Skocz do zawartości
Nerwica.com

[Koszalin]


Rekomendowane odpowiedzi

Nie było mnie w Polsce ponad pół roku, ale nie cierpiałam z samotności i nerwicy, bo miałam przy sobie płytkę z relaksem Jacobsona i treningiem autogennym Schultza z głosem Władysława Pitaka z Koszalina.

 

Chcesz konkretow co do skuteczności?

jednym z nich jest to,że napierasz pewności siebie, podwyższasz samoocenę i panujesz nad swoją fizjologią, a tym samym zmieniasz skład chemiczny organizmu do takiego, jak powinien być.

 

Mam wszystkie badania morfologiczne i jestem zaskoczona pełną równowagą i normą. Nie było to łatwe, bo wiadomo, jakie odżywianie jest za granica, ale spoko nerwy to równowaga w ciele.

Zachęcam do kupna takiej płytki, warto.

Pozdrawiam. Angela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno komuś radzić, z lekarzem jest trochę jak z gustem, każdemu odpowiada coś innego. W Koszalinie nie umiem nikogo polecić, bo ta pani, u której byłam, rozczarowała mnie. Podobno jest niezła psycholog Irena Śliwińska, może byś zaczął od psychologa, a ona wiedziałaby, do kogo Cię skierować? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaka pani u której byłaś, mogłabyś podać adres oraz opisać mniejwiecej ?

 

dziękuje z góry

 

 

ona przyjmuje w przychodni na Monte Cassino.

Dostałem do niej skierowanie na psychoterapie, poki co nie mam czasu zeby sie tam zglosic

nie polecam pana psychiatry z koszalińskiej polikliniki który jest na zastępstwie :evil:

z własnych obserwacji stwierdzam że brakuje mu doświadczenia i "trafnego" diagnozowania

 

 

 

pozdrawiam

 

 

dark.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co możecie powiedzieć o tych gabinetach ?

 

 

Bociąg Zdzisław, lek. med. spec. psychiatra. Gabinet

ul. Wyspiańskiego 18 lok. 3

 

Tel. : 3427077

 

 

 

 

Bretner Barbara, lek. med. spec. psychiatra. gabinet

ul. Modrzejewskiej 42 lok. 5

 

Tel. : 3425194

 

 

 

 

Jasińska Anna, lek. med. spec. psychiatra. Gabinet

ul. Szpitalna 2

 

Tel. : 3412189

 

Do którego waszym zdaniem najlepiej sie udać pierwszy raz ?

 

A możę macie innych lekarzy psychiatrow, których moglibyście polecić ?

 

Proszę o pomoc.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mar1986

 

dlaczego uparles się zeby iśc do psychiatry. jeżeli jeden lekarz stwierdiz że masz nerwice i nie pomogl ci to drugi lekarz tez ci nie pomoże.

 

Nerwicami zajmuja się psychoterapeuci a nie lekarze.

Podalam dobry adres w Koszalinie do pana Pitaka. może śa jeszcze inni, ale ten wedlug mie jest najlepszy. jest znany nie tylko w Polsce, a przy ćwiczeniach Jacobsona i Schultza ćwiczą tysiące ludzi. Slyszalam, że na uczelniach medycznych i w roznych ośrodkach terapeutycznych lecza przy jego metodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc po 3 latach walki ta kur.a odeszła!!! :D Pytacie czy to mozliwe? Odpowiadam TAK! Pytacie Jak? To już pisalem, ale zostałem wyśmiany i dałem sobie spokój. Postanowiłem jednak nie poddawac sie z chęci pomocy innym i napisac jeszcze raz o tym co pomogło mnie! www.danmed.pl Na tej stronie znajdziecie bliższe info na temat specyfików, poszukajcie konsultanta w waszej okolicy, który odpowiednio ustawi dietę i powie co można a czego nie i gwarantuję wam poprawę samopoczucia o 100 %, jestem tylko jednym z wielu przypadków pozytywnego działania stosowania diety za pomocą ktorej zostałem uleczony. Poprzednio jak o tym pisalem śmialiście się , że to przeciez tylko dieta i, że pewnie efekt placebo odgrywa tu istotną rolę. Placebo nie placebo ja nie mam już nerwicy cwaniaki, więc mówcie co chcecie i opychajcie się tymi swoimi prochami, które zaprowadzą was do grobu z roz.ebana wątroba ;D Poza tym efekt placebo działa zazwyczaj od razu, ja jestem op półrocznym "leczeniu" i dopiero od ok miesiąca odczuwam aż tak widoczną poprawę samopoczucia. Była wiosna, poprzednie 3 zdychalem, a teraz przeszedlem ją bardzo łagodnie, az bylem zdziwiony. Polecam serdecznie tym, którzy mają zamiar jeszcze coś w życiu osiągnąć a nie od razu kłaść się do trumien. Macie jakieś pytania - piszcie, jestem gotów pomóc każdemu kto chce zrobic coś ze swoim życiem, bo wiem w jakim gównie siedzicie. Ciesze się pisząc siedzicie a nie siedzimy, ale wy niedługo tez będziecie się cieszyć, jeśli macie silną wolę i potraficie odmówic sobie alkoholu, czekolady i mleka ;) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się pisząc siedzicie a nie siedzimy, ale wy niedługo tez będziecie się cieszyć, jeśli macie silną wolę i potraficie odmówic sobie alkoholu, czekolady i mleka ;) Pozdrawiam.

Alkoholu nie piję już od ładnych paru miesięcy, ale płatki czekoladowe na mleku to jednak dobre są :roll:

 

I święta prawda z tą wiosną, ciężko się ją znosi, jak się aktywnie nad tym nie pracuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

arturk, widzę ,że przez tą dietę stałeś się strasznie nerwowy ;)

 

dieta cud prawie jak egzorcyzm czekam jeszcze na proroka który powie ,że ufo nas zabierze i będzie z nami dobrze ;) ja pi......le dzięki diecie osiągnę coś w życiu ,przerastają mój tok rozumowania niektóre posty naprawdę i jeszcze ten grób z roz... wątrobą .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×