Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Poza tym mam prawo mieć swoje zdanie nawet jeżeli się to ludziom nie podoba

a oni maja prawo miec swoje zdanie nawet jezeli sie to ci nie podoba

nie podoba im się tylko to, że się nie zgadzam z nimi co do kwestii urody.

y nie? wcale nie chodzi w tej chwili o to ze sie nie zgadzasz

nie podoba sie to jak sie odnosisz do innych uzytkownikow

Czemu nie możesz być uczciwa bezstronna ? Nawet jak mnie nie lubisz to nie znaczy, że masz być jednostronna. Ja nie wyzywam ludzi od Ciot, debili. Widać nie chcesz zauważyć takich postów. Bo psuje Ci to teorie o tylko winnym owsiku. Jest tylko kto pierwszy żuci kamień w owsika ten jest lepszy. I nie zaczynałem odp od ty debilu, nieudaczniku.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie możesz być uczciwa bez stronniczości ? Nawet jak mnie nie lubisz to nie znaczy, że masz być jednostronna. Ja nie wyzywam ludzi od Ciot, debili. Widać nie chcesz zważyć takich postów. Jest tylko kto pierwszy żuci kamień w owsika ten jest lepszy. I nie zaczynałem odp od ty debilu, nieudaczniku.

 

stary ja ci probuje pomoc... nie zajedziesz daleko jesli dalej bedziesz w ten sposob reagowal na zaczepki bo jak zaczynasz wyzywac ludzi to pokazujesz ze jestes taki sam jak oni i wymowka ,,ale to ona zaczal" na nic sie zda - musisz nauczyc sie asertywnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie możesz być uczciwa bez stronniczości ? Nawet jak mnie nie lubisz to nie znaczy, że masz być jednostronna. Ja nie wyzywam ludzi od Ciot, debili. Widać nie chcesz zważyć takich postów. Jest tylko kto pierwszy żuci kamień w owsika ten jest lepszy. I nie zaczynałem odp od ty debilu, nieudaczniku.

 

stary ja ci probuje pomoc... nie zajedziesz daleko jesli dalej bedziesz w ten sposob reagowal na zaczepki bo jak zaczynasz wyzywac ludzi to pokazujesz ze jestes taki sam jak oni i wymowka ,,ale to ona zaczal" na nic sie zda - musisz nauczyc sie asertywnosci

Masz racje zgadzam się z Tobą. Wiesz w realnym życiu nawet jak się z kimś dochodzę, to rzadko kto mnie obraża.

Poza tym dużo osób jest wobec mnie bardzo miła. Dlatego jest to dla mnie w pewien sposób nowa sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym napisałem tu parę tekstów, które są jawnie sarkastyczne, ale to za trudne dla wielu, by to zrozumieć.

 

W takim razie musisz wrócić do szkoły i odświeżyć sobie definicję sarkazmu, bo jesteś w tym bardzo chujowy :)

Ty nie chciałbyś być piękny, chciałbyś, żeby Twój los kogokolwiek obchodził, stąd ten absurdalny temat. Czymś, co na pozór wydaje się głupotą, wkręcasz ludzi w swój chory świat i niejako zmuszasz do szarpaniny o Twoją(jakże bogatą) duszę. Jesteś jak nastolatka, która w kółko powtarza, że jest brzydka tylko po to, by ktoś zaprzeczył. Ja dla odmiany tego nie zrobię. Wygląd nie ma znaczenia na dłuższą metę w przypadku normalnych ludzi i to jest fakt, za to w Twoim przypadku wygląd decyduje o wszystkim, bo po prostu nie jesteś normalny.

Gdybyś wypowiadał się w imieniu wszystkich brzydkich i odrzuconych ludzi, to bym się z Tobą zgodził. Dlaczego tego nie robię?

 

Co do Twojego ostatniego posta-ja Cię nie obrażam. Jak napisałem-jest różnica między obrażaniem, a szczerością. Ponad pół roku temu byłem tutaj pisząc co innego i chcąc Ci pomóc. Tyle, że się nie da.

Skrajne porównania są najlepsze, dlatego przywołałem Wietnam zamiast depresji, nerwicy, kompleksów, odrzucenia, bycia sierotą czy np. znalezienia trupa kogoś bliskiego w sąsiadnim pokoju-to są jedne z moich problemów w wieku 22 lat. Ludzie mają je w dupie, a ja się z tym godzę, bo jak sama nazwa wskazuje to MOJE problemy i to JA powinienem COŚ Z NIMI ZROBIĆ.

Co do Doors'ów-nie masz 15, a 30 lat... Znać ten zespół w tym wieku to nie jest jakiś wielki wyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym napisałem tu parę tekstów, które są jawnie sarkastyczne, ale to za trudne dla wielu, by to zrozumieć.

 

W takim razie musisz wrócić do szkoły i odświeżyć sobie definicję sarkazmu, bo jesteś w tym bardzo chujowy :)

Ty nie chciałbyś być piękny, chciałbyś, żeby Twój los kogokolwiek obchodził, stąd ten absurdalny temat. Czymś, co na pozór wydaje się głupotą, wkręcasz ludzi w swój chory świat i niejako zmuszasz do szarpaniny o Twoją(jakże bogatą) duszę. Jesteś jak nastolatka, która w kółko powtarza, że jest brzydka tylko po to, by ktoś zaprzeczył. Ja dla odmiany tego nie zrobię. Wygląd nie ma znaczenia na dłuższą metę w przypadku normalnych ludzi i to jest fakt, za to w Twoim przypadku wygląd decyduje o wszystkim, bo po prostu nie jesteś normalny.

Gdybyś wypowiadał się w imieniu wszystkich brzydkich i odrzuconych ludzi, to bym się z Tobą zgodził. Dlaczego tego nie robię?

 

Co do Twojego ostatniego posta-ja Cię nie obrażam. Jak napisałem-jest różnica między obrażaniem, a szczerością. Ponad pół roku temu byłem tutaj pisząc co innego i chcąc Ci pomóc. Tyle, że się nie da.

Skrajne porównania są najlepsze, dlatego przywołałem Wietnam zamiast depresji, nerwicy, kompleksów, odrzucenia, bycia sierotą czy np. znalezienia trupa kogoś bliskiego w sąsiadnim pokoju-to są jedne z moich problemów w wieku 22 lat. Ludzie mają je w dupie, a ja się z tym godzę, bo jak sama nazwa wskazuje to MOJE problemy i to JA powinienem COŚ Z NIMI ZROBIĆ.

Co do Doors'ów-nie masz 15, a 30 lat... Znać ten zespół w tym wieku to nie jest jakiś wielki wyczyn.

 

Cóż masz prawo do swojego zdania. Ja mam prawo do swojego. Uważaj sobie co chcesz na mój temat, ale wyzwanie kogoś od cioty nie jest szczerością.Spłycasz też obraz mojej osoby do kilku zdań, które Tobie napisałem. Nie bedę Ciebie przekonywał, że nie masz racji w kwestii mojego problemu, bo ty i tak wiesz swoje. Więc to strata czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym napisałem tu parę tekstów, które są jawnie sarkastyczne, ale to za trudne dla wielu, by to zrozumieć.

 

W takim razie musisz wrócić do szkoły i odświeżyć sobie definicję sarkazmu, bo jesteś w tym bardzo chujowy :)

Ty nie chciałbyś być piękny, chciałbyś, żeby Twój los kogokolwiek obchodził, stąd ten absurdalny temat. Czymś, co na pozór wydaje się głupotą, wkręcasz ludzi w swój chory świat i niejako zmuszasz do szarpaniny o Twoją(jakże bogatą) duszę. Jesteś jak nastolatka, która w kółko powtarza, że jest brzydka tylko po to, by ktoś zaprzeczył. Ja dla odmiany tego nie zrobię. Wygląd nie ma znaczenia na dłuższą metę w przypadku normalnych ludzi i to jest fakt, za to w Twoim przypadku wygląd decyduje o wszystkim, bo po prostu nie jesteś normalny.

Gdybyś wypowiadał się w imieniu wszystkich brzydkich i odrzuconych ludzi, to bym się z Tobą zgodził. Dlaczego tego nie robię?

 

Co do Twojego ostatniego posta-ja Cię nie obrażam. Jak napisałem-jest różnica między obrażaniem, a szczerością. Ponad pół roku temu byłem tutaj pisząc co innego i chcąc Ci pomóc. Tyle, że się nie da.

Skrajne porównania są najlepsze, dlatego przywołałem Wietnam zamiast depresji, nerwicy, kompleksów, odrzucenia, bycia sierotą czy np. znalezienia trupa kogoś bliskiego w sąsiadnim pokoju-to są jedne z moich problemów w wieku 22 lat. Ludzie mają je w dupie, a ja się z tym godzę, bo jak sama nazwa wskazuje to MOJE problemy i to JA powinienem COŚ Z NIMI ZROBIĆ.

Co do Doors'ów-nie masz 15, a 30 lat... Znać ten zespół w tym wieku to nie jest jakiś wielki wyczyn.

 

Cóż masz prawo do swojego zdania. Ja mam prawo do swojego. Uważaj sobie co chcesz na mój temat, ale wyzwanie kogoś od cioty nie jest szczerością.

 

A jeżeli nią jesteś? Spójrz prawdzie w oczy, to Ci prędzej pomoże niż zaszkodzi. Jestem tylko szczery, a wszystko co napisałem to prawda, dlatego zamiast wysunąć jakikolwiek argument bronisz się "prawem do własnego zdania". Bo mam rację i tyle. Ba! 90% tego forum ma takie samo zdanie, bo to nawet nie opinia a rzeczywistość.

Poza tym jeśli miałbym coś poradzić-znajdz sobie naprawdę dobrego terapeutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam, prawo się żalić i tylko z tego powodu nazywacie to ciastowatością. Drugi argument i nie masz prawa, go pominąć. Bardzo dużo kobiet powiedziało mi, że nie chcą się ze mną spotykać nawet dać najmniejszej szansy bo im się bardzo fizycznie nie podobam. Kolega forumowy pokazał swoim koleżanką zdjęcie i reakcja tych kobiet była taka sama. To znaczy odp., że nie dałyby mi żadnych szans ze względu na wygląd.Rozumiem, gdyby ten problem pojawiał się w moim życiu rzadko, ale ja nagminnie odpadam już przy tym pierwszym wrażeniu. Poza tym mam znajomych w tym koleżanki jestem osobą lubianą. Nie mam większego problemu z nawiązywaniem znajomości. Jestem oczytany, mam zainteresowania. Tak nie mają ciotowate osoby z brakiem osobowości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nazywam to "ciastowatościa" nie dlatego, że się żalisz, ale dlatego, że tylko się żalisz i nic z tego nie wynika.

Co do bycia osobą "lubianą"-jest różnica między lubianym a szanowanym. Widziałeś, że połowa gości trenujących np. boks ma tak parszywe mordy, że teoretycznie kobieta nie dotknęłaby ich patykiem? Właśnie, "teoretycznie". Nie ważne, czy jesteś lubiany, ważne jest-jako kto? Żeby być lubianym, wystarczy być miłym i przytakiwać, to wszystko.

Ja też czytam książki, mam szerokie zainteresowania, przyjaciół i nawet przyjaciółkę, dla której nigdy nikim więcej nie będę(druga rzecz, że mi na tym nie zależy, ale gdyby tak było, nie miałbym szans), a jednak nie umiem wziąć od życia tego, co chciałbym mieć, więc na chwilę obecną-jestem ciotą.

Przeciętny Seba z bloku nie jest oczytany, interesuje się siłką i ziołem, a ma kobietę i w powszechnym rozumieniu do "cioty" mu bardzo daleko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nie ma takiej osoby na świecie, którą mógłbyś zafascynować. Fascynujący, to był, /cenzura/, Jim Morrison, a nie typ, który użala się nad sobą na przez 60 stron tematu na forum. Wbrew Twojemu myśleniu-nie ma w Tobie nic wyjątkowego. Jesteś typowym zakompleksionym nerdem, któremu wydaje się, że jest niezwykły i ma "bogatą osobowość", bo przeczytał kilka "naukowych" książek o brzydocie. Mam w dupie Twoją brzydotę, są większe problemy. Jestem brzydki, od narodzin niechciany, odrzucany nawet przez najbliższych, a jednak zamiast "naukowych artykułów o brzydocie" wolę poczytać coś, co w jakikolwiek sposób mnie wzbogaci, zamiast nakręcać do czczego pierdolenia. Bo wiem, że nie jestem pępkiem świata i gdzieś jest ktoś cierpiący tak bardzo, że chciałby być na moim miejscu.

Ludzie przeżywali Wietnam i całkowite kalectwo, a Ty jesteś zwykłą cipą, której kompleksy przysłaniają świat. Poczuj się forumowym Bogiem, jak tak dalej pójdzie problem sam się rozwiąże, bo będziesz wyrywał laski na "jestem Owsikiem z Nerwica.com". Wesołego Karpia :)

 

Bo ty byłeś w Wietnamie. Na pewno też jeździsz do Afryki karmisz głodujących ludzi. A tak poza tym skoro masz mnie w dupie to poco tu piszesz i mnie obraz? To nie tylko jest nie logiczne to jest głupie. Jim Morrison był przystojnym facetem i był wokalistą mojego ulubionego zespołu Czyli The Doors. Ale jak widać to ja jestem ograniczony nie ty. Który pisze w moim wątku tylko po to by mnie obrazić. To świadczy bardzo mocno o tym jak wzbogacony jesteś.

lepiej zamknij ten temat. Stajesz się pomału pośmiewiskiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączcie polsat, Golcom do śpiewania kolęd udostępniono częstochowski kościół pięknie wystrojony :shock:

za starych dobrych czasów taka profanacja była nie do pomyślenia... a w churze jakie laseczki śpiewają :shock: jest też kilka co urodą nie grzeszy, ale je kamera rzadko pokazuje - nawet w Wigilię nie ma litości dla brzydkich, co to jest za świat...

Jetodik,no wiesz :mrgreen: Lisowska i Sykut.To ładne dziewczyny :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×