Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wieczornie ;)

 

Jak tam? Objedzeni? Prezenty rozpakowane? ;)

 

Ja również dołączam się do życzeń ;) Święta to dobry czas by zacząć być miłym i wyrozumiałym nie tylko dla innych, ale też dla siebie.

Szkoda złości i krzyków, niech będzie tylko miłość i uśmiechy ❤

 

Zosia_89, ja też się wybieram na pasterkę ;) i dlatego twardo siedzę i się nie kładę, bo wiem, że jakbym się położyła to już bym nie wstała :lol:

 

Tak w ogóle pomimo, że jestem w domu i jest mi dobrze i mega się cieszę, że wypuszczono mnie na przepustkę z Kliniki, to cały czas gdzieś w głowie mam te osoby, które tam zostały i te święta spędzają w szpitalnych murach :roll: a także te, które wyszły i zastanawiam się jak sobie radzą :bezradny: chciałabym, żeby na poniedziałkowej wizycie wszyscy powiedzieli, że przepustka minęła dobrze :105: , bo jakby nie patrzeć jest to jakiś test skuteczności leczenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak miałam wybitnie głupi pomysł z tymi smsami, na 10 miło odpisały 2 osoby, plus 2 z pytaniem "kim ty, k***, jesteś, pajacu?" (nie tymi słowami, ale wiadomo). A z własnej inicjatywy napisała jedna osoba. W. nie napisał, pewnie uważa, że wszystkim "Grażynom z pracy" już złożył życzenia na wigilii nauczycielskiej, to co się będzie. Oczywiście sama bym mogła napisać, ale nie będę się narzucać, skoro on jak widać o mnie nie myśli nawet przez 5 minut :bezradny: Jeśli się nie zgadamy do końca przerwy świątecznej, to serio mi będzie przykro.

 

Dziś, jutro i może pojutrze będę oglądać filmy świąteczne i nie tylko, dla dzieci i dla dorosłych, dobre i głupie, i nie będę z nikim gadać :(

 

Człowiek tak z sercem do wszystkich, a jak nie otagujesz na fejsie, to nikt życzeń nie złoży :evil:

 

A ja mam tylko 3 życzenia w te święta :mhm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to cały czas gdzieś w głowie mam te osoby, które tam zostały i te święta spędzają w szpitalnych murach :roll:

oddałabym całą forsę jaką mam na koncie gdybym mogla cofnac czas i spędzić ta popieprzona wigilie i reszte swiat w szpitalu jak rok temu.

niestety jest inaczej , ten dzien wyprał mnie ze wszystkiego.

 

(sorry za spam ale nie wytrzymuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :********

ja przezylam ale czulam sie na poczatku fatalnie , mdlilo mnie tak ze marzylam o powrocie do domu , do tego mialam bujania , derealae , dopiero za jakis czas minelo i do wieczora byl wzgledny spokoj. Wzelam afka ale ja nie wiem czy tylko ja tak mam czy inni tez z e on na mnie dziala ze dwie godziny i kaput , po dzialaniu tabletki :bezradny::bezradny: powiem mojej lekarce jak pojde 12 stycznia zeby mi na doraznie zapisala jakies nie wiem inne benzo? bo to jest paranoja , 2 godziny :shock::shock::shock: inne tabsy mnie kurde trzymaja po dwa dni a to co trzeba to 2 godziny :?:?

 

Dzis moze na spacer pojde jak mi sie uda bo zamierzam wziac ten solian zaraz po sniadaniu.

Doszlam do wniosku ze moje zawroty to moze nie sa jednak od nerwow i pojde jeszcze raz do laryngolozki moze ten blednik mi siada znow??? Bo normalnie mnie odrealnia jak ruszam glowa w gore i w dol... Mial cos ktos podobnie?

 

A dzis jak bede w stanie to zamierzam spacerek a jak nie bede w stanie to bede ogladac filmy tak jak cyklopka. Generalnie swieta mnie stresuja , za bardzo.

 

Co dzis planujecie? jaka forma odpoczynku???

 

Milego dnia !

 

Pochwale sie bombka ktora robilam trzy dni !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, hey , ja wzielam lek i czekam co to sie bedzie dzialo.

Sieknie mnie czyliz nie? A TY co porabiasz?

 

mirunia, Kochana:******** no wlasnie tak mysle ze to chyba nie jest od nerwow ale mam 15 stycznia neurolozke to jej powiem i bede chciala rehabilitacje dostac.

Bombka sie pieknie blyszczy w swietle i przy lampkach choinkowych :105: tylko zdjecie tego nie oddaje .

Kochana no to plan na dzis masz :great::great::great: U mnie pogoda tez wspaniala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

Ależ piękna pogoda!!! Wszyscy śpiom, a ja z rańca poszłam z psem na piękny długi spacer brzegiem morza. Witaminki D poprodukowałam i tak się cieszyłam tym luzem, brakiem pośpiechu...

Wigilia przeszła bezproblemowo, wszystkie potrawy pyszne, goście nie zostali na noc, co mnie doprowadziło do szczęśliwości. :D

Cały sernik został pożarty. :shock:

Prezenty super - dostałam blok i kieszonkowy szkicownik, kredki na które sobie żałowałam i nową płytę Coldplaya. :105:

 

platek rozy, Szkoda że troszkę Cię potelepało Słońce, ale w rozliczeniu świetnie sobie dałaś radę z tą Wigilią. :great:

Piękna bombka!!!

Nie czekaj na sieknięcie przez lek, bo to nie ten typ, bardziej śrubki w tyłku możesz dostać. A to jest fajne. :D

 

mirunia, Ja też idę na obiadek do siostry, ale póki co luzujemy się nie?

 

Ḍryāgan, To wcale nie taka zła perspektywa na dzisiejszy dzień... ;)

 

Zosia_89, Little Red Fox, To co Dziewczynki, odpoczywamy i hodujemy sadełko? :D Ja zaraz zasiadam do następnej tury jedzenia, wszak czas pasztetu uszczknąć....

 

JERZY62, Marcin2013, Marcin2013, Hej chłopaki!

 

Idę budzić śpiochów i do stołu!

Miłego relaksującego dnia Kochani!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam świątecznie ;)

 

Jaka piękna pogoda za oknem :105: aż żal siedzieć w chałupie ;)

 

platek rozy, a może zamiast afka doraźnie, niech Ci lekarka przepisze coś o przedłużonym uwalnianiu i będziesz brała w te dni gdy wiesz, że będzie dużo stresu? Ja na czas hospitalizacji mam tak rozpisany Xanax SR 0,5mg i może się walić, palić a ja mam to gdzieś :mrgreen: tylko, że on zaczyna działać później niż zwykły, ale działa dłużej ;)

a tak w ogóle jak w Klinice raz mi dali Xanax 1mg doraźnie, to pamiętam, że siedzę na łóżku, rozmawiam z koleżanką z sali i w pewnym momencie jak zaczęłam bełkotać :shock: wysłowić się nie mogłam :lol: mówię tylko do koleżanki, że sorry, ale ja idę spać bo mnie ścięło :P po godzinie mnie pielęgniarka obudziła a ja jak nowonarodzona :D

 

Też mam w planach dzisiaj książkę poczytać :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×