Nerwomix, Sedomix, jak nie pomoże, to wybierz się do specjalisty, żeby nie pogłębiać objawów nerwicy/depresji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Kaloryfery ciepłe, ale musiałam podkręcić ostro, łoj będzie rachunek. :( Ja kcę już ciepło!

 

Sigrun, Normalnie aż się cieszę z Tobą :D . Tylko nie zaprzęgnij się na ten cały czas do roboty domowej, bardzo proszę jakieś nagrody przewidzieć za tą Twoją ciężką pracę. :D

Mówisz piniondz marny, ale może start lepszy do jakiejś mniej wyczerpującej pracy...

 

Saszka, Pogadaj tu z nami, tematy różne - od pojękiwania do ekstazy z okazji pomalowania paznokci, czy wypicia dobrej herbatki ;)

A dla Pani kawa, czy herbata? :smile:

 

Trochę pofarbkowałam, niedługo kończę pierwszy album moich bazgrołów. Ale mnie wciągnęło. :105: W chwili zastanawiania się, czy przykleić tak czy owak kółeczko, odkurzyłam w szafie... ;) To w ogóle jest jakaś złośliwość, że się w środku szafy kurzy. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, Kochana to że maluję, nie znaczy że umiem to robić. :mrgreen: Jak powtarzam bawię się kolorami, fakturami, kształtami, a robiąc to wpadam w stan podobny do medytacji - nie myślę o niczym. ;) Energia która we mnie się zbiera nie wybucha mi w głowie, tylko złazi na papier.

Może jutro wybiorę się na przeceny, ale trochę tłumy mnie przerażają.

A jakie masz winko? :105:

 

Ḍryāgan, Ja Cię spytam brutalnie, ale z sercem na dłoni - co Ty robisz, żeby z tego dołka wyleźć? Bo nie słyszałam, żeby komuś się polepszyło od siedzenia w chałupie, picia i gapienia się w ścianę. Bardzo łatwo jest przegapić moment krytyczny, potem już po prostu może nie dać się zmobilizować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, wydaje mi się, że on się nic nie domyśla, hihi. Na wigilii w pracy wysępiłam buziaka w policzek, potem się nie kontaktowaliśmy i wczoraj machnęłam tego smsa z życzeniami noworocznymi.

 

Kto nie ma facebooka, to mogę wysłać link do artykułu na pw.

 

Jeden z moich ulubionych wokalistów ma dzisiaj urodziny :brawo:

 

[videoyoutube=WVLf0Te2qqo][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×