Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Włączcie polsat, Golcom do śpiewania kolęd udostępniono częstochowski kościół pięknie wystrojony :shock:

za starych dobrych czasów taka profanacja była nie do pomyślenia... a w churze jakie laseczki śpiewają :shock: jest też kilka co urodą nie grzeszy, ale je kamera rzadko pokazuje - nawet w Wigilię nie ma litości dla brzydkich, co to jest za świat...

 

Nigdy nie ma litości dla brzydkich :(. Przy tym jest wieczne zaprzeczanie jak to niby uroda się nie liczy. A wygląd tak naprawdę jest potęgą i ten to wie, kto go nie ma. Kto nie dostaje szansy tylko dlatego, że się nie podoba fizycznie I musi słuchać bajeczek jak to osobowość się liczy. Spierać się z ludźmi, że nawet tej osobowości nie może pokazać, gdyż z góry jest olany w kwestiach randki, a czasami nawet pracy.

Zresztą na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008r. Wyszła po jakimś czasie na jaw pewna sprawa. Okazało się, że bardzo ładna dziewczynka, która śpiewała na otwarciu w rzeczywistości udawała, gdyż podkładała za nią głos inna dziewczynka niestety brzydka. Nawet talent jej nie pomógł zaistnieć tak ważna jest uroda. Przykre, że już w tak młodym wieku musiała się o tym przekonać.

 

Ty żyjesz! A razem z Tobą mój ulubiony temat!

Już kilka osób napisało Ci, że Twoim problemem jest nie brak urody, a brak jaj, a Ty w kółko pieprzysz jedno i to samo.

Już samo to, że czepiłeś się tej "litości" wiele o Tobie mówi. Wychodząc z założenia, że jesteś ofiarą proszącą o litość tylko wszystko pogarszasz. Ludzie to widzą, nie mają do Ciebie szacunku widząc, że jesteś słaby i zamiast się litować, dodatkowo to wykorzystają.

Chciałbyś pokazać charakter, a on jest jeszcze gorszy niż Twoja(jaka by nie była) twarz. Jęczysz jak stara baba, że jak ktoś coś osiągnął, to miał plecy, że wygląd to potęga itd., kiedy wygląd to tylko jeden z czynników. Z tym, że trudniej jest zaakceptować to, że jest się nieudacznikiem, niż zwalać winę na krzywą mordę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włączcie polsat, Golcom do śpiewania kolęd udostępniono częstochowski kościół pięknie wystrojony :shock:

za starych dobrych czasów taka profanacja była nie do pomyślenia... a w churze jakie laseczki śpiewają :shock: jest też kilka co urodą nie grzeszy, ale je kamera rzadko pokazuje - nawet w Wigilię nie ma litości dla brzydkich, co to jest za świat...

 

Nigdy nie ma litości dla brzydkich :(. Przy tym jest wieczne zaprzeczanie jak to niby uroda się nie liczy. A wygląd tak naprawdę jest potęgą i ten to wie, kto go nie ma. Kto nie dostaje szansy tylko dlatego, że się nie podoba fizycznie I musi słuchać bajeczek jak to osobowość się liczy. Spierać się z ludźmi, że nawet tej osobowości nie może pokazać, gdyż z góry jest olany w kwestiach randki, a czasami nawet pracy.

Zresztą na Igrzyskach Olimpijskich w Pekinie 2008r. Wyszła po jakimś czasie na jaw pewna sprawa. Okazało się, że bardzo ładna dziewczynka, która śpiewała na otwarciu w rzeczywistości udawała, gdyż podkładała za nią głos inna dziewczynka niestety brzydka. Nawet talent jej nie pomógł zaistnieć tak ważna jest uroda. Przykre, że już w tak młodym wieku musiała się o tym przekonać.

 

Ty żyjesz! A razem z Tobą mój ulubiony temat!

Już kilka osób napisało Ci, że Twoim problemem jest nie brak urody, a brak jaj, a Ty w kółko pieprzysz jedno i to samo.

Już samo to, że czepiłeś się tej "litości" wiele o Tobie mówi. Wychodząc z założenia, że jesteś ofiarą proszącą o litość tylko wszystko pogarszasz. Ludzie to widzą, nie mają do Ciebie szacunku widząc, że jesteś słaby i zamiast się litować, dodatkowo to wykorzystają.

Chciałbyś pokazać charakter, a on jest jeszcze gorszy niż Twoja(jaka by nie była) twarz. Jęczysz jak stara baba, że jak ktoś coś osiągnął, to miał plecy, że wygląd to potęga itd., kiedy wygląd to tylko jeden z czynników. Z tym, że trudniej jest zaakceptować to, że jest się nieudacznikiem, niż zwalać winę na krzywą mordę.

Sam jestes nieudacznikiem. Nie będę klną na Ciebie, bo mam trochę kultury i rozumu w przeciwieństwie do Ciebie . Wygląd to pierwsze wrażenie. Jeżeli jesteś nie w typie przez brak urody to nie dostajesz szansy na pokazanie osobowości. Kobieta Ciebie nie chce tak ciężko to pojąc? Tobie za pewne i wielu innym na tym forum tak , bo do tego trzeba użyć odrobiny mózgu, a nie kierować się stereotypami. Dużo osób tak mówi, ze nie o wygląd chodzi w moim przypadku, bo nie lubi się przyznać do błędu. Pewnie tak samo i ty tego nie potrafisz i nie ważne, że przedstawia się rzeczowe informacje z własnego życia, które ewidentnie wskazują na problem z urodą, Skoro zakładacie z góry paradygmat, że nie można odpadać przez brak urody. To zawsze będziecie zaprzeczać w tej kwestii. Tylko taka prawda jest, że skoro z tak rzeczowo podanych argumentów nie umiecie wyciągnąć prawidłowych wniosków przy tym uciekacie się do inwektyw. To tak naprawdę świadczy o was, a nie o mnie, że jesteście Ofiarami losu i macie ograniczony sposób myślenia, Mój charakter jest w porządku, bo potrafię bronić swojego zdania. Nawet jeżeli większość się na mnie rzuca jak psy gończe, byle by krakać jedną i nie prawdziwą śpiewkę o tym, że wygląd się nie liczy. Moja osobowość mimo pewnych problemów jest zapewne bogatsza niż Twoja razy dziesięć, bo w przeciwieństwie do wielu z was interesowałem się zagadnieniem wyglądu od strony naukowej i wiem jak bardzo uroda się liczy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Ja pierwszy raz od 44 lat życia nie miałem Wigili,a wątek brzydoty jest już nie kontrowersyjny tylko śmieszny.

Niereformowalni ludzie ,zupełnie jak u mnie w domu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Ja pierwszy raz od 44 lat życia nie miałem Wigili,a wątek brzydoty jest już nie kontrowersyjny tylko śmieszny.

Niereformowalni ludzie ,zupełnie jak u mnie w domu....

Śmieszny to jesteś ty. Ja wiem, co piszę i w przeciwieństwie do Ciebie opieram się na faktach. Wiadomo jednak, że fanatyzm opierający się zresztą u was na braku jakich kolwiek rzeczowych argumentów. Prowadzi tylko do złośliwości i ograniczenia logicznego myślenia. Cóż to nie moja winna, że tak macie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, Ok. Nawet przy Wigili jesteś niemożliwy widać ile w tobie zaściankowości i kołtuństwa-jesli wiesz co to znaczy panie erudyto.

Opuszczam wątek i więcej się tu nie pojawię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Ja pierwszy raz od 44 lat życia nie miałem Wigili,a wątek brzydoty jest już nie kontrowersyjny tylko śmieszny.

Niereformowalni ludzie ,zupełnie jak u mnie w domu....

Śmieszny to jesteś ty. Ja wiem, co piszę i w przeciwieństwie do Ciebie opieram się na faktach. Wiadomo jednak, że fanatyzm opierający się zresztą u was na braku jakich kolwiek rzeczowych argumentów. Prowadzi tylko do złośliwości i ograniczenia logicznego myślenia. Cóż to nie moja winna, że tak macie.

 

Uj wiesz o zyciu WolfMan, wiec nie masz prawa pisac ze jest smieszny!

Wez sie rozpedz i o sciane... Moze to Ci cos pomoze

 

WolfMan, nie chodzi o ten watek... Tylko o Ciebie..zawsze mozesz do mnie napisac...juz nie raz sobie pomoglismy nawzajem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Ja pierwszy raz od 44 lat życia nie miałem Wigili,a wątek brzydoty jest już nie kontrowersyjny tylko śmieszny.

Niereformowalni ludzie ,zupełnie jak u mnie w domu....

Śmieszny to jesteś ty. Ja wiem, co piszę i w przeciwieństwie do Ciebie opieram się na faktach. Wiadomo jednak, że fanatyzm opierający się zresztą u was na braku jakich kolwiek rzeczowych argumentów. Prowadzi tylko do złośliwości i ograniczenia logicznego myślenia. Cóż to nie moja winna, że tak macie.

 

Uj wiesz o zyciu WolfMan, wiec nie masz prawa pisac ze jest smieszny!

Wez sie rozpedz i o sciane... Moze to Ci cos pomoze

 

WolfMan, nie chodzi o ten watek... Tylko o Ciebie..zawsze mozesz do mnie napisac...juz nie raz sobie pomoglismy nawzajem :)

Ty mi nie dyktuj co mam pisać, bo jest smieszny tak jak ty. Śmieszni jesteście w tym zaprzeczaniu faktom, skrajnie wybiórczym traktowaniu informacji i chamskich inwektywach.

 

Tak WolfMan jestem erudytą przynajmniej w niektórych kwestiach. Cóż fajnie słyszeć, że to ja jestem zaściankowy. Tylko, że to nie ja ignoruję fakty i nie latam jak kundelek na czyjeś zawołanie. A miły i bardzo uczynny jestem dla osób, które na to zasłużyły i są dla mnie miłe.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, beka w uj ;))))

Pewnie, ze się z Ciebie śmieję, Bo tak ograniczonej osoby jak ty to jeszcze nie spotkałem.

A z ta ścianą pewnie fajny pomysł tylko pokarz mi pierwsza jak to się robi.

 

Grammarnazi!!!

 

Ograniczony to Ty jestes :)

Nie pokaze Ci...bo zal mi swojej ladnej buzki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×