Skocz do zawartości
Nerwica.com

Przeciwlękowa marihuana (konopie)


xanonymous

Rekomendowane odpowiedzi

Oleje i pasty CBD zawierają znikomą ilość THC

Ja zamówiłam tutaj:

http://www.cibdol.com/pl/home/75-cbd-oil-10ml.html

 

Będę mieć w następnym tygodniu, dam znać czy olejek choć trochę pomaga, a zapowiada się obiecująco:)

Jestem ciekawa recenzji, tu jest z opisem: http://www.biokonopia.pl/82-olejek-cbd-10ml.html

Drogo, ale dawka terapeutyczna zaczyna się od jednej kropli na dobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą przypaliłem. Muszę potwierdzić, że konopie działają zdecydowanie przeciwdepresyjnie, od razu chce się żyć. Czekamy na legalizację.

 

[videoyoutube=0HMiVtCoCNY][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba palić z umiarem, a nie palisz niewiadomo ile i później umierasz.

nie cierpię się nie ---dopalić . Jak palę to w " trupa " i takie palenie tylko uznaję ,,,do pustego wora ;) .

Po takim ostym paleniu mam dość na dłuższy czas , a nie pykanie z dupy po troszku ,a potem niedosyt .

Zaczynałem od lufek , potem była fajka , a teraz kręce lolasy . Pierwszy raz zapaliłem 23/24 lata temu( w 92 roku ) , trawa wtedy to była słabizna do tej dzisiejszej .

Ogólnie uważam ,że najlepiej byłoby nie palic , nie brać antydepresantów , benzo i innych trucizn obrzydliwych ,,, ale ,,,,,,,, właśnie to jedno ale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja za 1 razem po trawie napad paniki z konwulsjami, a za drugim paraliz z wymiotami. Oczywiscie po 4h wszystko mijalo jak reka odjal. Jak ktos ma silne zaburzenia lekowe to albo w ogole nie moze palic, albo tylko razem z benzo (przy czym jeszcze wieksza ilosc benzo musi miec pod reka, w razie gdyby cos zlego sie jednak wydarzylo...) Zazdroszcze tym, na ktorych zielsko dobrze dziala. Latem wyhoduje sobie krzaczek z pestek z wieksza zawartoscia CBD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przed chwilą przypaliłem. Muszę potwierdzić, że konopie działają zdecydowanie przeciwdepresyjnie, od razu chce się żyć. Czekamy na legalizację.

 

Zależy na kogo, u niektórych mają działanie prolękowe i mogą nasilać depresje lub obsesje,ZOK, fobie społeczną itp.
Kot_, Zależy to od odmiany.
Tak, zależy, ale u osób predysponowanych każda rekreacyjna odmiana będzie mniej lub bardziej nasilać np. lęk. A jak myślisz, że na ulicy kupisz odmianę o niskiej zawartosci thc, to jesteś w błędzie. W seesbankach czy u dostawców nasion też ciężko kupić odmiany typowo medyczne, nawet jak kupisz takie nasiona, to nie masz pewności, czy Ci np. ratio thc do cbd nie wyjdzie w stosunku 2:1 bo chyba nikomu się jeszcze takich stabilnych genów nie udało wyselekcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zresztą, próbowałem wiele różnych odmian ze swojej uprawy i każda z nich mi lęki i fobie społeczną nasilała. Z tą różnica, że po tych odmianach z przewagą sativy,siadajacych bardziej na umysł, dostawałem czasami takich lęków, że wykrecałem już 112 :>

Zawsze wolałem odmiany typu indica i to jeszcze takie długo dojrzewajające, które nie były takie psychodeliczne i dawały haj bardziej typu "stoned". Czym dłużej roślina dojrzewa, tym będzie miała więcej cbd. Ja zawsze wolałem potrzymać pomidorki 1-2tyg dłużej.

 

edit.

Generalnie ludzie z zaburzenaimi lękowymi powinni unikać mj. Nie mówiąc już o osobach z predyspozycjami do psychoz czy schizy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pal tego hobbi. To ogólnie używka dla osób o mocnej psychice imo. Nawet Tony Soprano mógłby dostać paranoi po trawie, że go FBI sledzi:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zadzwoniłem pod 112 bo miałem konwulsje całego ciała. Ale tam mnie jedynie uspokajali, ze to nic takiego i ze przejdzie. Potem, kiedy sie dowiedzieli, ze mam alprazolam, kazali mi go zazyc. I to jest rozwiazanie: palic moze KAZDY, jesli wczesnie zazyje sobie benzo, albo benzo + propranolol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×