Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jerzyku ja wlasnie dostalam solian czyli jakby nowszy sulpiryd.Zobaczymy czy w ogole bede mogla go brac i czy zadziala , dzis mnie tylko roztyrpalo po nim i tyle .Szczesciem ze nic wiecej sie nie podzialo bo ja na lekarstwach mialam zawsze sensacje .

 

Wrocilam ze spacerku , jednak calodzienne siedzenie w domu mnie dobijalo.

 

Co przy wieczorku bedziecie porabiac? Ja chyba film

obejrze.

Zapraszali mnie na dzis znajomi ale oni mieszkaja na drugim krancu kraka i mi sie nie chcialo taki kawal jechac.

Jutro mam obiad z P i herbatke u koelzanki plus ogaldanie nowego mieszkanka.

Kupilam jej zestaw herbat w herbaciarni i kubek taki do ich zaparzania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, nie, oglądam wszystkie poprzednie od 2 dni. Została mi już tylko Zemsta Sithów. A jutro idę do kina na najnowszą.

 

Ḍryāgan, kolega mi polecał tę pisarkę, ja nie jestem fanką fantasy ale myślałam że to może być dobry prezent dla brata. On lubi historię europejską i czyta fantasy też. Myślisz, że Cherezińska by mu się sposobała? Na święta już mu kupiłam inny prezent i wyślę pocztą, ale potem będą urodziny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam od siostry, rzuciłam się na wyro i zaraz herbatkę zapodam na trawienie.

Czuję się tak, jakbym zawał przechodziła... :shock: No nic, schodzą emocje i zmęczenie.

Widzę wszyscy na zwolnionych obrotach.

Nastawiałam się na Zemstę Sithów dzisiaj, ale chyba jutro zrobimy sobie maraton.

U mnie wszyscy słuchają płyt , które dostali pod choinkę, kakafonia jest taka, że myśli nie słyszę. Chyba muszę ich zagłuszyć... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ty, też miałam na wigilii "fit bigos" znany szerszej publiczności jako groch z kapustą. Ale gorzkie świństwo.

 

Ḍryāgan, ja dzisiaj praktycznie też zabarykadowana. W drugi dzień świąt czasem dalsza rodzina zaprasza nas na kolędowanie, wstępnie się najeżyłam, ale chyba jednak zaproszenie nie padło. A jakbym nie była fanką leków, to bym nie poszła na studium farmaceutyczne ;) Faktem ani wielkich górek, ani wielkich dołków nie mogę teraz zaliczyć.

 

klaudek, tak, lubię jak jest więcej osób na spamowej.

 

detektywmonk, fajna twoja wigilia z opisu :D

 

Zastanawiam się czy w ramach świątecznego lenistwa oglądać Gwiezdne Wojny, grać w grę, rysować rybki czy czytać książkę...

 

O, i takie problemy mi się podobają. :great: Obejrzałam kilka filmów animowanych i narysowałam mandalę z jeżami i jabłkami, szablon miałam ze świetlicy. Podobno wizerunek jeża z jabłkiem na kolcach zawdzięczamy średniowiecznej alegorii zła wykradającego nam owoce życia duchowego (w przyrodzie jeże nie noszą jabłek, mogą najwyżej grzebać w spadach w poszukiwaniu robaczków).

 

Można już obejrzeć nowe gwiezdne wojny w necie?

torrentz.eu :pirate:

 

Co do picia, to wyklarowała mi się zeszłoroczna nalewka świąteczna, jest przegenialna. Tylko nie wiem, czy umiałabym powtórzyć proces, nie pamiętam ilości składników. Ale to jest raczej na smak niż na urąbanie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×