Skocz do zawartości
Nerwica.com

Powiedz prawdę i tylko prawdę :)


Jurecki

Rekomendowane odpowiedzi

Nie.

Jesteś rasowym ruchaczem?

 

a chcesz sie dowiedziec?

 

Myslalam ze jestes kobietą, ale widze ze jestes kolejnym nerwicowym napalencem, nie wiesz, ze szukanie tu dupy to proszenie sie o kłopoty?

to nie mysl tyle.... bo zmarszczek dostaniesz....

nie wiem, nie jesem napalencem, moze ty chyba szukasz kolka ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi o diagnozy Koleżako , hihih tylko o takie osobliwe własne odchyły... jak np. nie zjem pokruszonych krakersów czy coś w ten deseń hahah ... Ale jeżeli już zapytałaś u mnie w ogóle nie są zdecydowani, albo ZO , albo CHAD, albo Nerwica depresyjno lękowa z przewlekłymi bólami psychosomatycznymi , zakupoholizm , nieradzenie sobie ze stresem etc etc .... masa tego jest..ale ja sobie to tłumaczę w jeden z łatwiejszych sposobów - to wszystko to dolegliwości raczkujących artystów o ! :D .

 

 

Czy jest coś w Tobie co dodaje Ci odwagi bądź pewności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tych prostacko płytkich to chyba lepszy ciuch i makijaż ,mniej kg, dobry humor, pozytywne nastawienie ...

a z tych wyłowionych z głębin, to chyba oczytanie i ogólnie posiadana wiedza, zróżnicowane zasoby słownictwa, nowe umiejętności , stałe grunty pod nogami w jakiejś cięższej tematyce.... etc :roll:

 

 

Chojrakowa gdzieś przeczytałam że słuchasz hiphopa :D , których raperów najbardziej cenisz/lubisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polskich :D

Ostrego, ludzi z K44 i Paktofoniki wielbię za dorobek, nawet jak robią teraz różne rzeczy, Pono, Bisza i w sumie cały BOK, stary dobry 3xklan, Kękę, rekreacyjnie Dwa Sławy i nawet BRK mi ostatnio podchodzi ;) w sumie Tede na Hot16 tez doje bal niewasko ale zanim on sie odkupi to jeszcze wiele kawalkow przed nim ;p no i to tak na pierwszy ogień mi przychodzi do glowy

 

A Ty czego /kogo słuchasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×