Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Leee roztyrpalo mnie po tym solku :roll: ja nie wiem , czy nie moge po jednym chociaz leku nie miec ubokow a osiagnac nirwane???? wiec poki co zadnego dzialania w pozytywnym sensie nie odnotowalam.

kosmostrada Slonce:******** ciesze sie bardzo ze wigilia udana , ze gocie jednak na sniadanie nie zostawali, juz i tak sie narobilas dosc.

Co dzis bedziecie porabiac Kochana????

 

U mnie sie pogoda popsula :?

 

acherontia:******** wlasnie bede chciala prosic o cos innego bo ten afek to o tylek .Niczym wyszlam na Wigilie to on juz przestal dzialac.

A jak wzielam to najpierw tez mi jezyk poplatalo i mysle ooo ale mnie sieknal a poztem kaput i tyle bylo spokoju.

Co bedziesz teraz czytala?

 

Sigrun, klaudek :******** witajcie dziewczyny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ładny prezent.Piżmaka niebieska i 20 zł.A jaka fajna szopka u nas jest.

Koń,owca,królik,koza.I papużka falista też.

A u mnie,na stole było.

Tilapia,łosoś,śledzie w ocie,majonezie.To jest dwa takie rodzaje.

Kotlet grzybowy,grzyby w cieście.

Wcześnie barszcz z uszkami.A ja chciałem ulepić jedno uszko :mrgreen: lecz nie wyszło.

A dziś kapustka z grzybkami.

Były też dwa ciasta.Sernik i kropkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, bo te zlosci to tez chyba wynikaja po czesci wlasnie z lękow i za duzej ilosci emocji... A bierzesz sulpa doraznie???

 

Ḍryāgan, wiesz ja przez poltora roku --- od kedy zachorowalam wyprobowalam multum lekow ale po kazdym sie tak zle czulam ze teraz ponad rok nie bralam juz nic i bylo dobrze do mniej wiecej wrzesnia do kiedy mialam wzgledny spokoj a od wrzesnia na glowie rak skory , starania o prace szkolenia wreszcie zabieg wyciecia tego dziada ze skory i nowa praca i poplynelam , chcialam sie wspomoc bo chodze z duza derealka od ktorej mnie lapia lęki ... Niby wszystko ogarniam ale sie zle czuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×