Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Pih'a , Hansa Solo-> 52 dębiec, ( Ostrego też ale tylko z płyty Podróż Zwana życiem), trochę Trzeciego Wymiaru , ale przypadł mi do gustu Szad, Quebonafide .

Ich chyba lubię najbardziej, bo mają bardzo poetyczne teksty.

 

 

Co napędza Ci największego stracha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, ale późno zaczęłam. Moja mama - fryzjerka - miała fizia na punkcie moich włosów. Także dopiero jak się wyprowadziłam zaczęłam je farbować , w sumie było to razy 5 .

Teraz mam ciemny orzech ,ale chcę jeszcze bardziej przyciemnić . A dwa lata temu miałam czerwone ombre :D

 

A Ty farbujesz czy jesteś taką jasną natural blond?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie , nie spadnie śnieg.

 

 

Chojrakowa- też się okaleczałam, ale rzadko kiedy do krwi. Później miałam mały wypadk - przy którym była masa krwi. I coś mi odwaliło, od tamtej pory kręci mi się w głowie na widok własnej czerwieni przy jakimś skaleczeniu .

 

 

Jak klopsy na obiad to z jaką sałatką ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam storczyka, którego podtrzymuję uparcie przy " życiu" , kaktusa bo mi nie zdycha nigdy :D , i takie wielkie czerwone coś co sobie kupiłam bo też coś tak czułam że wytrzyma brak regularności , nawet nie wiem jak się nazywa,..

Nie mam ręki do kwiatów..

 

 

Czy lubisz szyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobami mi się . Kolczyk mam tylko w pępku, ale chce dorobić kilka w uszach , chcę na karku i marzy mi się w języku , ale ciągle się nad nim wacham, nie jest zbyt pozytywnie odbierany . A tatuażu jeszcze nie mam , muszę zaoszczędzić trochę kasy , bo pomysłów mam sporo .

 

A u Ciebie jak to jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×