Skocz do zawartości
Nerwica.com

Szpitale/Kliniki/Poradnie/Terapie - adresy, opinie - WĄTEK ZBIORCZY


Rekomendowane odpowiedzi

Ja spędziłam 3 tygodnie w szpitalu w brrrr.... wonieściu. Sama siebie podziwiam że wytrzymałam. Warunki beznadziejne, jedzenie podłe i na dodatek nieświeże. Podczas mojego pobytu zatruło się pół szpitala, około 25, 30 pacjentów. Wmawiano nam że to grypa żołądkowa hahahahaha :mrgreen:. Personel dość chamski, łącznie z ordynatorkiem, któremu wydaje się chyba że jest carem. G.....o go obchodzi ten cały syfiasty szpital, interesuje go tylko dociągnięcie do emeryturki na jakże ciepłej posadce. Terapia polegała na spędzaniu czasu samopas, więc zapomnijmy o aspekcie leczniczym tego przybytku. W sumie ich terapia to faszerowanie ludzi jak największą ilością tanich generyków. Zabiegi były i owszem, ale robiąca je osoba zabijała wzrokiem, jak również słowem, a jakość zabiegów mizerna, tak jakby ich w ogóle nie było.

Tak, tak, zgadza się, szpitalik ma jednak swoje grono stałych bywalców. Przyjeżdżają tam co roku i chwalą, chwalą, chwalą, chwalą... Traktują pobyt tam jako darmowe wakacje. Trzeba przyznać że to dość specyficzna grupa ludzi, przebywanie z którymi nie wpływało dobrze na mnie. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak w tytule-od pewnego czasu borykam sie z mnogościa problemow na tle emocjonalnym/umysłowym i od pewnego czasu czuje ze nie dam rady samemu tego rozwiazac a w zasadzie: nie powinienem sam w tym grzebać. Taka decyzja bylaby przelomowa, gdyby nie to, ze bardzo ciezko trafic na dobrego terapeutę w osrodku niepłatnym. Zeby nie czekac pol roku w kolejkach i dostac fachowa pomoc, oczekujac, ze terapeuta skupi sie wlasciwie na swoim zadaniu i wykaze zrozumienie, i zaangazowanie. Ciezko chyba znalesc sie cokolwiek takiego w publicznych placowkach ale nie stac mnie-jak wielu poczatkujacych studentow- na bulenie grubej kasy za 45 minut poniewaaaaż... zapowiada sie, ze troche przeleze na kozetce zanim uprzejma pani oznajmi mi zza okularow, ze narodziłem sie na nowo...

Dlatego ciekaw jestem waszych doswiadczen. Jak placiliscie za wasze terapie, jak przebiegaly i czy umieliscie podjac ich finansowy ciezar. Bo to jest klopot dla ludzi bez kasy w takim samym wymiarze jak problem z zaufaniem, otwarciem sie. Niby trywialny, techniczny ale za to zaporowy. Czy jest mozliwe, zeby ktos pomogl mi tanio, badz bezplatnie i nie patrzyl na mnie jak na "kolejnego do odstrzału". Moze zna ktoś jakas placowke swiadczaca taka pomoc na terenie Krakowa? Ja zyje samodzielnie, mam mase wydatkow, musze jakos sobie pomoc ale w tym kraju bagatelizuje sie potrzebe ochrony zdrowia psychicznego i nie wiem jak bez kasy moge sobie pomoc. Macie jakies pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno w kraku jest bardzo dobry ośrodek do leczenia nerwic, ale wiecej na ten temat nie wiem :( na pewno nie szukaj w necie, ci którzy sie najbardziej ogłaszają z reguły biorą kupe kasy właściwie za nic... najlepiej bys zrobił gdybyś poszedł do psychiatry (to jest bezpłatnie) pogadał z nim i o wszystko wypytał... tylko że znaleźc dobrego psychiatre to też problem, ale przynajmniej nie musisz za każdą wizyte płacić ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warsztaty rozwoju osobistego, warsztaty edukacyjne, warsztaty dla kobiet w bazie polska-psychoterapia.pl:

Warsztaty psychologiczne (ogółem),

warsztaty psychologiczne w Poznaniu,

zajęcia i warsztaty rozwojowe Kraków,

warsztaty psychologiczna w Warszawie...

 

banner-transparent.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

 

mam pytanie do forumowiczów ???

chce sie położyć do (szpitala ,kliniki,instytutu) psychiatrycznego w celu potwierdzenia diagnozy lub jej zmiany...

 

jaki szpital polecacie ,jestem z wielkopolski i interesuje mnie obszar całej polski,chce najlepszy lub jeden z lepszych szpitali w tym kraju...

 

juz raz leżałem na ogólnym ale za bardzo mi nie pomogli ,byłem w klinice w Poznaniu...

 

prosze o propozycje najlepszych miejsc diagnostycznych na terenie kraju???

po cichu myśle o instytucie psychiatrii i neurologii w warszawie na Sobieskiego....oczywiście trzeba sie zakwalifikować jeszcze...

 

opinie ,propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie!!!!

 

Badrdzo długo szukałam dobrego psychologa w Szczecinie i okolicach. Znalazłam super terapeutkę i teraz chcę się podzielić z innymi wieściami gdzie można się udać.

 

Polecam poradnię na żołnierskiej - tam wysłała mnie pani Małgosia na konsultację psychiatryczną, ale najbardziej polecam właśnie ją - pani psycholog Małgorzata Mazurek. Przyjmuje na Niemcewicza 15 - tam jest taka mała poradnia. 0914553300.

Ja mam problemy ze wszystkim - nerwica, depresja... Chodzę tam 6 miesięcy, jest ciężko ale zaczyna być coraz lepiej,.

Gorąco wszystkim polecam to miła osoba.

Trzymam za was wszystkich kciuki!

Kasia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moszna.

Jak dotąd słyszałam TYLKO pozytywne opinie o tym miejscu.

http://www.moszna-zamek.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=58

 

Link do oferty.

Można tam jechać na leczenie i prywatnie pokryć koszty pobytu zamiast czekać 1,5 roku na miejsce z NFZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znalazlam trzy oferty sanatoriow, w ktorych mozliwe sa turnusy leczace nerwice. Iwonicz zdroj, busko i ustron. W ustroniu pobyt jest 10 tyg i w zasadzie wyglada jak szpital. w dwoch pozostalych sa dwotygodniowe, niestety dosc drogie bo ok 2000 zl. Co myslicie o takich sposobach zrelaksowania sie? ma ktos jakies doswiadczenia? czy w ogole dwa tyg terapii ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chcialem zapytac czy ktos z was leczyl sie w szpitalu w Warcie i jak oceniacie ten szpital?

 

Z gory dziekuje za odpowiedzi

 

Pozdrawiam

A.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Jestem po 4 tygodniowej terapii w szpitalu w Łańcucie. Nie jestem jednak z niej zadowolony. Nawet nie postawiono mi tam poprawnej diagnozy. Jakieś 2 miesiące temu dowiedziałem się, że mam borderline. :(

Mam 17 lat i chciałem was zapytać, gdzie w takim wieku mogę się udać na leczenie. Oddział 7 w Kobierzynie chyba tylko dla pelnoletnich jest tak ?

Procz borderline mam ciężką nerwicę natręctw oraz cechy osobowości histrionicznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×