Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Nosz ale sobie humor poprawiłam. Premii już doszczętnie nie ma, ale są za to piękne pazurki, noworoczne - granatowe z leciutko błyszczącymi drobinkami. :yeah: ( jeden minus, babka mnie tak dziabnęła cążkami, że krew tryskała :hide: ). I kupiłam sobie dwa nowe woski, właśnie jeden wdycham, piękny!

Kupiłam wreszcie przyjaciółce kominek i dwa woski, no bo naprawdę nie miałam lepszego pomysłu.

Zakupy zrobione, kawkę rodzinnie wypiliśmy, teraz mogę wielce zadowolona zagłębić się w nowe kryminaliszcze, które dziś pożyczyłam.

 

Sigrun, Kochana tak ostatnio trochę słabo brzmisz, chyba właśnie przemęczona jesteś i podsmucona. Zapewne nie chcesz pisać na forum ki diabeł, więc bez względu na przyczynę tulam Cię mocno!

Niedługo troszkę wolnego - pierwszy, a potem szósty, może troszkę odsapniesz.

 

cyklopka, A pamiętasz jak w Polsce było leciutkie trzęsienie ziemi, czy za młoda jesteś? Ja to dokładnie pamiętam i moją schizę, że mam jakieś omamy :P , a potem się okazało, że potelepało u nas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Heloł! Jak dzisiejszy dzień Ci minął?

W sumie całkiem udany dzień, bo dosyć aktywny. Praktycznie cały dzień spędziłem w mieście. Pogadałem z lekarzem i ustaliliśmy że z detoksem na razie się wstrzymamy. Przepisał mi relanium i fluxemed, czyli po około 10 miesiącach przerwy leki znowu mnie dorwały. Ale powiedział że jak nie wytrzymam pierwszego tygodnia bez picia, to nie ma że boli i już tylko detoks zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, No to plan jest, jest światełko w tunelu ! :great: Bardzo się cieszę!

 

Sigrun, Tak Kochana, gorszy czas, ale wiecznie tak nie będzie, niech Ci się sprawy poukładają i serduszko zrobi się lżejsze jak najszybciej.

Wiesz kiedyś bym prawie nic nie wydała na siebie i całą premię władowała w dom lub młodego. Jest postęp, bo zaczynam jednak o sobie trochę myśleć. ;)

 

Ḍryāgan, Tylko nie mów, że dziś flaszka za wieczorną przyjaciółkę Ci jest... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Naprawdę mi Cię żal chłopie ;)

Już tu kiedyś poleciałeś grubo,ale pewnie nie wszyscy pamiętają,straciłeś wtedy wiarygodność......

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Wielokrotnie w rozmowach ,,delikatnie,, mówiąc mijałeś się z prawdą,wymyślałeś historie nie z tego świata,miałem tego dosyć i usunąłem Cię ze znajomych na znanym portalu społecznościowym.Widzisz nie warto czasem mieć wspólnych znajomych i ściemniać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×