Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, jest fit jedzonko --- jest i fit bigos dla wegetarian ;) Teraz to sa cuda jak ciasta fasolowe czy buraczane to i sa fit bigosy :P a ja uwielbiam wyprobowywac udziwnione przepisy ktore sobie sama jeszcze modyfikuje i pozniej ciesze sie smakami . :105:

 

cyklopka, no w sumie trafnie to ujelas ze tak sobie plyne .... :bezradny:

 

mirunia, Dokaldnie ! prosze sie dzielic tutaj troskami to my wesprzemy , bedzie zawsze troszke lzej :)

Ciotka nawet nie krecila nosem ze nie przychodze , a ja mam dosc bo cala wigilie by marudala .

 

 

Uplumkalam sie i ide zaraz do lozka.

Robie sobie cekinowa bombke :mhm: to tak gwoli moich wlasnych terapii zajeciowych :)

Dobranoc Kochani:*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, jest fit jedzonko --- jest i fit bigos dla wegetarian ;) Teraz to sa cuda jak ciasta fasolowe czy buraczane to i sa fit bigosy :P a ja uwielbiam wyprobowywac udziwnione przepisy ktore sobie sama jeszcze modyfikuje i pozniej ciesze sie smakami . :105:

 

Nie ma czegoś takiego jak bigos bez mięsa bo jest on głównym składnikiem. ;) A to co Ci powiedziała ciotka to wcale się nie dziwię bo jak ma 50+ lat to dla niej to kosmos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, dla mnie bigos widocznie nie jedno ma imie bo ja tradycjonalistka nie jestem .

Poza tym u niej zawsze bylo tak ze to co ja robilam to jest bez sensu i niedobre a to co ona jest wspaniale wiec jakby to byl bigos z miesem to tez by bylo cos nie tak. Bo to taki typ a ja mam teraz taki czas ze mam to za przeproszeniem w dupie . o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Davin, prawilny bigos robi się po świętach i wrzuca do niego resztki mięsa ze świąt plus jakąś dobrą mocno uwędzoną kiełbasę. Nie wiem dlaczego bigos pozbawiony tego kawałka kiełbasy miałby mieć jakieś szczególne właściwości wyszczuplające, i tak nie jest to lekkostrawne cholerstwo.

 

Alien81, pojęcia nie miałam, że to Zaucha, którego uwielbiałam ze względu na Gumisie. Ale po prostu lata 80-te to stan umysłu. Serwowali dzieciom rocka, electro ambient, archetypy jungowskie i system dwójkowy (pamiętam z jakiegoś programu).

 

Wszyscy już doczytali, że buziaka dostałam? :P Wprawdzie koleżeńskiego i sama musiałam sięgnąć, ale się liczy. A nawet powinnam dostać gwiazdkę za inicjatywę. Dobra, już się zamykam.

 

Pójdę jutro na ten pogrzeb. Powiem nawet, nie mam problemu z tym, jak kogoś mało znam to nie przeżywam tego osobiście, a ludziom jest przyjemnie, że ktoś więcej przybył. Tak zawsze jest. Zastanawiam się, dokąd mnie ta moja inna wrażliwość zaprowadzi. Bo ja jestem wrażliwa ale na zupełnie innych płaszczyznach niż normalni ludzie :bezradny: Muszę się dowiedzieć, czy ja mam w diagnozie coś z psychopaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ten co ja pichce ma tylko 40 kalorii w porcji 100 gram bo wlasnie nie ma tluszczu z mieska czy kielbas :mhm: ale ja lubie tradycyjny bigos zeby nie bylo tyle ze ten jest postny bo Wigilijny i chcialam go wziac ze soba na Wigilie .

 

Wstalam , jest mi niedobrze a zaraz wychodze . Chce dzis wyjsc o 13 , mam nadzieje ze mi sie uda , zglaszalam to w poniedzialek.

 

Milego dnia Kochani:*********

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ano nie pomyślałam, że na wigilię może być bezmięsny.

Ja nigdy się nie nauczyłam liczyć kalorii, więc liczby nic mi nie mówią. Ludzie to tak traktują kalorie jakby to były jakieś żuczki fizycznie obecne w jedzeniu, a tak naprawdę to są szacunki ile nasz organizm może wyprodukować energii z pożywienia. Bilans energetyczny nie wydaje się być najważniejszym czynnikiem tycia/chudnięcia i trudno go zmierzyć. Istotniejsze wydają mi się np. skoki poziomu cukru we krwi i gospodarka hormonalna.

 

Tja, próbuję być mądra, się naczytałam artykułów naukowych.

Dobra, Płatuś, schodzę już z twojego bigosu, na pewno będzie pyszny :* Ogólnie kapusta jest bardzo zdrowa, tylko czasem mnie po niej wiadomo co ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×