Skocz do zawartości
Nerwica.com

Kto rządzi tymi którzy nami rządzą


Gość elan

Rekomendowane odpowiedzi

Czym jest państwo-pustym abstraktem,tylko jednostki posiadają świadomość ,naród to zbiór ludzi (wymieszanych od pokoleń) których w większości przypadków nie znam a którzy to ludzie w życiu codziennym stanowią dla mnie konkurencje czy to na rynku pracy czy gdziekolwiek indziej-i ja miałbym za ten sztuczny twór narażać własne zdrowie bądź życie?-wykluczone.Jedynie za kogo mogę narażać życie to moja rodzina-nikt więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Ty, Książę wygnania, mimo wszystkie klęski

Niepokonany nigdy i zawsze zwycięski,

 

O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj!

 

Głuchych mroków podziemia wszechwiedzący królu,

Lekarzu dobrotliwy ludzkich trwóg i bólu,

 

O Szatanie, mej nędzy długiej się ulituj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam film na YT WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA. Dający do myślenia jest też ILLUMINATI W PRZEMYŚLE MUZYCZNYM.

 

Ostatnio obejrzałam też coś o papieżu Franciszku. Podobno jest on "fałszywym prorokiem". Ciary na plecach co się na tym świecie dzieje :zonk:

I jak tu być zdrowym? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam film na YT WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA. Dający do myślenia jest też ILLUMINATI W PRZEMYŚLE MUZYCZNYM.

 

Ostatnio obejrzałam też coś o papieżu Franciszku. Podobno jest on "fałszywym prorokiem". Ciary na plecach co się na tym świecie dzieje :zonk:

I jak tu być zdrowym? :-|

chill out,jak mniemam własne problemy starczą ci zanadto aż,oglądanie dodatkowych bullshitów o super iluminatach,reptilianach i KFC jako spółki planującej zniewolić świat poprzez żywność...nie pomoże : D

Nawet jeśli,nie poradzimy na to nic : D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arhol, Tak masz racje. Ja już tego nie oglądam. Kiedyś się w to bardziej zagłębiłam. Może nic na to nie poradzimy, ale ważne jest żeby wiedziało o tym coraz więcej osób i nie dawał się "pożreć" przez masonów :D ani wstrzykiwać sobie żadnych "czipów" :roll: No nieważne, nic już nie mówię :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nasza złota pani Aniela nadal nakręca co rano Kopacz która ćwierka wg jej klucza.Polska już od dłuższego czasu nie jest suwerenem,decyzje podejmowane są zakulisowo przez zakotwiczone od dawna agentury.Nadal jednak "Polska" liczy się z rozkazami z Niemiec pomimo ze obecnie rządzi u nas stronnictwo Amerykańsko-Izraelskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie światem rządzi szatan (choć oczywiście jemu się tak wydaje), bo niestety przyszło nam żyć w czasach wielkiego zwiedzenia ludzkości. Według mnie to nasze życie jest formą "przesiewu"- ci, którzy nie oddadzą się szatanowi, będą mieć życie wieczne w Królestwie Bożym ;]

Po dzisiejszym świecie widać, że na odstrzał pójdą miliardy.

Pora zacząć się budzić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie identyfikuję się z żadnym znanym wyznaniem/religią. Wychowano mnie oczywiście jak większość Polaków, w katolicyzmie, ale każda religia ma w sobie masę zła, a kościół katolicki jest przepełniony wręcz pogańskimi symbolami i tradycjami (święta Bożego Narodzenia nie mają nic wspólnego z narodzinami Jezusa, bo On nawet nie urodził się w grudniu ;))

Wierzę po prostu w Boga, a czy moje poglądy pokrywają się z poglądami braci takich, siakich, czy owakich to już czysty przypadek :)

 

 

Oczywiście, że świat należy do Boga, zatem czy nie zastanawia Cię, o co w tym wszystkim chodzi? Bo świat jest przepełniony złem, a wielu pyta, dlaczego Bóg nic z tym nie robi. Masz jakieś zdanie na ten temat? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie identyfikuję się z żadnym znanym wyznaniem/religią

hejka ;)

-spoko .Rozumiem . Skoro niepotrzebna jest Ci Celebra , Wspólnota ,Kanon i Tradycja do mężnego wyznawania Wiary Świętej to spoko .

Powiedz mi w takim razie , to skąd czerpiesz "wiedzę " o Bogu ? Czy nazywasz go Ojcem ? Kim jest dla Ciebie Jezus Chrystus ?

W wolnej chwili zastanów się czy prywatyzacja Wiary nie prowadzi do jej sekularyzacji ?

 

Bo świat jest przepełniony złem, a wielu pyta, dlaczego Bóg nic z tym nie robi.

Bóg cały czas walczy o serce człowieka .Zdaję się ,że niejako śpi i pozwala złu triumfować ,,, ale to zewnętrzny kit . Oczami wiary widzę Boga w tej chwili bardziej niż Ciebie . Prędzej uwierzę ,że to Forum mi sie śni , niż ,że Boga nie widać . Widze go wszędzie ,,,itd.

Gdy widzimy zło wokół nas, często zastanawiamy się: dlaczego Bóg do tego dopuszcza. Rzadziej zadajemy sobie pytanie: gdzie byliśmy, kiedy "nieprzyjaciel nocą rozsiewał chwast po polu"? Spaliśmy. Łatwiej jest oskarżać innych niż czuwać i złu zapobiegać. Kiedy zło zostanie już dokonane, nie tak łatwo jest odzielić "chwast" od "pszenicy". Często korzenie chwastu splątane są z korzeniami pszenicy. Wyrywając jedno, można zniszczyć drugie.

Tylko Bóg zna serce człowieka. On wie, że ludzie nie są doskonali i daje im czas na pracę nad sobą, na rozwój duchowy. On cierpliwie czeka, aż "ziarno dojrzeje", bo pragnie zbawić wszystkich. Do czasu żniwa trwa czas wzrastania, budowania królestwa Bożego. Dlatego dobro musi współistnieć ze złem aż do końca świata. Dopiero w Dniu Ostatecznym okaże się, co jest "pszenicą", a co "chwastem". Tylko Zbawiciel, który umarł za nasze grzechy na krzyżu, ma prawo sądzić człowieka, oddzielać dobro od zła. My powinniśmy walczyć ze złem w jeden tylko sposób: zło dobrem zwyciężać (por. Rz 12, 21).Niby proste ,,, ale gdzie tam .

Z Bogiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto rządzi tymi którzy nami rządzą?

Starając się poprawnie odpowiedzieć na tak postawione pytanie, kopie się własny grób - seryjny samobójca zawsze czyha gdzieś nieopodal..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×