Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, ja uwielbiam wszelkie ciemne kolory, ale samej nie potrafię perfekcyjnie malnąć. Więc do pracy mam zwykle jaśniutki róż. Zazdraszczam, że lubisz malować, dla mnie to przykre wyzwanie.

 

mirunia, No to piękna perspektywa, tak można pracować... ;)

Ja muszę jutro z rana zrobić zakupy i też tyle moich obowiązków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :papa:

"wpadłam" złożyć Wam życzenia z okazji nadchodzącego Nowego Roku :D

Niech ten 2016 rok przyniesie Wszystkim przede wszystkim dużo zdrowia, dobrego samopoczucia, szczęścia, miłości i pomyślności - wszystkiego tego o czym tylko marzycie :yeah:

Udanego Sylwestra :mrgreen::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, mnie terapeutka powiedziała, żebym podziękowała Opaczności albo sobie, że jestem teraz wolną kobietą.

 

Ḍryāgan, ja też się uczę od nowa poznawać ludzi. Może facebook to płytki wyznacznik, ale przez rok od uruchomieniu konta po depresyjnej przerwie stówa przybyła, poza osobami z forum wszystkie pozostałe poznane w świecie fizycznym.

 

kosmostrada, noc Kairu :105:

 

mirunia, Sigrun, konwali@, cześć!

 

e9d397a72ea67dbfb36fe01d618840e1.jpeg

 

Ja dzisiaj "świętuję" pierwszą łezkę wylaną nad kimś, a nie nad sobą :cry:

 

3f286fe421a3563c69a3a121966da099.gif

 

W załączniku mój papierowy bukiet, który zabieram jutro ze sobą na spacer z moimi noworocznymi życzeniami, położę go zapewne przy jakimś pomniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, cze ;) a dlaczego nie w łóżku?

Cześć. Strasznie mnie zmogło po tym relanium i położyłem się do łóżka, ale spadł mi pilot do telewizora pod łóżko. No to ja się położyłem na podłodze żeby go dosięgnąć, zamknąłem na moment oczy i ... zasnąłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, No nie, to jakieś cudo te Twoje pazurki! :105: Dzięki Takim zdolnościom możesz mieć unikalne wyjątkowe paznokietki. Okrutnie zazdraszczam. Chwal się Tymi dziełami, to sobie chociaż popatrzymy.

 

cyklopka, Dokładnie - noc Kairu. ;)

Ale piękne kwiaty, kolejna mega zdolniacha Spamowej. :105:

 

konwali@, Dzięki i wzajemnie!

 

Purpurowy, Miszcz... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, a to dlaczego tak łykasz? Wiesz że na dłuższą metę możesz się uzależnić? Chyba wiesz ;)

A jak tak alko?

Lekarz mi tak kazał brać, a co do tego uzależnienia, to wypisał mi opakowanie 20 tabletek i rozpisał tak, żeby starczyło na tydzień i codziennie dawka była coraz mniejsza. To jest właśnie na te objawy odstawienia alkoholu. Pierwszego dnia największa porcja relanium, bo wiadomo, z początku jest najgorzej, a potem porcje już będą się zmniejszać i po tygodniu już nie będę brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, już nie płakuniaj, bo zalejesz Spamową :( No nic nie poradzisz :bezradny:

A tulipanki fajniaste, złóż je pod Adasiem, będzie zachwycony.... Artyści - Artystom!

 

Sigrun, pazurki niczym op-art :D fajne

 

Purpurowy, zdrowo na podłodze, a nie zmarzłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×