Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Ḍryāgan, ale musisz pojac jedna rzecz , jesli Ci sie nie bedzie chcialo czegos zrobic dla siebe to nie ma sensu w ogole nawet zwiazku tworzyc z druga osoba.Pozniej wlasnie jest milion toksyucznych ziwazkow bo sie ludzie wiaza byle z kim byle kogos miec . A po co?

Musisz sam dla siebie nauczyc sie byc dobrym .To Ci powie kazdy dobry T.

 

Sigrun, Hey slicznoto :*********

 

Davin, :papa::papa:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Ḍryāgan, Chłopaki drogie, oj coś nastroje Wasze spadają, spadają... ale nie poddawajcie się tym negatywnym myślom... nawet Tosia poetycko Was pociesza. Jutro będzie lepiej, a tak w ogóle bliżej wiosny całkiem dobrze.

Tulam i słońca życzę!

 

platek rozy, Płatuś, właśnie odpoczywam po robieniu naleśników, bo się ostałam przy patelni. Już zmłóciłam 3, polałam sosem jogurtowym z czosnkiem i zieloną pietruchą. Wyszło mi 16, więc część zamrożę, będę miała na chwile nicnierobienia. ;)

Dzielna jesteś, jak trzeba się zmobilizować, to dajesz z tym radę. :great: A solka bierz, na pewno zadziała, przynajmniej Cię trochę wycisza z lęków, bo uspokaja. A aktywizacja nastąpi z czasem. Krótko go jeszcze bierzesz, neuroleptyki też się rozkręcają do 2 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór, błąkam się tu dziś, ogarnę sobie jakąś kolację, obejrzę coś i poczekam na małżonka, a jutro z samego rana trzeba na jakieś zakupy jechać, żeby było czym lodówkę zapełnić, platek rozy, podeślij mi swój przepis na fit bigos :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, no to sie masmazylas ze hoho ale faktycznie dobra mysl miec pozniej na gorszy czas gdy np sie czujemy nie bardzo. Ja biore , biore go az do wizyty 12 stycznia i wtedy sie zastanowie wspolnie z lekarka co dalej.

Dzis to chyba pojde spac o 21 :bezradny: ledwo wstalam.

 

Little Red Fox, juz CI Kochana sle http://qchenne-inspiracje.blogspot.com/2015/12/bigos-wigilijny-wegetarianski-w-wersji.html#more

tylko go dopraw bo w przepise troche zapomniala dziewczyna dodac --- ja dalam cala przyprawe z kamisa do bigosu i dodalam jeszcze miodu do smaku . Wychodzi pyszny :105::105::105:

 

Te suszone owocki jeszcze sa do kupienia wiec to najlepszy czas zeby ten bigos zrobic , wychodzi mega aromatyczny .

 

Podziel sie jak zrobisz czy smakowal. :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, ale ja tez dlugo bylam sama , nie mam za bardzo rodziny do ktorej sie moge zwrocic , i nauczylam sie sobie sama dawac rade oraz nie nudzic sie ze soba tylko troche porozpieszczac ( tego mnie nauczyla T) i kiedys zawsze tesknilam doz wiazku ale bynajmniej nie mialam szczescia i miewalam zwiazki nieudane w koncu sobie pomyslalam ze brzydko piszac meskie gacie nie beda wyznacznikiem mojego szczescia i efekt taki ze kogos poznalam i od jakiegos czasu sie spotykam i pok co jestem zadowolona.

Nie mozna wszystkiego poddac mysli a nie mam nikogo to jest do dupy. :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, O taki kolor Kochana pazurków . W ciągu dnia śliwka i mniej widać drobinki. Na króciutko, bo mi się jeden złamał i trzeba było dorównać. :( Widać na serdecznym moją ranę od cążków, boli...

 

Chłopaki nie smutajcie, trza nie poddawać się i jakiś zmian dokonać. Ściskam!

 

Piję herbatę, czytam, nigdzie nie wyłażę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, no i to sie nadaje na dobra Terapie. ja mam fobie spoleczna i musze sie uczyc budowac realacje w nowych miejscach jak teraz w pracy i z nowymi ludzmi . Tez nie mam za wielu znajomych , zostala garsteczka , kilka osob ale doszlam do wnioskuz e na olere mi Ci ktorzy nie potrafili zrozumiec ze jestem chora i nie zostali przy mnie. Jest mi cholernie ciezko bo bywaja okresy ze nawet przez telefon sie boje rozmawiac z ludzmi a le pracuje zeby to zmienic .

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, Płatek ma rację, masz sylwestrowy nieboskłon na pazurkach... rozgwieżdżone niebo! Super! :great:

 

Sigrun, hej Kochana! :papa:

 

Ja się już luzuję pełna parą. Jutro tylko na 2 godz. do pracy, podpisać listę, wypić kawę i złożyć życzenia koleżankom i baj, baj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×