Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

jak sie samemu nie jest pięknym to się przestaje marzyć i sie podziwia piękne widoki z nieba i w obcym kraju i sie ma wyjebane na plastikowe blondpustaki które wywalają cipska kiedy tylko hajcem zapachnie.owsik chcesz być z takim fałszywym blondpustakiem kiedy ty zapierdalasz jak dziki a blondpustak to wykorzystuje,całuje cie po policzku na pokaz i sie puszcza za twoimi plecami na prawo i lewo z kim popadnie?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, niektórzy ludzie nie wierzą w siebie, w swoje pozytywne cechy, mają zaniżoną samoocenę, przez co pojmują i widzą rzeczywistość zupełnie w negatywnych barwach.

Piękno i brzydota przeplatają się ze sobą... tak było i będzie. W pięknie możemy dostrzec brzydotę, a w brzydocie piękno.

Osobiście uważam, że każdy z nas, wystarczy, że dostrzeże w kimś jakąś cechę, która go ujmie, może to być walor zewnętrzny jak i wewnętrzny np. piękno duszy. Wtedy wariuje w pozytywnym słowa znaczeniu, traci głowę i postrzega tego kogoś jako pięknego. Myślę, że nie muszę Tobie tego tłumaczyć Nicolasie, jesteś inteligentasem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik wolalbys byc karlem z gry o tron ?

Czemu zawsze odwracacie kota ogonem takie zawsze skrajności. Twarz ten koleś ma przystojną, a przynajmniej jest milion razy ode mnie przystojniejszy. Wolałbym być przystojny, wysoki i bogaty. To taka sama skrajność tylko w dużą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie moją nieraz stereotypowe wyobrażenie na temat gejów, że niby gej to jakaś pipka z wyglądu, owszem tacy też są, ale wielu gejów to prawdziwe alfa samce, tak że niejeden heteryk mógłby im pozazdrości imagu.

http://www.gay.net/underwear-expert/2012/06/21/will-grant-calvin-klein

 

3phrcnq0jnn43qaz2sq1mfcjb5825122292012706-jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, możesz trochę kulturalniej wyrażać swoje poglądy? Co za chamstwo!

monika objaśniam owsikowi że bez miłości,bez przyjazni,bez seksu można żyć i jak żyć nie popadając w depresję,nie tnąc się,nie zadręczając się że powyższych nigdy sie nie dostanie mimo że większość ludzi to dostaje na poczekaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, niektórzy ludzie nie wierzą w siebie, w swoje pozytywne cechy, mają zaniżoną samoocenę, przez co pojmują i widzą rzeczywistość zupełnie w negatywnych barwach.

Piękno i brzydota przeplatają się ze sobą... tak było i będzie. W pięknie możemy dostrzec brzydotę, a w brzydocie piękno.

Osobiście uważam, że każdy z nas, wystarczy, że dostrzeże w kimś jakąś cechę, która go ujmie, może to być walor zewnętrzny jak i wewnętrzny np. piękno duszy. Wtedy wariuje w pozytywnym słowa znaczeniu, traci głowę i postrzega tego kogoś jako pięknego. Myślę, że nie muszę Tobie tego tłumaczyć Nicolasie, jesteś inteligentasem :P

Wiesz to są piękne słowa zapewne, gdzieś może i realnie istnieją w jakimś świecie idei. Jednak tu na ziemi tak nie jest, Brzydki jest brzydki i nikt nie chce jego piękna. Wysokie kobiety nie umawiają się prawie zawsze z niskimi facetami. Czyli kobieta, która ma 175 cm nie chce się umówić z facetem co ma 165cm i nie ma znacznie jakie on ma piękno w sobie. To dotyczy też twarzy tylko jest mniej wyraźne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, wyjaśniaj, ale bez używania wulgaryzmów. Wstyd, że dorosły facet musi sięgać po słowa, które w odbiorze innych mogą wywoływać obrzydzenie.

Następne zwrócenie Tobie uwagi potraktuję inaczej... zastosuję Regulamin Forum.

 

owsik, niestety, ale jesteś w błędzie. Znam dużo par, gdzie mężczyzna jest niższy od kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego dzięki za to zdjęcie. Tak właśnie, rzekomo wygląda piękno w oku patrzącego, że niby to tylko indywudalna sprawa. Myślę, że na 100 kobiet sto stwierdzi, że ten gościu jest przystojny, a i faceci też to wiedzą nawet jak nie powiedzą.

każdy młody i zdrowy jest przystojny.wystarczy odczekać kolejne 10 lat życia i gdzie ta przystojność?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, jak się o siebie dba to można starzeć się ładnie... Oj jak Ty mało wiesz o pięknie i o brzydocie. Wiesz tyle, ile masz doświadczeń, a zapewne niewiele, jeśli zagłębić się w temat. Starsi mężczyźni czy kobiety mogą być atrakcyjni wewnętrznie i/lub zewnętrznie. Pojmowanie w/w atrybutów zależy od tego, czego szukamy w drugim człowieku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, jak się o siebie dba to można starzeć się ładnie....

ale to już jest desperacka próba oszukania losu i odmładzanie się na siłę jak to robi maryla rodowicz za wyśpiewany gruby hajc.jej pokroju zwykle nie mają żadbnych bolesnych i uciążliwych problemów zdrowotnych,mają zdrowe zęby do poznej starości więc inwestują w urodę i sztuczną młodość.większości ludzi na jej miejscu opadły już ręce i nie oszukują losu bo fizycznie ich nie stać.jeżeli już mają pare groszy zaskórniaków to inwestują w podreperowanie zdrowia,zwłaszcza zęby.to tak jak 98 społeczeństwa zakopuje swoich zmarłych w ziemi nie oszukując tym razem naturalnego rozkładu i nawożenia zielska kiedy te marne ekscentryczne 2% bogatych decyduje się na plastynację bo tak bardzo kocha swoich zmarłych bliskich że wolą ICH oglądać we własnej osobie,pokazywać innym co ich zabiło zamiast oglądać kamiennej anonimowej płyty ze skromnym napisem.leczenie kanałowe to jest również jakiś rodzaj oszukiwania losu kiedy sie ma pare groszy zaskórniaków bo w naturze taki ząb sam wypada/usuwa się go za darmo jak to robi plebs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk nie należy mylić wewnętrznej urody z układami od których bardzo dużo zależy i są podstawą w każdej dziedzinie życia.uroda wewnętrzna czy inteligencja nic nie da kiedy nie masz żadnych układów z innymi.ja np nie lece do UK na kilka dni w roku bo jestem przystojny,mam niebrązowe jasne oczy,bujną fryzurę czy posiadam książkową wiedzę i pamięć fotograficzną.to latami ciężko wypracowane układy i wiele wyrzeczeń od osoby z FS.jak myslisz dlaczego w naturze zwierzątka krótko żyją,często są zagryzanie i zjadane,dlaczego walają się ich zgniłe ciała i kości gdzie popadnie?dlaczego zdychają z głodu kiedy zęby im wypadną?bo w naturze niema sklepów i prywatnych gabinetów.w naturze niema hajcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, ty sobie nie wyobrażasz, ale ktoś sobie wyobraża. To jest miłość właśnie. Kocha się przecież nie wzrost, wygląd, tylko osobę. Wygląd to tylko pierwsze wrażenie
Serio byłbyś z kobietą która ma dwa metry wzrostu jak sam jestes wysoki a ta kobieta byłaby jeszcze wyższa. Napisałeś,że lubisz niskie brunetki więc pozwól mi na moje własne gusta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

khaleesi, a czy ja ci nie pozwalam? każdy ma jakieś tam preferencje. Nie pisałem, że powinnaś się zakochać w facecie o posturze karła. Po prostu fajnie, że jest taka róznorodność i każdego co innego podnieca. Dzięki temu jest większa szansa, że się trafi na swoją miłość, co wyraża się w powiedzeniu "każda potwora znajdzie swego amatora"
Ale brzmiało to jako zarzut :
Kocha się przecież nie wzrost' date=' wygląd, tylko osobę.[/quote']przecież wypowiadam swoje zdanie a nie zdanie ileś setek kobiet w końcu. Usiłujesz zaczarować rzeczywistość o uważasz, ze każdy jest piekny no nie każdy bo piękno jest subiektywne dla każdego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękno urody jest bardzo obiektywne co widać na przykładzie tego zdjęcia co wrzuciła ego. Monika mój argument jest jak najbardziej trafiony, bo zdecydowana większość par składa się z wyższego faceta, a nie niższego. Takich par, gdzie on jest niski, a ona wysoka jest nie wiele. Jak myślisz dlaczego? Po drugie moje doświadczenie jasno mówi, że uroda bardzo się liczy, bo mam nie męska twarz i tylko dlatego nie dostaję szans na randkę.

Z tym pięknem wewnętrznym to jest bajerowanie i czarowanie. Uroda to uroda i można wmawiać nie wiadomo co, ale to ona zazwyczaj się bardzo liczy decyduje, Więc to nie ja zaklinam rzeczywistość tylko wy, bo kompletnie nie liczycie się z faktami. Wy chcecie przykładem dwóch trzech osób chcecie zmienić rzeczywistość.

Tylko dla dwóch trzech niskich gości, którym się udało przypada setki atrakcyjnych wysokich.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik a ty bys sie umowil z kalesia czy to nie twoj gust ???

Nie wiedziałem khalesi, ale pewnie tak. Tylko ja nie jestem w jej guście. Ona to jasno napisała, a i tak zaprzecza i dogryza mi, gdy twierdzę, że uroda bardzo się liczy. Taki dualizm opinii do mnie i do reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×