Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pytanie do Admina/Moderacji


Astro

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, Ty np. uwazam ze mozna kulturalnie dyskutować, a nie obrzucac sie bluzgami. Oczywiscie jak ktos woli bluzgac bo nic nie ma sensownego do powiedzenia i tego nie potrafi uargumentowac to najlepiej uzyc wulgaryzmów lub probowac kogos obrazic, bo tak naprawde nie obraza kogos tylko siebie i sam o sobie swiadczy :) zarowno w wymiarze jak i pod wzgledem uzytkownia prawidłowego rozumu jak i szeroko pojetej kultury. Kazdy moze miec swoje zdanie byle zachowywał sie jak człowiek a nie jak prymityw. Ja np. na forum z wiekszoscia sie nie zgadzam ale nie mam potrzeby kogos obrazac bo dopuszczam ze kazdy ma swój poglad na dane sprawy nawet bardzo rózniacy sie od mojego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że to był mój temat moje żale, moje nudne posty nie Twoje.

Rozumiem, że żale są twoje mogą być nudne ale ja tylko wyjaśniam czemu ludzie Cię hejtują.

Ludzie piszą do Ciebie różne rady a Ty jesteś jak skała i stoisz twardo przy swoim. Oni piszą a Ty reagujesz wałkując to samo.

Stąd się zaczął trend hejtingu twojej osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoja sprawa ale odpowiadasz ciągle pisząc tą samą formułkę i w tym tkwi sęk. Spróbuj odpisywać unikalnie lub wcale nie odpisywać na pewno nie będą Cię wtedy hejtować. Nawet Ci to ktoś w twoim wątku wytknął, że jeśli robisz to samo przy swoich partnerkach to one tak samo po jakimś czasie się irytują i odchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×