Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Od godziny szukam konkretnej płyty i wcale mnie to nie denerwuje. Normalnie to już po 10 minutach bym rzucał "jobami" a płyty by latały po całym pokoju.

Pewno relanium działa.

Oj tak, to prawda. Dzisiaj calutki dzień byłem spokojny, tak spokojny jak nigdy. Nic mnie nie zdenerwowało itp. Tego potrzebowałem od bardzo dawna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam Star Wars Holiday Special, który nagrano rok po pierwszym filmie sagi. Jest to niskobudżetowy film telewizyjny z udziałem wszystkich aktorów pierwszoplanowych, którzy wyglądają na naćpanych, chyba tylko dlatego się zgodzili w tym zagrać, "efekty specjalne" też są ćpuńskie. Bez leków bym tego nie obejrzała, chociaż przydałoby się coś mocniejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Kochani!

 

Wstałam z okrutnym bólem głowy, klnąc pod nosem wzięłam procha. Denerwuje mnie ten mróz, co bym nie włożyła, jest mi zimno.

 

Idziemy o 10tej do znajomych parę domów dalej, 3 pary - taka posiadówka przy winie. Potem razem wyjdziemy obejrzeć fajerwerki. Nie chce mi się ( od lat już jakoś nie mam serca do obchodów Sylwestra), ale przemogę się, bo już nie można być takim odludkiem.

 

Moi drodzy pozwolicie, że sobie i Wam pożyczę - żeby ten Nowy Rok przyniósł nam ulgę w naszych dolegliwościach, żeby ogólnie zdrówko nam dopisywało. Samotni niech spotkają swoje miłości, zajętym niech się pięknie w związkach układa. Marzenia niech się krystalizują i niech nam nie brakuje zapału, żeby je realizować. I niech radosnych i przyjemnych chwil będzie jak najwięcej.

 

Miłego ostatniego dnia tego roku!!!

 

Purpurowy, :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, istnieją filmy tak słabe, że aż śmieszne, a tu jest tylko zastanawianie się dlaczego.

 

Z filmów głupich ale śmiesznych to może być "Inna kobieta" albo "Asterix i Obelix: Misja Kleopatra".

 

Dobra, idę na ten spacer zanim się rozmyślę i/lub zacznę źle czuć. Wrócę to się znieczulę i trochę ogarnę pokój.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ostatni dzień roku! :papa:

 

Piękny, słoneczny ten dzień, spokojny i bez wiatru. Wróciłam z pracy ok. 11 i byłam już po zakupach. Zrobiłam spory spacerek, bo jeszcze musiałam polecieć wziąć pieniążki "ze ściany"- pusto w portfelu. :bezradny:

Zdążyłam już zrobić pranie... uprałam płaszcz-pikówkę, do jutra wyschnie i teraz zmuszona jestem siedzieć w domu (chyba, że kożuch wyjmę w potrzebie). ;) Wcale by nie śmieszył w taki mrozik.

Nastawiłam rosół i flaki... będzie wyżerka na dni wolne, a dawno już gotowałam. :yeah:

 

kosmostrada, piękne życzenia! Dziękuję, oby się spełniły!

Też wzięłam niedawno procha od bólu głowy, rano było całkiem ok. a teraz mnie zaczęła boleć.

Dobrze Kochana, że idziesz z ludzikami świętować Nowy Rok, trzeba się miło rozerwać w fajnym gronie! :great:

 

Wszystkim Spamowiczom życzę pomyślności w 2016 Roku, zdrowia wymarzonego, spokoju, dużo radości każdego dnia - niech ten nowy rok przyniesie nam wszystkim pokój i dobro!!! Szczęśliwego Nowego Roku!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×