Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hej hej popołudniowo!!!

 

Pięknie zapachniało od Waszych rozmów i i fajny temat , jeden z moich ulubionych - wybór kolorów na ścianę... :105: Gorzej już jak do czynów czas przejść i za wałek złapać, to już mi się tak micha nie cieszy. ;)

 

Ḍryāgan, Egoiste jest jednym z moich ulubionych zapachów męskich. Menszowi pod choinkę kupiłam Bottega Venetta, polecam - przepiękny.

 

cyklopka, Dzięki za tulasy! Myślę, że to przede wszystkim podsumowanie roku i wniosek może niesprawiedliwy, że nie za wiele się zmieniło i postęp nie jest spektakularny. Nadal mam wrażenie tkwienia w pułapce.

Chyba miałaś naprawdę fajny wieczór wczoraj.

 

Sigrun, Odpoczywasz dziś Kochana? Jakieś auto-rozpieszczenie było? ;)

 

Carica Milica, Absolutnie rozumiem, też bym się na hiper bóstwo robiła w tej sytuacji... Taki atawistyczny odruch. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, no chyba po coś te wody i perfumy dla mężczyzn są :great:

 

kosmostrada, mieliśmy cały parter w barze dla siebie, więc było jak na przyjęciu. Coraz lepiej się znamy z ekipą.

 

Jak zwykle jesteś surowa wobec siebie :nono: Ja nie robię końcoworocznych podsumowań, po prostu zbieram siły. Zaraz jadę do klientki, wieczorem pewnie jeszcze pogram. Natomiast ostatnie dni wykorzystam, żeby się totalnie wyciszyć, zrelaksować. Wymyśliłam sobie robić juro papierowe kwiaty :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Uwielbiam tematy perfumowe...chociaż teraz rzadziej zaglądam do drogerii/perfumerii, jednak zawsze coś ciekawego mam.

Po wiosenno/letnio/jesiennym Chloe dostałam od Mikołaja Si Armaniego /te reklamowane/, wodę perfumowaną i stwierdzam, że tego mi brakowało:

 

https://www.douglas.pl/douglas/Zapachy-Zapachy-damskie-Zapachy-Giorgio-Armani-Si_productbrand_3000067486.html

 

Dzień słabiutki - ból gardła, dolegliwości brzuszne i chory piesek... :(

Wierzę, że to wszystko minie, będzie lepiej...

Pozdrawiam serdecznie wszystkich :D

 

Uwielbiam pachnących mężczyzn :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Nie darowałaś sobie sprzątania... ;) Ale chociaż jakiś małą nagródkę sobie strzeliłaś za tą pracowitość. :smile:

 

cyklopka, Też postaram się coś dobrego i spokojnego dla siebie zrobić. Ale te wolne dni tak szybko uciekają. :bezradny: Chociaż codziennie choć przez chwilę dłubię w moim kąciku plastycznym.

 

misty-eyed, Hej Kochana! :papa: Nie daj się choróbsku!

 

Lubię, jak facet ładnie pachnie... :105: W ogóle lubię ładne zapachy.

Dopiero rozpieczętowałam moją gąskę i dziś przesunięty w czasie świąteczny obiad. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×